dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 168 z 174
Pokaż wyniki od 3.341 do 3.360 z 3479
  1. #3341

    Domyślnie

    Dziękuję za tak szybką odpowiedź.

    Jeśli chodzi o sklep Miviena to wysłałam do nich zapytanie czy sprowadziliby dla mnie ten żyrandol z 5 ramionami, bo w ofercie go nie mają. Zobaczymy co odpiszą.

    Te lampy o których piszesz są ładne, ale występują głównie jako pojedyncze a ja szukam w formie żyrandola 3 i 5 ramiennego. A może widziałaś coś z małymi szklanymi, przeźroczystymi klosikami skierowanymi do dołu - coś jak w lampie IRENE firmy Italux?

    Tak w ogóle to chciałam wkleić zdjęcia, ale nie udało mi się - nie wiem czy to wina mojego komputera czy awaria na forum...

    Pozdrawiam i proszę o dalsze propozycje..

  2. #3342
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  3. #3343

    Domyślnie

    Super! To już bardzo blisko tego co poszukuję! Żeby lampa z Allegro miała te klosiki co pierwsza propozycja to byłby ideał
    Tak czy owak te dwie propozycje na pewno wezmę pod uwagę. Jakby coś jeszcze żyrandolowo - klosikowego w tym stylu wpadło komuś w oko to proszę o namiary.

    Elfir - serdecznie dziękuję za pomoc w poszukiwaniach! Jesteś bardzo życzliwą i cierpliwą osobą..

  4. #3344

    Domyślnie

    Orientujecie się co to za żyrandol i kinkiet na zdjęciu?
    Spodobał nam się i nie możemy nigdzie podobnego znaleźć.

    http://img.shmbk.pl/rimgsph/297653_7...-i-kinkiet.jpg
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zyrandol.jpg
Wyświetleń:	188
Rozmiar:	8,2 KB
ID:	352413  

  5. #3345
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał balik Zobacz post
    Orientujecie się co to za żyrandol i kinkiet na zdjęciu?
    A to nie jest wizualizacja komputerowa?
    może istnieć wyłącznie w wyobraźni autora grafiki

    To zdjęcie z Homebooka - napisz do autora, który wstawił zdjęcia, co to jest. W tym portalu istnieje taka możliwość.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 10-04-2016 o 10:42

  6. #3346

    Domyślnie

    lampy to temat bardzo trudny, zwłaszcza przy urządzaniu całego domu. sami dość długo szukaliśmy - wkońcu trafiliśmy do sklepu [SPAMER] i udało nam się kupić sporą większość. najważniejsze, ze udało nam się kupić czujniki ruchu na klatki, przedpokój czy też schody. no i oczywiście w pokoju dzieci - takze jak w nocy wstają to nie chodzą po ciemku i nie rozbijają się o sciany
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 25-04-2016 o 21:06

  7. #3347

    Domyślnie

    Poszukuję opinii na temat lampy decora L z azzardo. Kotoś ma, widział na żywo ... Cena nie mała a potrzebujeszt 2 boje sie kupowac w ciemno...

  8. #3348
    Banned
    szakol

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-521
    Posty
    5

    Domyślnie sklep internetowy z oświetleniem?

    zamaiwał ktoś lampy na (spam)? chcę kupić kilka do ogrodu i coś do salonu, tam poznajdowałem dość ciekawe modele. mają darmową przesyłkę pow 100 zł, chociaż mi tego wyjdzie o dużo więcej. jak z to z zamówieniami u nich wygląda szybko/kompletne? dobrze spakowane???
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 28-05-2016 o 14:45

  9. #3349
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to podróbka Skygarden marki Flos

  10. #3350
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ngel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    582

    Domyślnie

    Bry,
    czy mogę prosić o pomoc mądre głowy bo już siwieję. Lampy w salonie mam takie jak na zdjęciach. Salon połączony z jadalnią i o lampę nad stołem w jadalni się rozchodzi. Chciałabym jakieś zwisy (na minimum dwie żarówki) ale jakie? Co będzie pasować ? Podpowiedzcie coś proszę!


    Ten blask, który inni we mnie dostrzegają
    niech trwa bo dotąd mialam go za mało...

  11. #3351
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak na razie wszystkie lampy masz takie same (wisząca i kinkiety). Dlatego ta nad stołem najlepiej, aby była podobna.
    Nie wiem czy nie najlepiej byłoby znalezienie takich abażurków jak twoje lampy mają, tylko nieco większych i zawieszenie ich na dokupionych zwisach (puszka, kabel, oprawka), w kolorze czarnym (?) jak metalowe elementy w twojej lampie
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 06-05-2016 o 22:22

  12. #3352
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Me6ane

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-350
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał szakol Zobacz post
    zamaiwał ktoś lampy na [spam]? chcę kupić kilka do ogrodu i coś do salonu, tam poznajdowałem dość ciekawe modele. mają darmową przesyłkę pow 100 zł, chociaż mi tego wyjdzie o dużo więcej. jak z to z zamówieniami u nich wygląda szybko/kompletne? dobrze spakowane???
    Gorąco polecam [spam]o. Zamawiałam tam sporo lamp (prawie wszystkie lampy w domu) i za sporą kasę. Płaciłam przy odbiorze. Lampy były bardzo dobrze spakowane, żadnych problemów. Co do terminów to jeśli powiedzą, że lampa jest dostępna, to faktycznie jest, ale nie wszystkie lampy są dostępne od ręki.
    Kupowałam tam lampy inspirowane i moim zdaniem są super jakości. Zdarzyło mi się zamówić lampę będąc pewną, że zamawiam lampę wiszącą, a okazało się, że przyszła lampa - plafon. Ponieważ kupowałam lampy do domu jeszcze przed przeprowadzką, to zorientowałam się dopiero po 2 miesiącach i też nie było problemu ze zwrotem i zamianą na właściwą. Gdybym miała jeszcze raz szukać lamp do domu, to również wybrałabym lumenpro! Mam nadzieję, że pomogłam
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 28-05-2016 o 14:44

  13. #3353

    Domyślnie

    Mam salon połączony z jadalnią.
    Nad stołem mam lampe Nordica 4928.
    Nad kanapą mam 3 kinkiet Nordica 4924.

    Poszukuję jeszcze jakiejś lampy do salonu, która będzie 3-5 żarówek i pasowała stylistycznie do tych 2 z serri Nordica.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Nordica_4928_big.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	54,2 KB
ID:	356958   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zuma-line-nordica-4924-kinkiet-kinkiet.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	4,7 KB
ID:	356959  

  14. #3354
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    sadze , że pasować będą lampy w tym stylu:





  15. #3355

    Domyślnie

    Witam, po raz kolejny szukam inspiracji na forum muratora ( parę lamp i kinkietów już mam z Waszego polecenia) i dlatego przywędrowałam do tego wątku z prośbą- szukam plafonu do salonu, z abażurem i najlepiej niezbyt drogiego. Po długich poszukiwaniach znalazłam coś takiego, ma ktoś może lub widział 'na żywo'? Czy pasuje do salonu?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zul_pl_Plafon-Adem-LED-Zuma-Line-szara-1000067442_1.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	67,8 KB
ID:	361952

  16. #3356
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    oczywiście.

  17. #3357
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    AnnPaw

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktoś może widział poniższe lampy na żywo. Chce którąś z nich powiesić nad blatem oddzielającym kuchnię od salonu. Na zdjęciach mi się podobają, ale są dość tanie i trochę się boję zamawiać w ciemno. Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lampa-zwis-helios-3-30871-sigma.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	69,3 KB
ID:	363913  

  18. #3358
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Te drugie ale czarne widziałam w Leroy Merlin w Katowicach jeśli masz gdzieś kolo siebie ten market to może będą mieć.

  19. #3359

    Domyślnie

    Cytat Napisał AnnPaw Zobacz post
    Witam
    Czy ktoś może widział poniższe lampy na żywo. Chce którąś z nich powiesić nad blatem oddzielającym kuchnię od salonu. Na zdjęciach mi się podobają, ale są dość tanie i trochę się boję zamawiać w ciemno. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    ]
    Wykonanie jak najbardziej ok.W sumie żadnej filozofii w nich nie ma
    Jeśli chcesz mogę zrobić Ci kilka dokładnych zdjęć (mam je na sklepie). Tylko napisz na PW

    BTW:
    Z tego co wiem dostępne też w OBI.

  20. #3360
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    skibcia.a

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-415
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja mam otwartą kuchnię z salonem i mini jadalnią, niestety źle przemyślałam oświetlenie i nie podoba mi się. Co prawda jest jasno, wszystko tak, jak być powinno, ale nad stołem mam lampę skierowaną ku dołowi, w salonie to samo, a w kuchni mam natomiast długiego kija z 5cioma źródłami światła. Ostatecznie wyszło za dużo, za gęsto... gdyby chciało mi się robić znów remont, na pewno zdecydowałabym się na kinkiety w części wypoczynkowej, nawet tylko jeden + jakaś lampa podłogowa.
    REKLAMA NA FORUM JEST PŁATNA

Strona 168 z 174

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony