dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 47
  1. #1

    Domyślnie Grzejniki BRUGMAN?

    Hydraulik poleca nam grzejniki firmy BRUGMAN. Czy ktoś z Was ma? Jak sie sprawują czy jesteście zadowoleni?

  2. #2

    Domyślnie

    witam
    ja juz mam u rodziców w domu te grzejniki od 9 lat i nic sie nie dzieje z nimi jestem zadowolony , teraz tez bym je kupił
    aha a mam je z podejsciem dolnym
    Już mieszkam w Gostyni ( okolice Mikołowa , Wyr , Orzesze )

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Na równi z Purmo - jak Trzeba Ci ceny to wal

    sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebo8877
    Na równi z Purmo - jak Trzeba Ci ceny to wal

    sebo8877
    Jasne ze trzeba tylko ze jeszcze dokladnie nie wiem jakie modele grzejnikow wybral hydraulik.
    A czy to prawda ze te grzeniki maja 30-50% grubsza blachę niż Purmo i ceny trochę lepsze bo firma chce zdobyć część rynku?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebo8877
    Na równi z Purmo - jak Trzeba Ci ceny to wal

    sebo8877

    Brugman to nie leżałby nawet koło Purmo. Bez porównania. Wezmy gzrejnik Brugmana i Purmo w tych samych wymiarach. Spójrzmy na moc cieplna grzejników o tych samych gabarytach i co zobaczymy?? Brugman przy tych samych gabarytach ma zdecydowanie wieksza moc. Po drugie sama waga grzejnika. Purmo jest zrobione z cienszej blachy jak Brugman. Po trzecie najwazniejsze zabezpieczenie antykorozyjne od zrodka bez porównania miedzy Brugmanem a Purmo. Tak wiec nie piszmy głupot, że Purmo to samo co Brugman......


    Pozdrawiam
    W branży nie ma rzeczy nie możliwych...........................

  6. #6

    Domyślnie

    Wybór Brugmana jak najbardziej trafny.Ponad 10 lat temu kupiłem do firmy grzejniki nietypowe z wyprzedaży( np C33 270x30) ktore były wygiętę na długości. Prostowaliśmy je skakając po nich.Nie miałem żadnych problemów po załiożeniu. Wiech

  7. #7

    Domyślnie

    a w porównaniu do grzejników Korado Radik Brugman wypada lepiej czy gorzej ? Proszę o szybką odpowiedź, mam kupić grzejniki pojutrze a dalej nie wiem co z tych dwóch wybrać...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał goha_g
    a w porównaniu do grzejników Korado Radik Brugman wypada lepiej czy gorzej ? Proszę o szybką odpowiedź, mam kupić grzejniki pojutrze a dalej nie wiem co z tych dwóch wybrać...
    Brugman, brugman, brugman.....1-sza liga
    W branży nie ma rzeczy nie możliwych...........................

  9. #9

    Domyślnie

    I taką też opinie wystawili moi sąsiedzi którzy wprawdzie krótko je użytkują ( 1,5 roku ). Decyzja podjęta - brugmany

  10. #10

    Domyślnie

    no ja też stoję przed wyborem grzejników
    jeśli mówicie, że są dobre i tańsze od Purmo, to ja też je wybiorę
    tylko, czy można je kupić w każdym sklepie hydraulicznym tak jak np. Purmo?

  11. #11

    Domyślnie GRZEJNIKI BRUGMAN

    ZOBACZ W OGŁOSZENIACH DROBNYCH FIRMA ADATECH ZAJMUJE SIE SPRZEDAŻĄ GRZEJNIKÓW BRUGMAN .GG-606570 www.adatechwroclaw.pl lub tel 664123366 POZDRAWIAM

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał VIP Jacek
    no ja też stoję przed wyborem grzejników
    jeśli mówicie, że są dobre i tańsze od Purmo, to ja też je wybiorę
    tylko, czy można je kupić w każdym sklepie hydraulicznym tak jak np. Purmo?
    żebyś się nie zdziwił, w dolnozasilanych Purmo masz w komplecie zawór termostatyczny, korek odpowietrznik i zawiesia, przy Brugmanie masz tylko goły grzejnik, resztę trzeba dokupić i wtedy okazuje się, że nie jest tańszy od Purmo

  13. #13

    Domyślnie

    1950 napisał:
    żebyś się nie zdziwił, w dolnozasilanych Purmo masz w komplecie zawór termostatyczny, korek odpowietrznik i zawiesia, przy Brugmanie masz tylko goły grzejnik, resztę trzeba dokupić i wtedy okazuje się, że nie jest tańszy od Purmo
    aaa, no to kiepawo

  14. #14

    Domyślnie GRZEJNIKI BRUGMAN

    BRUGMAN NAWET PO DODANIU DODATKÓW JEST TAŃSZY OD PURMO I ZOBACZ NA JAKOŚC WYKONANIA .GRZEJNIKI PURMO PRODUKOWANE SA NIEZMIENNIE OD KILKUDZIESIECI LAT (KWADRACIAK) .TO NIE TA KLASA NIESTETY

  15. #15

    Domyślnie GRZEJNIKI BRUGMAN

    NIE DAWAJ SIE NABIERAC SAM ZOBACZ I PRZELICZ

  16. #16

    Domyślnie

    hmm a jesli mimo wszystko nie Brugmany to...co jeszcze oprocz Purmiakow?Jakies Cosmonova?W ogole czy dobrze jest pakowac sie w grzejniki zasilane od sciany a nie od dolu-podlogi?Czym to grozi?

  17. #17

    Domyślnie GRZEJNIKI BRUGMAN

    SPRAWDZ KILKA MODELI BO PURMO OBNIŻYŁO CENY KILKU MODELI BY ROBIĆ W BALONA KLIENTÓW NP VK22 600/1000 LUB VK600/800 TO PODSTAWOWE MODELE A W DOMU INSTALUJESZ ICH WIECEJ .PONADTO GRZEJNIKI PURMO TYPU 11 SA Z TYŁU NIE OSŁONIETE (GOŁY WYSTAJACY RADIATOR ) ZOBACZ A SIE PRZEKONASZ JAKIEJ KLASY TO SA GRZEJNIKI .POZDRAWIAM

  18. #18

    Domyślnie

    mam u siebie w Radomiu przedstawiciela Brugmana, także zorientuję się i porównam cenę i jakość z innymi grzejnikami.

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie Re: GRZEJNIKI BRUGMAN

    Cytat Napisał kuna3
    NIE DAWAJ SIE NABIERAC SAM ZOBACZ I PRZELICZ
    nie gorączkuj się,
    prawda jest taka jak napisałem, ceny katalogowe Purmo są niższe niż Brugmana, jak się wszystko pododaje,
    kwestia ceny końcowej to już inna sprawa

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar 1950
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Skąd
    Bieruń
    Posty
    8.119

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lookita
    W ogole czy dobrze jest pakowac sie w grzejniki zasilane od sciany a nie od dolu-podlogi?Czym to grozi?
    to o czym piszesz to dokładnie ten sam grzejnik,
    w jednym zastosowano moduł przyłączający prosty i tutaj rury wychodzą z podłogi, w drugim moduł kątowy i rury wychodzą ze ściany,
    i ten drugi wariant jest korzystniejszy, chociażby ze względu na wygodę przy sprzątaniu,
    podłogę która masz w całości dostępną

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony