dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 156 z 174
Pokaż wyniki od 3.101 do 3.120 z 3479
  1. #3101

  2. #3102

    Domyślnie kominek reflektorek

    Cytat Napisał eranet Zobacz post
    Nie wiem co oznacza, że ceny zwalają z nóg, jesli to jest produkt oparty na dobrych diodach to istnieje duże prawdopodobieństwo, że prędzej zapragniesz go wymienić sama niż Ci padnie lampka całkiem
    Eranet reflektorek za 325zł nie jest tani, 3 sztuki-975zł i jeśli jest opis sugerujący brak możliwości wymiany żarówki to jeśli padnie mi jedna sztuka to mam wymienić wszystkie trzy reflektorki? Wolałabym wymienić samą żarówkę a nie trzy reflektorki.
    Napisałam do sklepu internetowego zapytanie w sprawie tego opisu, być może nieprawidłowo to interpretuję, podaję link poniżej

    http://www.lampy.pl/Bardzo-nowoczesn...FauWtAodpFgAkg
    BEWA

  3. #3103

    Domyślnie

    Nie widac co tam w środku jest i jak to jest rozwiązane, do środka da się dostać, wydaje mi się, że powinno to się dać zrobić w przypadku awarii wymieniając same diody, aczkolwiek to tylko gdybanie...

  4. #3104
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    wkleiłam ci kinkiety do 100 zł

  5. #3105

    Domyślnie

    Bewa, a zobacz jeszcze oświetlenie Astro, szczotkowane, chromy i możesz dowolnie wymieniać żarowki LED w tych reflektorkach co mają
    http://skroc.pl/ce513

  6. #3106

    Domyślnie KOMINEK- jak go doświetlić? -reflektoorki????

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    wkleiłam ci kinkiety do 100 zł
    Dziękuję, przejrzałam na szybko. Najbardziej odpowiada mi ten na długim patyku, chociaż ten, który pokazałam wcześniej naprawdę mi się podoba ale czy będzie pasował??? Zobaczymy co odpowie Sprzedawca a tymczasem ......

    ......wklejam zdjęcie mojego kominka, może ktoś będzie maił jakiś pomysł jak go doświetlić. Jak na razie u góry wystają z sufitu trzy kable na trzy lampki. Z boku kominka są dwie podświetlane półeczki. Wszystkie kratki nad kominkiem są ze stali szczotkowanej
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kominek2.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	21,3 KB
ID:	290680  
    BEWA

  7. #3107

    Domyślnie

    Cytat Napisał eranet Zobacz post
    Bewa, a zobacz jeszcze oświetlenie Astro, szczotkowane, chromy i możesz dowolnie wymieniać żarowki LED w tych reflektorkach co mają
    http://skroc.pl/ce513
    Dziękuję Eranet, w tym sklepie jeszcze mnie nie było....
    Początkowo chciałam zakupić te reflektorki

    http://www.salonled.pl/pl/kinkiety-l...exel-0173.html

    ale mąż powiedział mi, że będą odstawały od sufitu, ja myślałam, że całe je wcisnę w sufit .. Dlatego zaczęłam szukać dalej.
    Poniżej ten, który wstępnie zaakceptowałam

    Czy one pasują i który najładniej wyglądałby od strony salonu? Czy nie są za krótkie? Z boku komika są dwie oświetlone półeczki, dają fajne światło. Teraz zależy mi na doświetleniu kominka

    Czekam na Wasze opinie, podpowiedzi.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	astro-reflektor-scienny-sufitowy-exel-0173.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	7,9 KB
ID:	290681   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	312175.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	8,7 KB
ID:	290682   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	led ballas.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	90,4 KB
ID:	290683   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kominek2.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	21,3 KB
ID:	290684  
    Ostatnio edytowane przez BEWA ; 23-11-2014 o 23:07 Powód: .
    BEWA

  8. #3108
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tak moim zdaniem, skromnym i na podstawie niewielkiego zdjęcia, twoje wnętrze nie ma cech industrialnych.

  9. #3109

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    tak moim zdaniem, skromnym i na podstawie niewielkiego zdjęcia, twoje wnętrze nie ma cech industrialnych.
    Elfir,

    Pokazałam kominek, reszta raczej będzie w stylu nowoczesnym. Za kominkiem i drzwiami jest kuchnia otwarta na salon-meble tworzą się "w myślach".
    Myślałam, że przy suficie podwieszanym z ledami i tymi półeczkami najlepiej będą pasowały jakieś nowoczesne, stalowe reflektorki?
    A co proponujesz? Jak oświetlić ten kominek?
    Ostatnio edytowane przez BEWA ; 24-11-2014 o 16:27 Powód: .
    BEWA

  10. #3110
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tubami o regulowanym kącie oświetlenia w białym kolorze, by zlewały się z sufitem.

    na zdjęciu widze prostą, ale klasyczną obudowę kominka i klasyczne drzwi.

    Może gdybyś na podłodze miała coś imitujacego beton a zamiast kominka stalową kozę to bym o industralu pomyślała.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 24-11-2014 o 16:37

  11. #3111

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    tubami o regulowanym kącie oświetlenia w białym kolorze, by zlewały się z sufitem.

    na zdjęciu widze prostą, ale klasyczną obudowę kominka i klasyczne drzwi.

    Może gdybyś na podłodze miała coś imitujacego beton a zamiast kominka stalową kozę to bym o industralu pomyślała.
    O jejku, a jak te tuby wyglądają? Masz coś takiego pod ręką?
    Kominek ma obudowę z marmuru i płytki na podłodze imitują marmur. Zero betonu.
    BEWA

  12. #3112

  13. #3113

    Domyślnie

    Poszukiwany/ poszukiwana: lampa z szarym abażurem, mile widziany jaśniejszy szary niż ciemniejszy, raczej klasyczna i bez udziwnień (do sypialni ma trafić), mogłaby wyglądać np. jak ta z CustomForm (tylko termin sprowadzenia powinna mieć fajniejszy, niż przełom lutego i marca).
    Ktoś, coś? Hilfe!
    Już jest! Stoi! Wykończeniówko - drżyj, nadchodzę!
    Nasz Dziennik Budowy

  14. #3114
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  15. #3115

    Domyślnie Pytanie do wszystkich--Jakie oświetlenie do tego kominka?

    Elfir, bardzo Ci dziękuję. Przejrzałam wszystkie propozycje i mam prośbę, aby jeszcze raz spojrzeć na kominek, który otoczony jest metalowymi kratkami a na ścianie obok są takie światełka jak poniżej. Być może za bardzo napaliłam się na aluminiowe reflektorki, że teraz nie bardzo sobie potrafię wyobrazić inne.

    Ale bardzo się cieszę, że ktoś może podpowiedzieć, doradzić.


    Nie wiem,czy lampki oświetlające kominek mają być podobne do lamp nad barkiem oddzielającym salon od kuchni (tam też na razie mam same wystające kable). Poniżej :
    1)zdjęcie kominka z metalowymi kratkami
    2)zdjęcie lampeczki na suficie w pobliżu kominka (ale to już jest na holu), w salonie mam okrągłe ledy
    3)rzut parteru -zerknij gdzie będzie barek-dość blisko kominka
    4)przykładowa lampa, którą chciałabym dać nad barek-3sztuki
    Zerknij raz jeszcze , wstrzymuję się ze swoim zdaniem, czekam na Twoją i innych podpowiedzi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT0003.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	29,3 KB
ID:	290863   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	PICT0002.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	71,6 KB
ID:	290864   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Lampa wisząca Lava White MA01986CA-00101 Italux.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	15,6 KB
ID:	290867   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141111235.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	290868  
    BEWA

  16. #3116
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    metalowe kratki raczej po prostu nie za bardzo pasują do kominka w tej okładzinie.

    Bardziej do takiego:






    Może dlatego, że ten kamień ma ciepłą barwę (+ ciepły kolor ściany - na zdjęciu brzoskwiniowy?) i pasowałaby miedź , brąz, miosiądz? A przy szarym kamieniu i szarej podłodze - zimna stal, chrom.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 24-11-2014 o 23:12

  17. #3117
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    znalazłam takie zdjęcie z lampkami nad kominkiem:



    poza tym same oczka stropowe i paski led

  18. #3118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    znalazłam takie zdjęcie z lampkami nad kominkiem:



    poza tym same oczka stropowe i paski led
    Kratki zakupił mąż, już są i nie będziemy póki co zmieniać. Ale masz rację do przedstawionego wyżej kominka pasują pięknie!

    Elfir, te lampeczki na zdjęciu powyżej są kierunkowe? Chciałabym doświetlić ścianę i aby padało światło na kominek. Ja mogę jedynie coś wzdłuż kominka dać.. Ledy nie wchodzą w grę, półkę na ledy mam oddaloną o 60cm od kominka. Czyli przed kominkiem mam ok 60cm i tutaj coś musze wrzucić.
    I co ja mam zrobić? Co byłoby tutaj najlepsze aby nie gryzło się z całością?
    Chciałabym na święta nie mieć już wystających kabli.....
    BEWA

  19. #3119
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 25-11-2014 o 11:24

  20. #3120

    Domyślnie

    Cześć
    Ktoś może mi podpowiedzieć gdzie znajdę taką lub podobną lampę?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa.jpg
Wyświetleń:	224
Rozmiar:	71,6 KB
ID:	291033

Strona 156 z 174

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony