dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 192 z 678
Pokaż wyniki od 3.821 do 3.840 z 13554
  1. #3821
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    agawi a ten materac to Wam chyba na zamówienie robią co? Czy są takie 190x220 w sprzedaży?
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  2. #3822
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Aga mnie tez ta ostatnia akrylowa lampa sie spodobala ale akryl to nie krysztal...dla mnie to tak jak z tymi "inspirowanymi"produktami...
    lampy...kurde ja niestety kilka razy dalam sie mocno zwariowac i dobrze, ze kupowalam je dawno temu bo pod koniec wykonczeniowki nie byloby mnie na nie stac...nad stolem w jadalni mam z ikea w nadziei , ze kiedys zamienie ja na ta wymarzona...
    lozko ogromne - lo matko u nas 140 - ja lubie male lozka, zebym meza w nocy nie musiala w nim szukac...

  3. #3823
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    A nie myślałaś o narzucie patchworkowej? Można ją uszyć na dowolny wymiar.

  4. #3824
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Sharlotko, jak przyjdzie łóżko, to je dokładnie zmierzę i zadecyduję co do jej wielkości. Myślę, że szerokość powinna być 240-250, a długość nie musi być dużo dłuższa od łóżka, bo front lóżka jest podniesiony tak, żeby zakryć materac i narzuta nie będzie zwisała na podłogę

    Beatko, no małż to ma 195 cm, więc ta długość łoża jest dla niego Całe łóżko będzie gdzieś o 10 cm szersze i dłuższe od materaca

    pysiaczku materac niestety na zamówienie

    Anetko
    , teraz mamy 160x210 i kołdry spadają, a długość ciut za krótka dla męża. Dlatego postanowiliśmy zrobić wygodne łoże, bo to wybór na kilka lat
    Odnośnie lamp, to się z Tobą zgadzam, że przy końcu wykończeniówki brakuje funduszy na te wymarzone Z drugiej strony zamienników ciężko się później pozbyć, dlatego czasami wolę mieć żarówkę niż powiesić coś na chwilkę...

    Dorfi, czy Ty już wróciłaś na dobre? Można coś skrobnąć u Ciebie?
    Narzuty patchworkowe uwielbiam, tylko akurat taka nie pasuje do naszej sypialni... ale pomyślę do pokoju gościnnego

  5. #3825
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Tak myślałam z tym materacem
    Ale tak jak piszesz to wybór na lata, a wyspać się porządnie należy się każdemu, więc akurat w takich kwestiach nie ma co skąpić i jak natura obdarowała wzrostem to za materac trzeba zabulić niestety
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  6. #3826
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał pysiaczek Zobacz post
    Tjak natura obdarowała wzrostem to za materac trzeba zabulić niestety

  7. #3827
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    ja spokojnie te 10 cm wzrostu moge od Was przyjac

  8. #3828
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    ja spokojnie te 10 cm wzrostu moge od Was przyjac
    Powiem lubemu, chociaż nie sądzę, żeby oddał

  9. #3829
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Zamówiliśmy żyrandol do sypialni - Markslojd, model Mariedal w chromie


  10. #3830
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Piekny, czyli jednak bedzie krysztalowo... Agawi zamowilam do swojej sypialni bialy karnisz, ten z Twojego linka, ktory wklejalas u Marjelki, mam nadzieje ze niebawem dotrze.I doszly zamawiane probki tkanin i teraz to mam metlik...

  11. #3831
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Wróciłam. Ale czy na stałe to się dopiero okaże. Miewam okresy zniechęcenia do budowy i wtedy znikam i pojawiam się dopiero po jakimś czasie (zresztą to nie było moje pierwsze zniknięcie z forum).
    A żyrandol zamówiliście piękny. Będzie pasował

  12. #3832
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Piekny, czyli jednak bedzie krysztalowo...
    Ale tylko w sypialni Anetko, fajnie, że zamówiłaś ten karnisz, bo białych jest niewiele
    No i co z tymi próbkami? Ładne czy nie?

  13. #3833
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorfi Zobacz post
    Wróciłam. Ale czy na stałe to się dopiero okaże.
    Cudownie, że jesteś nawet jeśli na krótko
    A za żyrandol dziękuję

  14. #3834
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Ale mi się miło zrobiło

  15. #3835
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    ja nyslalam, ze ten kolorek to taki bedzie "jadowity" a on dosc spokojny - stonowany, no chyba, ze to tylko zludzenie bo kawaleczki tkaniny sa malenkie a fotel jednak swoje gabaryty ma...

  16. #3836
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Raczej jest spokojny, elegancki Ja akurat bardzo taki chciałam...
    Anetko, a może wściekły róż???

  17. #3837
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Piekny żyrandol . Mnie zawsze zachwycały te kryształowe żyrandole, ale jak sobie przypomnę ile to mycia ... Moja babcia miała taki żyrandol i niestety często wymagał odświeżania kryształków, które od ciepła żarówki dość szybko matowiały i łapały kurz. Po wytarciu szmatką natychmiast odzyskiwały blask, ale to dość pracochłonne zajęcie przy tylu wiszacych kryształkach. To m.in. powód, że mając już w rękach tego typu żyrandol z Almi Decor ostatecznie go nie kupiłam. Czasami żałuję, ale wiem, że nie chciałoby mi się non stop tego wycierać. Będę teraz zazdrościć Tobie, Agawi, ale to tak pozytywnie, bo jednak niezmiennie uważam, że takie żyrandole są najpiękniejsze.

  18. #3838
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Oglądałam kiedyś duzy kryształowy żyrandol w sklepie i wyraziłam na głos swoje obawy dotyczące mycia. Pani powiedziała, że są jakieś płyny w aerozolu, którymi się te kryształki pryska i cały brud spływa na dół (pod żyrandol trzeba przy takim czyszczeniu coś podłożyć dla zabezpieczenia podłogi).

  19. #3839
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Agawi,
    wiadomość specjalna dla Ciebie, właśnie wróciłam z Home & You:
    niestety narzuta Antigua ma wymiar 220 x 190

    Kolor brąz jest przepiękny, w rzeczywistości jest szaro-beżowo-brązowy, ale ten rozmiar.....

  20. #3840
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Moniu, Dorfi wiem, że kryształ matowieje i ciężko się myje Dorfi właśnie wyjęłaś mi z ust, że są do mycia specjalne środki. Firma, w której kupiłam lampę też taki oferuje, ale zapomniałam go kupić. Są chyba też w Leroy
    Fajnie, że lampa Wam się dziewczynki podoba i dziękuję bardzo

Strona 192 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony