dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 293 z 678
Pokaż wyniki od 5.841 do 5.860 z 13554
  1. #5841
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Nogi podobają mi się i te i te .
    Oo to mam już jeden głosik za Dzięki Takie masywniejsze musiałabym robić na zmówienie u stolarza, który nie robi zwykle krzeseł które chcemy i tak wkoło

  2. #5842
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Wiadomość dla Majeczki Oto zdjęcie naszych drzwi zrobione przez stolarza zaraz po ich złożeniu na próbę w jego firmie i wymiary kasetonów licząc od góry





    1. 68 cm x 73cm
    2. 68 cm x 25cm
    3. 68 cm x 50cm

  3. #5843

    Domyślnie

    Zdjęcie już od jakiegoś czasu mam zapisane u siebie, próbowałam sama dojść rozmiaru kasetonów no i prawie,prawie mi się udało...wolałam się upewnić
    Za wiadomość bardzo dziękuję

    Ach...nie mogę się napatrzeć na te drzwi...piękne są...piękne

  4. #5844

    Domyślnie

    A jeśli chodzi o nogi od stołu,bardziej podobają mi się te,które Ty pokazałaś...no ja po prostu nie lubię zbyt masywnie toczonych

  5. #5845

    Domyślnie

    O a tutaj znowu o stole Ja wolę te szczuplejsze nogi pewnie dlatego że zżyłam się z pomysłem na zdobione nogi od krzeseł ładne są
    trochę rustykalnie, odrobinę glamour, ciut barokko
    jeśli chcesz o coś zapytać...
    mail.twoofus♥gmail.com

    "The greatest enemy of a good plan is the dream of a perfect plan"

  6. #5846
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Oo to mam już jeden głosik za
    aguś chyba drugi ,,,,źle mnie zrozumiałaś ...mnie też się podoba Twoja propozycja

  7. #5847
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    No dobra Aga ja przyznaję, że u nas jest lajtowo bo dziś tylko ok.-20stopni jak się okazuje i wiem, że gdzie indziej, jest gorzej, ale co z tego jak mi zimno?

    Planowane nogi od stołu podobają mi się
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  8. #5848

    Domyślnie

    Aga przepraszam ze wchodze w waszą dyskusję ale ja przychodze znowu z moim problemem (o którym wczoraj pisałam)
    załączam 2 rzuty parteru domu
    na żółto- zaznaczyłam spiżarnię (ktora musi być)
    prostokąt z czeronym w środku - kominek

    problem jest z tym projektem taki, że nie ma wiatrołapu, uzyskac go można poprzez przesunięcie schodów lub spiżarni.
    Wymyśliliśmy też z mężem że aby mieć wyspę (mi bardzo na niej zależy) przesuniemy stół z wykusza w stronę salonu a w wykuszu damy dużą wyspę, przy której będziemy jadać na codzień, siedzieć, itd...

    Nie wiem czy ten rzut będzie dla Was dziewczyny czytelny, jak coś jest niejasne to piszcie.

    Tam gdzie chcemy położyć parkiet zaznaczyłam podłogę na brązowo, reszta będzie w gresie lub płytkach marmurowych.
    Ja obawiam się tego że po wyrzuceniu schodow z pierwotnej lokalizacji, salon będzie za wąski tj 4,3 x 8,40 ale ma tam być jeszcze stół....

    Ja macie dzieczyny czas to pochylcie się nad moim tematem

    Zdjęcie1: nasze zmiany (szerokość schodów przy ścianie 2,77m) Zdj: oryginał

    z góry dzięki!!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nasze zmiany.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	10,6 KB
ID:	99473   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wersja orygin.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	11,0 KB
ID:	99474  
    Ostatnio edytowane przez tess1 ; 06-02-2012 o 13:45 Powód: .

  9. #5849

    Domyślnie

    Acha Aga zapomniałam napisać że zaraz za Twoimi schodami uwielbiam Twoje drzwi sa piękne! Nóg od stołu nie skomentuję bo nie wiem jak sie do nich odnieść- dla mnie chyba za duzo się na nich dzieje.
    pozdrawiam

  10. #5850
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Ulokowanie spiżarni jest lepsze na 2 zdjęciu bo zostaje więcej miejsca na szafki kuchenne.
    Wiatrołap z drugiego zdjęcia też jest bardziej ustawny.

    A jaka jest odległość wyspy od szafek w kuchni - jakoś tak daleko od kuchni mi się wydaje ?. I dobrze zrozumiałam że planujesz jeszcze do tego stół?

    Na drugim rzucie z kolei wyspa za bardzo wchodzi mi do salonu.......

  11. #5851
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Tess mamy wybrać między jednym a drugim czy nanosić zmiany na 2?

  12. #5852
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    Zdjęcie już od jakiegoś czasu mam zapisane u siebie, próbowałam sama dojść rozmiaru kasetonów no i prawie,prawie mi się udało...wolałam się upewnić
    Za wiadomość bardzo dziękuję

    Ach...nie mogę się napatrzeć na te drzwi...piękne są...piękne
    Majeczko nie ma sprawy, cieszę się, ze pomogłam AAa i dzięki a drzwi

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    A jeśli chodzi o nogi od stołu,bardziej podobają mi się te,które Ty pokazałaś...no ja po prostu nie lubię zbyt masywnie toczonych
    Fajnie, prawdopobnie takie będą

    Cytat Napisał TwoOfUs Zobacz post
    O a tutaj znowu o stole Ja wolę te szczuplejsze nogi pewnie dlatego że zżyłam się z pomysłem na zdobione nogi od krzeseł ładne są
    Ano znowu, bo musimy wreszcie podjąć decyzję Dzięki za głosik Two

    Cytat Napisał Beauty Zobacz post
    aguś chyba drugi ,,,,źle mnie zrozumiałaś ...mnie też się podoba Twoja propozycja
    Tak, tak Beatko pamiętam, dzięki

    Cytat Napisał pysiaczek Zobacz post
    No dobra Aga ja przyznaję, że u nas jest lajtowo bo dziś tylko ok.-20stopni jak się okazuje i wiem, że gdzie indziej, jest gorzej, ale co z tego jak mi zimno?

    Planowane nogi od stołu podobają mi się
    Tylko -20? pysiaczku idzie ocieplenie, cierpliwości. Tez n ie znoszę mrozów, a co robić, jak żyjemy w takim klimacie Fajnie, że podobają Ci się stołowe nogi

  13. #5853
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    Cytat Napisał tess1 Zobacz post
    Aga przepraszam ze wchodze w waszą dyskusję ale ja przychodze znowu z moim problemem (o którym wczoraj pisałam)
    załączam 2 rzuty parteru domu
    na żółto- zaznaczyłam spiżarnię (ktora musi być)
    prostokąt z czeronym w środku - kominek

    problem jest z tym projektem taki, że nie ma wiatrołapu, uzyskac go można poprzez przesunięcie schodów lub spiżarni.
    Wymyśliliśmy też z mężem że aby mieć wyspę (mi bardzo na niej zależy) przesuniemy stół z wykusza w stronę salonu a w wykuszu damy dużą wyspę, przy której będziemy jadać na codzień, siedzieć, itd...

    Nie wiem czy ten rzut będzie dla Was dziewczyny czytelny, jak coś jest niejasne to piszcie.

    Tam gdzie chcemy położyć parkiet zaznaczyłam podłogę na brązowo, reszta będzie w gresie lub płytkach marmurowych.
    Ja obawiam się tego że po wyrzuceniu schodow z pierwotnej lokalizacji, salon będzie za wąski tj 4,3 x 8,40 ale ma tam być jeszcze stół....

    Ja macie dzieczyny czas to pochylcie się nad moim tematem

    Zdjęcie1: nasze zmiany (szerokość schodów przy ścianie 2,77m) Zdj: oryginał

    z góry dzięki!!
    Witam, a masz już dom wybudowany? Ja nie w temacie, bo jeżeli nie to bym poszerzyła kuchnię na wysokośc wykuszu.
    Wyspa jest za daleko od szafek.
    Jak na moj gust projekt 2 jest bardziej funkcjonalny

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  14. #5854
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał tess1 Zobacz post
    Nie wiem czy ten rzut będzie dla Was dziewczyny czytelny, jak coś jest niejasne to piszcie.

    Ja macie dzieczyny czas to pochylcie się nad moim tematem

    Zdjęcie1: nasze zmiany (szerokość schodów przy ścianie 2,77m) Zdj: oryginał

    z góry dzięki!!
    Cytat Napisał tess1 Zobacz post
    Acha Aga zapomniałam napisać że zaraz za Twoimi schodami uwielbiam Twoje drzwi sa piękne! Nóg od stołu nie skomentuję bo nie wiem jak sie do nich odnieść- dla mnie chyba za duzo się na nich dzieje.
    pozdrawiam

    Tess dziękuję za pochwały kochana, moje zdanie tak na szybko jest takie, że jeżeli w salonie ma być jeszcze stół, to chyba bym go nie zmniejszała Salon jest ważniejszy niż kształt schodów. Schody muszą być na pewno wygodne i szerokie, ale nie kosztem salonu. A jeżeli jednak postanowisz zmniejszyć salon, to za nic w świecie nie rób wyspy, tylko z powrotem ustaw stół w wykuszu. Pamiętaj, że papier przyjmie wszystko, a w rzeczywistości może Ci wyjść niefunkcjonalna ciasnota.

    Podaj nam jeszcze wymiary tych wszystkich pomieszczeń- kuchni, wykusza, salonu?

  15. #5855

    Domyślnie

    Cytat Napisał tess1 Zobacz post
    Ja macie dzieczyny czas to pochylcie się nad moim tematem
    Nie zmniejszaj salonu...zyskasz upragnione schody...ale bardzo pomniejszysz salon,w którym ma przecież jeszcze stanąć stół...w zmniejszonym salonie nie za bardzo znajdziesz dla niego miejsce(zrobi się ciasno) Kuchnia w wersji oryginalnej też mi się bardziej widzi!!!

  16. #5856

    Domyślnie

    Aga Ty masz drzwi i okna w orzechu,tak??? A podłogę?

  17. #5857
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    Aga Ty masz drzwi i okna w orzechu,tak??? A podłogę?
    Majeczko, okna są w orzechu, a fronty kuchenne i drzwi były dobierane do okien, aczkolwiek wybrałam gotowy kolor z palety stolarza. Pasował idealnie.Podłoga nie jest już identyczna, średnio-ciemna, panel Balterio- Dąb Prestiż seria Sculpture

  18. #5858

    Domyślnie

    Kochane dziewczyny dziekuję za tak szybki odzew!

    Admete mozesz oczywiście nanosić zmiany, co do wyspy to ona w obu wersjach jest w wykuszu, tylko linia podłogi jest inna.

    emiranda mamy zamiar zacząć budowę w kwietniu więc już najwyższy czas coś ustalić.
    co do poszerzenia kuchni to jestem za, ale wtedy musiałabym jednak zrobić projekt indywidualny, bo trzeba by było zmienić dach, a już na to nie ma czasu.

    Agawi dziękuję za opinię, masz rację chyba przekombinuję z tymi zmianami i będę później płakać .
    Chyba już wiem co mam zrobić, wersja oryginalna chyba będzie (zdj2) , tylko musze coś wykombinować z kuchnią bo ma szer 3m na 3,33 więc nie jest duża, stąd pomysł na wyspę w wykuszu, ktory pelniłby rolę stołu (tu wyobrażam sobie wyspę z granitowym jasnym bletem, na tle dużego przeszklenia i moja rodzinka przy niej każdego ranka

    Chciałam przestrzenny dom z jak najmniejszą ilością ścian, ale okazało się ze jakieś ściany muszą być, bo np o co oprzeć konsolkę i powiesic obraz nad nią..

    acha,
    wymiary to:
    kuchnia 3m x3,33

    wykusz
    w wersji 1: 1,50 x 1,30
    w wersji2: 1,50 x 2

    salon ,
    w wersji 1: 4,5 x 8,4m
    w wersji 2: 6,5 x 8,4

  19. #5859
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał tess1 Zobacz post
    acha,
    wymiary to:
    kuchnia 3m x3,33

    wykusz
    w wersji 1: 1,50 x 1,30
    w wersji2: 1,50 x 2

    salon ,
    w wersji 1: 4,5 x 8,4m
    w wersji 2: 6,5 x 8,4
    Tess z wymiarów wynika, że salon masz ogromny kuchnie średnią, a wykusz mały moim zdaniem wykusz jest za mały na normalną jadalnię i stół musi być w salonie. Z kolei slon masz rzeczywiście spory i może mógłby być zwężony, ale nie przy takiej długości jaką ma -8,4m Powstanie Ci kiszka, także chyba zostaw go w wersji oryginalnej

  20. #5860

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Majeczko, okna są w orzechu, a fronty kuchenne i drzwi były dobierane do okien, aczkolwiek wybrałam gotowy kolor z palety stolarza. Pasował idealnie.Podłoga nie jest już identyczna, średnio-ciemna, panel Balterio- Dąb Prestiż seria Sculpture
    Aga pytam bo nie wiem jak zrobić u siebie Czy zgrać kolorystycznie(jeden kolor) okna,drzwi,podłogę czy może nie?
    W pierwszej chwili chciałam wszystko w jednej gamie kolorystycznej...pózniej ktoś mi powiedział,że będzie za mdło

    Aga,Dziewczyny a Wy jak sądzicie???

Strona 293 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony