dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 244 z 678
Pokaż wyniki od 4.861 do 4.880 z 13554
  1. #4861
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Aguś, ja z takim pytaniem do Ciebie a może i inni się udzielą. Ty jestes mistrzyni więc pozwoliłam sobie tutaj zapytać jakie macie deski do prasowania i suszarki na pranie ? O ile ktoś używa takiej stojącej suszarki oczywiście . Deski interesują mnie jakieś fajne, które polecacie, nieudane zakupy interesują mnie mniej ))))))))))). Mam nadzieję, że się nie obrazisz że u Ciebie soo ?
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  2. #4862
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    yokasiu, jaka ja miszczyni I za co mam się obrażać? kochana rozczaruję Cię, ale mam i suszarkę i deskę 5 letnią i też zamierzam wymienić Mamy właśnie taką normalną, metalową, stojącą suszarkę i chyba nadal takie są ... Widziałam jedynie, że niektóre mają gumowane zakończenia, żeby nie rysować podłogi

    Ale z deską to jest ważniejsza sprawa- wiadomo, że jakość narzuca niestety cena. Musi być stabilna i porządna, żeby nie strzelała pod wpływem prasowania

    Ja też się chętnie dowiem, może dziewczyny coś polecą... my tu z Anią czekamy

  3. #4863
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Właśnie, za deskę to powyżej stówki trzeba dać, mam jeden typ ale nie wiem jak to u innych wygląda. My korzystamy obecnie z deski teścia a suszarkę mamy taką łazienkową nad wanną .

    Suszarkę stojącą widziałam też fajną, z drugim pięterkiem i gumowanymi zakończeniami, chyba ją kupię.

    Pytam bo to prezent dla nas pod choinkę i coś muszę wybrać
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  4. #4864
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    My korzystamy obecnie z deski teścia a suszarkę mamy taką łazienkową nad wanną
    Luby mi chciał taką w pralni zainstalować, bo wygodna i nie zajmuje miejsca na podłodze. Pogoniłam go

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Suszarkę stojącą widziałam też fajną, z drugim pięterkiem i gumowanymi zakończeniami, chyba ją kupię.

    Pytam bo to prezent dla nas pod choinkę i coś muszę wybrać
    Suszarkę kup Aniu sama, a deskę weź na prezent bo droższaPraktyczne prezenty fajne są

  5. #4865
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Szybka sesyjka poduszki, która dzisiaj przyszła Myślę, że jest śliczniusia i romantyczna
    Internet mi dzisiaj cały czas przerywa, więc chyba nie napiszę się za dużo




    Z tyłu wygląda tak




  6. #4866
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    ulala jaka pikna
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  7. #4867
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    ulala jaka pikna
    Ryli?

  8. #4868
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Ryli?
    no ryli ryli
    masz jakieś wątpliwości?
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  9. #4869
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaZZZ Zobacz post
    masz jakieś wątpliwości?
    W sumie to nie, trzeba poczekać na tą cholerną narzutę i zestawić ją z resztą poduch, bo na razie taka samiutka jest...

  10. #4870
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Agusia śliczniusia podusia

    yokasia wiem, że o nieudanych zakupach miało nie być, ale wklejam to jako ostrzeżenie
    Ja mam taką deskę viledy i nie jestem z niej zadowolona Zbyt lekka jest chyba i podczas prasowania przesuwa się


    Suszarkę mam leifheit czy jakoś tak i poprzedni model miałam świetny! Stabilny i solidny. Turkusowe wykończenia miała. Ale wzięłam i się zamieniłam bo tamta lepiej pasowała kolorystycznie kuzynowi do wnętrza (a w kawalerce to się bierze pod uwagę ). I to był błąd bo dał mi tej samej firmy ale już mniej solidną i zbyt delikatną mam wrażenie
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  11. #4871
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar kubel30
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Pola
    Posty
    2.950
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Bardzo ryli

  12. #4872

    Domyślnie

    sliczna!!!
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  13. #4873
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Słodziuchna U mnie będzie jedna chyba na wiklinowym fotelu u Mai, a druga może na łóżku
    Zobaczy się jak przyjdą

  14. #4874
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Przyszłam się pochwalić, że rozmawiałam z panem elektrykiem i obiecał, że zrobi mi mechanizm opuszczający lampę na dół

  15. #4875
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał pysiaczek Zobacz post
    Agusia śliczniusia podusia
    Dzięki pysiaczku i za podusię i za info o desce/suszarce. Mi też się przyda

    Cytat Napisał kubel30 Zobacz post
    Bardzo ryli


    Cytat Napisał psosin Zobacz post
    sliczna!!!
    Podusia dziękuje

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Słodziuchna U mnie będzie jedna chyba na wiklinowym fotelu u Mai, a druga może na łóżku
    Zobaczy się jak przyjdą
    Marjelko na wiklinowycm fotelu będzie super Odezwij się do nich- wiesz okres świąteczny, żeby nie zapomnieli

    Cytat Napisał Dorfi Zobacz post
    Przyszłam się pochwalić, że rozmawiałam z panem elektrykiem i obiecał, że zrobi mi mechanizm opuszczający lampę na dół
    Ale super, Dorfi Czyli będzie jak w zamczysku

  16. #4876
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Sharlotka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Posty
    2.445

    Domyślnie

    Piękna poduszka, uwielbiam takie!
    Już sobie wyobrażam, jak będzie się komponowała z zasłonami i narzutą!!!! - rany, Aga, KIEDY w końcu je dostaniesz uszyte?????

  17. #4877
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Super poducha, nie mogę inaczej napisać bo mam taką samą tylko kolor inny. Gdzieś to się już żaliłam, że na moją nikt nie zwrócił uwagi
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  18. #4878
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Piękna poduszka, uwielbiam takie!
    Już sobie wyobrażam, jak będzie się komponowała z zasłonami i narzutą!!!! - rany, Aga, KIEDY w końcu je dostaniesz uszyte?????
    Dzięki AniuW sprawie łożkowo-narzutowej to tak jak pisałam wcześniej- niestety nadal czekamy na materiał z Eurofiran Wszystko pewnie będzie dopiero gotowe na początku roku

  19. #4879
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Super poducha, nie mogę inaczej napisać bo mam taką samą tylko kolor inny. Gdzieś to się już żaliłam, że na moją nikt nie zwrócił uwagi
    Dzięki yokasiu Ja Twojej nie widziałam bo bym zapytała i teraz była w posiadaniu szarej i różowej

  20. #4880

    Domyślnie

    To ja przyszłam podusie popodziwiać
    I jest pięęęękna a taki różowy kolorek to za mną strasznie chodzi nawet sobie ostatnio taki szalik kupiłam
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

Strona 244 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony