dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 194 z 678
Pokaż wyniki od 3.861 do 3.880 z 13554
  1. #3861
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Trzymaj kciuki Dorfi Te tafty, które widziałam do tej pory to porażka kolorystyczna i jakościowa... Ta jest podobno dość mięsista, tylko ten kolor...

  2. #3862
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Oj szalejesz kobieto z tymi zakupami....i bardzo dobrze ,bo szybko będziemy mieli co podziwiaćżyrandol bardzo trafiony,doskonale pasuje do Twojej sypialni...i całe dodatki również .Ja mam żyrandole kryształkowe w łazience i powiem Ci ,że trochę ciężko dopasować mi do nich kinkiety , w związku z czym nadal wiszą gołe kable.

  3. #3863
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    no no, agawi chyba już jakąś premię przedświąteczną dostała
    kupuje i kupuje... ja nie nadążam

    Fajne te twoje WSZYSTKIE kryształki
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  4. #3864
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dzięki Beatkoczyli oświetlenie trafione Masz rację, że z kinkietami ciężko... ale ja w sypialni nie mam żadnych kinkietów tylko górne i lampkitakże się nie martwię

  5. #3865
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    no no, agawi chyba już jakąś premię przedświąteczną dostała
    Hi, hi bardzo śmieszne Czekałam na zamówienie łóżka, dlatego dopiero teraz dodatki. Jakoś nie lubię odwrotnej kolejności

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    kupuje i kupuje... ja nie nadążam
    I kto to mówi

  6. #3866
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    agawi fajnie, że żyrandol już zamówiłaś Bardzo ładnie będzie do niego pasował ten karnisz Oby tafta okazała się odpowiednia kolorystycznie - na zdjęciach wygląda super No i te chwosty fajowe

    Już się nie mogę doczekać tej Twojej sypialni
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  7. #3867
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Agawi,
    a jaka będzie ostatecznie kolorystyka łóżka i fotela??? - przypomnij, bo się już gubię.

  8. #3868
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Czekam na próbki takiej tafty Mam nadzieję, że będzie to ładny kolor pasujący lekko do łóżka
    Ja się spodoba, to szyję z niego zasłonę do sypialni





    Zasłona zawiśnie na takim karniszu



    Uchwyt na chwosty



    I chwost

    agawi -sprawdź czy to na pewno tafta bo na moje oko układa się za bardzo lejąco( tafty inaczej się załamują)- ja obstawiam, że na zdjęciu to satyna. Dodatki wybrałaś śliczne. Moja lampa będzie w sypialni , to nie dokładnie ta z twojego zdjęcia( aczkolwiek podobna), kryształy kulki ale w kolorze szarości.

  9. #3869
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dzięki pysiaczkuŻyrandol jutro powinien być u nasTylko kiedy to łóżko będzie?

    sharlotko, łóżko jest szare, a fotel w oberżynie O takie kolorki


    Mrówko, zobaczę ten materiał jak go dostanę Masz racje, ze ja się leje to jest satyna. W opisie jest tafta Dzięki za info W takim razie czekam na Twój żyrandol, bo aż mnie skręca

  10. #3870

    Domyślnie

    Podoba mi się bardzo ta oberżyna...a może te moje uszaki tak w oberżynkę przerobić ????Co myślisz będzie pasować ????
    Aga może już jutro lampa będzie u Ciebie ( sama nie mogę się doczekać, a co dopiero Ty ???? )
    Kurcze, ale mam myślenice z tym obiciem ( chciałam zauważyć, że to przez Ciebie ).....

  11. #3871
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Andżeliko, jeśli lubisz ten kolorek, to powinno być ładnie u Ciebie Tylko czy ta Twoja tapicerka nie jest przypadkiem nowa? Może szkoda...
    Masz rację, nie mogę doczekać się lampy pomimo, że ją widziałam na żywo

  12. #3872
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Szary i oberżyna - bajeczne kolory!!!!
    A tkaninka to Milano, czy coś innego?? Bo się kompletnie gubię.
    Milano w tych odcieniach widziałam ostatnio na żywo - przepiękny materiał!

  13. #3873
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dzięki Sharlotko Tkanina na łóżko i fotelik to Tosca, a na sofach mam plusz Haiti

  14. #3874
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dziewczyny powiedzcie mi coś, Wy się znacie... Chcę upiąć te zasłony w taki sposób, żeby karnisz był schowany za tzw falbaną. Dobrze będzie? Czy jest to bardzo kłopotliwe np. przy zdejmowania do prania- czy trzeba rozbierać cały karnisz?




  15. #3875
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    miałam tak uszytą zasłonę na karnisz który miał pręt wkładany w mocowania od góry i wystarczyło pociągnąć rurę do góry i wysunąć zasłonkę naciągnietą na tę rurę

    a co do efektu to zapewniam że jest bardzo ładny

  16. #3876
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie



    przykładowy karnisz z rozwiązaniem jakie miałam ale myślę że można i na tradycyjny to kwestia uszycia zasłonki

  17. #3877
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dzięki zuzanko A nie masz tak też zawieszonej zasłonki na tym kryształowym karniszu, który mi wklejałaś?

  18. #3878
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Dzięki zuzanko A nie masz tak też zawieszonej zasłonki na tym kryształowym karniszu, który mi wklejałaś?
    tutaj mam wszytą taśmę marszczącą a tą o której pisałam miała uszyty taki...kuźwa jak to nazwać...tunel ooooooooo tunel

  19. #3879
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar słońce 2
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1.273

  20. #3880
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Teraz już zapamiętam, że to tunel

Strona 194 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony