dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 204 z 678
Pokaż wyniki od 4.061 do 4.080 z 13554
  1. #4061
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Madziu,szczerze zazdraszczam umiejętności przewidywania.U mnie z reguły jest na odwrót.

  2. #4062
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    U mnie też. Zbyt często "latam" z meblami. Ale nic nie poradzę na to, że lubię przemeblowania

  3. #4063
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Coraz bardziej przekonują się do nr2403( tak a propos moich dylematów łóżkowych)myśle ,że z bieloną dębową rama będzie się dobrze komponował.
    Tez mi się podoba 2403, jest ciemniejszy od 2402 BIERZ!

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    Z wypiekami na twarzy czekam na Twoje łóżko ...odezwali się ,wszystko idzie zgodnie z planem?
    Beatko, ja też czekam, ale się nie odezwali Może jutro... w sumie nie będę ich ponaglała. Parę dni mnie nie zbawi

  4. #4064
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    Ja przewiduję U mnie będą kanapy na środku a za nimi lampy - kabelki już sterczą z wylewki
    Ja też przewiduję, ale tak nie chciałam z obawy o zmianę aranżacji kiedyś. Ten patent pokazywała forumowa Tola parę lat temu
    Ostatnio edytowane przez agawi74 ; 08-11-2011 o 22:03

  5. #4065
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorfi Zobacz post
    U mnie też. Zbyt często "latam" z meblami. Ale nic nie poradzę na to, że lubię przemeblowania
    Ja też tak mam

  6. #4066
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Odebrałam dzisiaj lampki- są śliczne choć malutkie, ale niestety tylko takie zmieszczą się pod skosem
    Jak okaże się po zakupie szafek, że jednak mogłyby być trochę wyższe to te wylecą do innych sypialni lub na odsprzedaż

    Karnisz zamówiony, szafki nocne zamawiamy lada dzień, tylko nadal nie dostałam próbek tafty na zasłonę
    No i nadal nie wiem czy łóżko będzie w tym tygodniu?

  7. #4067
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Lampki siem prezentują tak





  8. #4068
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    cudne te lampeczki
    i wcale nie wyglądają na malutkie Moim zdaniem będą boskie!!! A na jakim tle będą stały? Na tle tej tapety? Pytam - bo czarne wyglądają fantastycznie
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  9. #4069
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    PS a one nie mają jednak takiego ciplejszego odcienia? w sensie trochę niklowanego
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  10. #4070
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Dzięki Madziu Podjęłam decyzję o zakupie dzięki Tobie i ich wysokości
    Kolor to chrom, nie nikiel fotka trochę przekłamuje. One będą stały w sypialni na tle tej dość ciemnej tapety (ta fota jest z salonu) dlatego myślałam o zmianie abażurków. Zobaczymy jak wszystko ustawię- łózko, szafki nocne i te lampki to ocenicie ich kolor i wielkość

  11. #4071
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    cudne lampki - to gdybyś Aga je jednak planowała sprzedać, PIERWSZA się zgłaszam!

  12. #4072
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    agawi super się prezentują te lampki Tylko faktycznie tu na tle jaśniejszej tapety czarne klosze są ok, a jak to będzie przy ciemniejszej tapecie w sypialni to zobaczysz
    A jakie szafeczki nocne w końcu będą?
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  13. #4073
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Lampki zgrabne i eleganckie...a ze zmianą klosików poczekałabym...te są super

  14. #4074
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    U Ciebie ciągle coś się dzieje. I dlatego lubię tu zaglądać
    No to czekam teraz na zdjęcia z lampkami na swoim miejscu.

  15. #4075
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Agawi, jeśli te klosze będą za ciemne przy ciemnej tapecie, to zmień tapetę, nie klosze.
    Bo są prześliczne
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  16. #4076
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar zuz@nka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9.937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    228

    Domyślnie

    idealnie te lampki komponują się z kloszami - są śliczne, delikatne, klasyczne, eleganckie

  17. #4077
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    Ja bym takie klosze zostawiła - baaardzo eleganckie

  18. #4078
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Mamo mamuni nie nadążam !

    Aga, lampki baaardzo ładne i z czarnymi kloszami mi się podobają. Masz wysokie listwy przypodłogowe .

    Cacy, pokaż na tle ciemnej tapety, co ?

    I jakie stoliki nocne ?
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  19. #4079
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Kurcze a ja znów jakaś do tyłu jestem więc tak lampa piękna , zapalona jak i zgaszona - tzn . mam na myśli żyrandol . Lampki małe są bardzo eleganckie .
    Masz rację najpierw wszystko ustaw a później kupuj nowe klosze , bo moze wszystko będzie do siebie pasowac
    U mnie zawsze od strony męża lampka lądowała na podłodze ... w nocy ... więc często było po lampkach

  20. #4080

    Domyślnie

    Dotarłam teraz i co widzę ???? tak , tak cudne lampki nocne i jak dobrze liczę za dwa dni ( może 3 ) będą nakastliki do tych piękności i ma się rozumieć królowa sypialni czyli łoże... i w całej swej okazałości stanie w centralnym punkcie sypialni agawiątek i będzie dumnie pokazywać to co ma najlepszego czyli swe welurowe wezgłowie

Strona 204 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony