dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 196 z 678
Pokaż wyniki od 3.901 do 3.920 z 13554
  1. #3901
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    TAK! Dawaj Marjelko Kolejna podobna rzecz

  2. #3902
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    TAK! Dawaj Marjelko Kolejna podobna rzecz
    Już o tym nie wspomniałam, te sypialnie nasze to naprawdę mogły być identyczne
    Fotka robiona tel. w eurofiranach, u mnie będzie ta sama tkanina, tylko w innej kolorystyce, na zewnątrz bardziej matowa i ma takie paski plisowane, kolor prawdopodobnie ciemny fioletowo-wrzosowy, od spodu podszyta błyszczącym grafitem.
    Też takie długie jak na zdjęciu, opadające na podłogę, tak samo wywinięte i sznur ten sam co na fotce.


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  3. #3903
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    O Matko CUDNE! Marjel co to za materiał pamiętasz? Jest śliczny! Ja też chciałam fioletowe zasłony, ale luby się nie zgodził... I będą takie srebrno-szare
    Ok, pędzę teraz na zakupy, ale wrócę wieczorkiem

  4. #3904
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    To taki ciemny fiolet będzie, jak widać na zasłonie który jest podszyty od wewnątrz zasłony. Szczegóły na temat jaka to tkanina będę wiedziała jutro, na te zasłony czaję się juz od roku, wreszcie nadejszła wiekopomna chwila
    Leć na zakupy a to spożywcze czy wnętrzarskie może?

  5. #3905

    Domyślnie

    Aga ale masz tempo dziewczyno muszę znowu tyle stron przerzucić ale zrobię to z przyjemnością Znalazłam fajny jasny welur w nowej kolekcji Dekomy dokładnie Severin 093 niestety nie mam zdjęcia dzisiaj muszę zadzwonić i zapytać za ile mi zrobią meble w tej tkaninie . Mam też tańszą wersję w podobnej kolorystyce ale to jakaś chińska tkanina i w dotyku to już nie jest to.
    A teraz idę czytać

  6. #3906
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Dziewczyny powiedzcie mi coś, Wy się znacie... Chcę upiąć te zasłony w taki sposób, żeby karnisz był schowany za tzw falbaną. Dobrze będzie? Czy jest to bardzo kłopotliwe np. przy zdejmowania do prania- czy trzeba rozbierać cały karnisz?
    Mam podobnie uszyte zasłony (tylko marszczenie ciut inne). Taśmę przyszyłam troszkę niżej i górna falbanka, czyli grzywka (hihi śmieszne określenie) zakrywa karnisz. Karnisz nie jest zdejmowany. Na karniszu są kółka a na nich agrafki, które zaczepiam o taśmę od firanki.

  7. #3907

  8. #3908
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał anbama Zobacz post
    Dorfi fajnie ze wróciłaś
    Miło, że mnie jeszcze pamiętacie

  9. #3909
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Znalazłam jeszcze określenie zasłona na kanale z grzywką
    http://www.dekoria.pl/offer/product/...nale-z-grzywka
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  10. #3910
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    To taki ciemny fiolet będzie, jak widać na zasłonie który jest podszyty od wewnątrz zasłony. Szczegóły na temat jaka to tkanina będę wiedziała jutro, na te zasłony czaję się juz od roku, wreszcie nadejszła wiekopomna chwila
    Leć na zakupy a to spożywcze czy wnętrzarskie może?
    Marta, zasłona będzie super elegancka Kolor też cudny
    Na zakupach byłam spożywczych, bo w sobotę imprezkę urodzinową lubego mamy

  11. #3911
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorfi Zobacz post
    Mam podobnie uszyte zasłony (tylko marszczenie ciut inne). Taśmę przyszyłam troszkę niżej i górna falbanka, czyli grzywka (hihi śmieszne określenie) zakrywa karnisz. Karnisz nie jest zdejmowany. Na karniszu są kółka a na nich agrafki, które zaczepiam o taśmę od firanki.
    Znowu te agrafki... Muszę zgłębić temat Dzięki Dorfi za infoNo tak, Ty to sobie sama wszystko uszyjesz zazdraszczam

  12. #3912
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Akurat takie szycie to nic trudnego. Mogę Ci zrobić zdjęcie jak to wygląda od spodu.

  13. #3913
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał anbama Zobacz post
    Aga ale masz tempo dziewczyno muszę znowu tyle stron przerzucić ale zrobię to z przyjemnością Znalazłam fajny jasny welur w nowej kolekcji Dekomy dokładnie Severin 093 niestety nie mam zdjęcia dzisiaj muszę zadzwonić i zapytać za ile mi zrobią meble w tej tkaninie . Mam też tańszą wersję w podobnej kolorystyce ale to jakaś chińska tkanina i w dotyku to już nie jest to.
    A teraz idę czytać
    Wreszcie się coś dzieje i u mnie Anetko bardzo się Cieszę, że znalazłaś tą wymarzoną tkaninę Nie widziałam tej kolekcji Severin, ale jak to nowość to możliwe. Jestem za jakościowo lepszym materiałem Ciekawe jak Ci wyjdą te mebelki

  14. #3914
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorfi Zobacz post
    Akurat takie szycie to nic trudnego. Mogę Ci zrobić zdjęcie jak to wygląda od spodu.
    Dorotko, jeśli Ci się chce, to bardzo poproszę

  15. #3915
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Lampa przyszła jedna dzisiaj Jest cudna, tylko nadal w pudle, bo trzeba ją mocno skrócić- łańcuch ma chyba z 1,80m Może w weekend luby znajdzie czas i to zrobi

  16. #3916
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Wow , no to świetnie ,a która doszła ,?

  17. #3917
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Jedną zamówiliśmy Beatko, o taką


  18. #3918
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    AAA ,o tej to wiem ,tylko zrozumiałam,ze zamówiłas jeszcze inną.piękna jest...

  19. #3919
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dzięki Muszę znaleźć coś jeszcze nad schody, też długiego i raczej w mosiądzu...

  20. #3920
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    A może coś w rodzaju latarni? ja cały czas żałuję ,że uległam M ...moje marzenie to taka olbrzymia latarnia

Strona 196 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony