dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie biale plytki w salonie z lustrzanym polyskiem

    ma ktos takie ? albo inne jasne z wysokim polyskiem

    jestem ciekawa jak sie sprawdzaja w praktyce jesli chodzi o sprzatanie, widocznosc brudu itp

    czy przypadkiem nie trzeba caly dzien biegac ze scierką albo czy po tej scierce nie zostają jakies rażace smugi....

    bede wdzieczna za wszystkie praktyczne uwagi

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yaa Zobacz post
    ma ktos takie ? albo inne jasne z wysokim polyskiem

    jestem ciekawa jak sie sprawdzaja w praktyce jesli chodzi o sprzatanie, widocznosc brudu itp

    czy przypadkiem nie trzeba caly dzien biegac ze scierką albo czy po tej scierce nie zostają jakies rażace smugi....

    bede wdzieczna za wszystkie praktyczne uwagi
    Tu sa wątki na temat gresu polerowanego:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...res-polerowany
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...by%C5%82o-SMUG
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...RES-POLEROWANY
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...erowany/page12
    Tylko tu i teraz.

  3. #3

    Domyślnie

    a bardzo dziekuje, nie przyszlo mi do glowy zeby szukac gresu polerowanego

  4. #4

    Domyślnie

    przeczytalam i coz...

    jedni sa zachwyceni inni "nigdy w zyciu"
    jednym sie bardzo brudza innym wcale
    dla jedych sliskie dla innych ok

    dalej wiem tyle samo

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yaa Zobacz post
    przeczytalam i coz...

    jedni sa zachwyceni inni "nigdy w zyciu"
    jednym sie bardzo brudza innym wcale
    dla jedych sliskie dla innych ok

    dalej wiem tyle samo
    Pewnie wiele zalezy od samych płytek oraz od indywidualnej wrażliwości na brud, maziaje widoczne pod światło, itp.

    Najlepiej wybrać konkretne płytki, pożyczyć ze sklepu jedną i zrobić w domu testy. Inaczej decyzji nie podejmiesz. Zresztą ja każde płytki w domu tak wybierałam.
    Tylko tu i teraz.

  6. #6

    Domyślnie

    powiem jak ja uważam...
    do nich powinnaś mieć białą fugę, a na podłodze w salonie to wg mnie porażka - pobrudzi się bardzo szybko i będzie fuj.... no chyba że ktoś bardzo często sprząta i szoruje fugi
    koloromaniaczka

    _________________________
    na sprzedaż NOWE białe i grafitowe pojemniki Brabantia, idealne do szuflady - mają okienko w pokrywce, jak również drugie dodatkowo na boku
    więcej info na pw


  7. #7

    Domyślnie

    Witam się serdecznie

    Ja także mam zamiar mieć płytki w salonie takie z połyskiem W/g mojej wiedzy są śliskie jak każdy gres polerowany Jasne kolory - są łatwe to utrzymania w czystości Co do fugi - to "ludzie" polecają fugę epoksydową ponoć faktycznie duuużo mniej sie brudzi
    Kwestia czy się rysują .... z tego co wiem to tak wiec jeśli ktoś ma psa luz zwyczaj chodzenia po domu w butach - to raczej nie polecam

    Pozdrawiam Lemonca

  8. #8

    Domyślnie

    Oj nie ulatwiacie mi podjęcia decyzji
    Juz prawie byłam zdecydowana...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yaa Zobacz post
    Oj nie ulatwiacie mi podjęcia decyzji
    Juz prawie byłam zdecydowana...
    Yaa, mówię Ci, kup sobie jedną płytkę lub wypożycz ze sklepu i próbuj. Tak w ciemno to trudno wybrać. Gres polerowany gresowi polerowanemu nierówny. Jedne płytki mogą się łatwo rysować, inne będą wytrzymałe na zarysowania. Podobnie z czyszczeniem. Ja zanim zamówiłam gres robiłam takie crash testy: chodziłam po płytce w butach dodatkowo rozcierając pod podeszwami piasek, wylewałam sok malinowy, wino, (czy nie zostają plamy i jak się je usuwa), robiłam błotko, traktowałam sokiem z cytryny, sprawdzałam, czy zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, czy trzeba jeszcze polerować na sucho, zeby nie było smug. Sprawdzałam też wygląd płytki czystej i lekko brudnej w różnym świetle, np. tam gdzie miały leżeć, niedaleko okien, zeby póżniej nie okazało się, ze pod światło widać każdy brudek. I w sumie bardzo dobrze wybrałam, zarówno płytki na parter, gres polerowany na scianę w kuchni, jak i płytki do obu łazienek. Nie mam najmniejszych problemów ze sprzątaniem.
    Tylko tu i teraz.

  10. #10

    Domyślnie

    Jedna szt to Juz mam
    Ale to chyba mało. Trzeba rozłożyć ze 4
    Poza tym chyba nie ma sensu się nad nią znecac przed impregnacja
    a nie zakupilam żadnych srodkow
    Czym ty impregnujesz i czyscisz ? Jaki masz kolor ?
    Zastanawiałem się czy mop parowy by się dobrze sprawdzał

  11. #11

    Domyślnie

    Ja nie mam gresu polerowanego Tylko na ścianie w kuchni, między szafkami mam biały polerowany, 60x60, jakiś chiński z leroya. No i ten właśnie został zaimpregnowany. I powiem, ze super się sprawdza, nawet nad płytą, gdzie się chlapie, paruje. No ale to ściana jednak, więc nie wiem, jak by się zachowywał na podłodze.
    Tylko tu i teraz.

  12. #12

    Domyślnie

    no tak...to zdecydowanie co innego

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony