dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. #1

    Domyślnie Gdzie kupię fajne napisy na ścianę i stojące litery???

    Bardzo podobają mi się naklejki na ścianę w postaci napisów oraz stojące litery do postawienia na meble. Orientujecie się może, gdzie jest duży wybór i gdzie jest najciekawszy asortyment w podanym zakresie??? Podrzucicie parę linków? Może sami coś takiego kupowaliście? Jak tak to gdzie? Dziękuje z góry za odpowiedzi- wielbicielka szarości

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Np. tu http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6481759 ogólnie na allegro chyba największy wybór

  3. #3

    Domyślnie

    Nie o to mi chodziło. Szukam napisów, cytatów gotowych na ścianę i liter stojących do postawienia np. na meble. No i nie do pokoju dziecięcego

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    50 zł za literkę, ups

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    i jeszcze grubości 1,5 cm
    Takie do postawienia, ze styroduru są tutaj
    http://allegro.pl/listing.php/search...y+ze+styroduru
    żeby można je było samodzielnie postawić muszą mieć kilka cm grubości
    Mieszkamy od 20 grudnia 2010 r.
    Domek Poli

  8. #8

    Domyślnie

    W Leroy Merlin dostaniecie bardzo ładne naklejki dekoracyjne. Podobają mi się szczególnie kompozycje z pojedynczych liter gdyż można dowolnie wyraz ułożyć. Szczególnie podoba mi się że są one lustrzane. Co Wy o tym sądzicie?

  9. #9

    Domyślnie

    W weekend zrobię zdjęcie moich nowych mebli i salonu i załacze w tym wątku. Meble bedą takie jak te na załączonym zdjęciu. Pomożecie mi dobrać te litery kolorystycznie i wizualnie? Zastanawiam się, gdzie znajdę coś podobnego w postaci tego czerwonego pionka i podłużnego wazonu? Mam nadzieję, że pomożecie mi uporać się z urządzeniem salonu. Wiem, że jest dużo tutaj miłośników szarości na których szczególnie liczę.

  10. #10

    Domyślnie

    Chcesz zrobić wierną kopię ?

  11. #11

    Domyślnie

    No tak :) A coś w tym złego? Bardzo spodobał mi się ten pomysł i ponieważ jestem laikiem w urządzaniu wnętrz pokusiłam o "plagiat" :)

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Zasadniczo nie ma w tym nic złego, o ile: masz tak wysokie pomieszczenie, tak jasne, znajdziesz wszystkie elementy, nie dołożysz nic swojego i reszta domu będzie z tym spójna.

    Pionek to zapewne świecznik - użycie nawet elementów dekoracyjnych identycznych z inspiracją to moim zdaniem już przegięcie.
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 19-11-2010 o 09:27

  13. #13

    Domyślnie

    Źle się wyraziłam nie tak identycznie bo to jest nierealne, ale coś w podobnym guście będę szukać. Czemu się tak czepiacie?

  14. #14

    Domyślnie

    pochwalę się moim nowym nabytkiem literowym




  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Śliczne te literki ale przy okazji to i ja pochwalę się swoimi

    Moje litery są na ścianie ale spokojnie można je też postawić. Szczerze polecam firmę, która mi je robiła:




  16. #16

    Domyślnie

    Mój wątek literowy został odkopany Fajne te literki u Ciebie Monika, u Jaskie też smaczku dodają. Ja natomiast polecam firmę Rabose Workshop, gdzie ja zamawiałam swoje litery na meble. Kurcze, ale mnie skrytykowaliście wtedy za odwzorowanie pomysłu. Trzeba sobie jakoś radzić jeżeli brak funduszy ma projektanta, zresztą kto nie inspiruje się na tym forum. To przecież kopalnia zdjęć i pomysłów, które potem każdy z nas wciela w swoje wnętrza w mniejszym lub większym stopniu. Zresztą nie żałuje, że zrobiłam te meble na wymiar wg pomysłu bo jestem z nich bardzo zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez bluezee ; 29-09-2011 o 09:23

  17. #17

    Domyślnie

    Nam chyba wtedy chodziło nie tylko o meble, ale o ich zawartość Ale fajnie wyszło

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Nam chyba wtedy chodziło nie tylko o meble, ale o ich zawartość Ale fajnie wyszło
    Dziękuje jaksie. Z tą zawartością na meblach to jak widziałaś "woże się" do dzisiaj. W dalszym ciągu nie mogę znaleźć "tego czegoś" co ładnie wypełni puste miejsca. Myślałam żeby kupić min.taką sowę z Glamstora: http://glamstore.com.pl/pl/p/Skarbonka-Sowa-Biala/5086, ale nie jestem przekonana. Byle czego tam nie postawię bo zepsuje wszystko

  19. #19

    Domyślnie

    Jeśli się nie mylę, to sowy są trendy
    Ostatnio edytowane przez jaksie ; 29-09-2011 o 21:22

  20. #20

    Domyślnie

    ooooo!!!! to ja też mam trendy-sowę


    ja, dla odmiany, szukam takiej literki :

    Doświadczenie to coś, co zdobywasz tuż po chwili, w której go potrzebowałeś...



Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony