dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 294 z 678
Pokaż wyniki od 5.861 do 5.880 z 13554
  1. #5861

    Domyślnie

    Aga ta kiszka to mnie przesladuje, też tak to nazwałam
    więc zaraz dzwonię do wykonawcy że jednak budujemy wg wersji oryginalnej
    dzieki wielkie za rady!

    mmajeczkaa ja rowniez planuję orzechowe okna, ciemną podłogę, lecz nie dokładnie w tym samym kolorze, też wydaje mi sie ze może wyjsć mdło. Drzwi tez chciałabym ciemne ale na pewno nie w tym samym kolorze co podloga.

    Obecnie mam w mieszkaniu prawie wszystkie meble (nawet kuchenne-przypadek) w tym samym kolorze jak podłoga- kolor rudawo-brązowy i bardzo mnie to wkurza...

    pozdrawiam

  2. #5862
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Tess z wymiarów wynika, że salon masz ogromny kuchnie średnią, a wykusz mały moim zdaniem wykusz jest za mały na normalną jadalnię i stół musi być w salonie. Z kolei slon masz rzeczywiście spory i może mógłby być zwężony, ale nie przy takiej długości jaką ma -8,4m Powstanie Ci kiszka, także chyba zostaw go w wersji oryginalnej
    przytakuję

    i też się zdziwiłam wymiarom salonu - bo jest naprawdę duży - na rzucie jakoś na tyle nie wyglądał

    Tess będziesz miała świetne przestrzenie
    Zakładaj wątek i chwal się resztą pomieszczeń i pokazuj swoje inspiracje

  3. #5863

    Domyślnie

    Kurcze dziewczyny, aż musiałam jeszcze raz sprawdzić, ale jest tak: ja za salon uważam całą ta przestrzeń, ktorą zaznaczyłam na brązowo, tam bedzie wypoczynek stół, no i troche wykuszu więc to jest taki duży/nieduży salon/niesalon ( w projekcie tam właśnie jest salon i podcień z którego zrezygnowałam) parter domu ma 115m + 36m garaż.
    Admete z tego co pamiętam to Ty masz salon 50m2 to "co się dziwisz"

  4. #5864
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    Aga pytam bo nie wiem jak zrobić u siebie Czy zgrać kolorystycznie(jeden kolor) okna,drzwi,podłogę czy może nie?
    W pierwszej chwili chciałam wszystko w jednej gamie kolorystycznej...pózniej ktoś mi powiedział,że będzie za mdło

    Aga,Dziewczyny a Wy jak sądzicie???
    Majeczko, nie wiem dokładnie jaki będzie Twój wystrój wnętrz. Okna i drzwi mogę być w orzechu, a podłoga powinna się różnić ton lub 2. Identyczne kolory nie są wskazane Gamę kolorystyczną możesz zachować, bo klasyczne wnętrza nie znoszą np. mebli w kolorach duet. Wskazana jest raczej jednolitość i elegancja.

  5. #5865
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał tess1 Zobacz post
    Aga ta kiszka to mnie przesladuje, też tak to nazwałam
    więc zaraz dzwonię do wykonawcy że jednak budujemy wg wersji oryginalnej
    dzieki wielkie za rady!
    Czyli decyzja już podjęta?

    Cytat Napisał tess1 Zobacz post
    Kurcze dziewczyny, aż musiałam jeszcze raz sprawdzić, ale jest tak: ja za salon uważam całą ta przestrzeń, ktorą zaznaczyłam na brązowo, tam bedzie wypoczynek stół, no i troche wykuszu więc to jest taki duży/nieduży salon/niesalon ( w projekcie tam właśnie jest salon i podcień z którego zrezygnowałam) parter domu ma 115m + 36m garaż.
    Admete z tego co pamiętam to Ty masz salon 50m2 to "co się dziwisz"
    Tess, salon rzeczywiście jest spory- zwykle w projektach tak duże są połączone z jadalnią. U Ciebie może projektant zakładał, ze w wykuszu będzie taki stolik kuchenny, a docelowa jadalnia w salonie. Tak czy siak to lepiej, ze masz większą przestrzeń.

  6. #5866
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar emiranda
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Gdynia
    Posty
    4.302

    Domyślnie

    co do poszerzenia kuchni to jestem za, ale wtedy musiałabym jednak zrobić projekt indywidualny, bo trzeba by było zmienić dach, a już na to nie ma czasu.
    Tess ja na Twoim miejscu poszukałabym innego projektu, niekoniecznie na zamowienie, a taką drobnostkę mi firma MG Projekt w dwa tygodnie załatwiła, pierwotnie chciałam budowac Kasjopee, ale w kncu ze wzgledu na spizarnie zdecydowałam sie na Słodkiego, w ktorym to Balbina o 2 metry poszerzyła kuchnię.
    Jaki to jestprojekt Archetonu?

    Przeprowadzeni 21.12.2010 r.
    Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie wolności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy.

    mail: [email protected]

    Villa Gdynia Alicji




  7. #5867
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał emiranda Zobacz post
    Tess ja na Twoim miejscu poszukałabym innego projektu
    Emirando, myślę, że na zmianę projektu może być już za późno. Przecież jak Tess chce zacząć budowę w kwietniu, to wszystkie papiery ma na pewno załatwione- w tym szczegółowy projekt budowy złożony w urzędzie

  8. #5868
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Aga , wczoraj wieczorem (bo dla mnie popołudnie to juz wieczór ) tak bardzo wysiliłam szare komórki żeby skupić się nad projektem Tess że zapomniałam wypowiedzieć się o nóżkach stołowych
    Ostatnie wstawione przez Ciebie są śliczne i jeśli krzesła jednak z toczonymi nogami to będą ładnie grały z nimi
    Chociaż ja osobiście uwielbiam te większe bombki w toczonych nogach

    Tess wiem wiem ja też pomyślałam o moim salonie - który notabene po wstawieniu kominka zrobi sie troszke kiszkowaty . Chodziło mi o to że na pierwszy rzut oka w tym projekcie salon wydawał się dużo mniejszy - ja bym z 30m2 obstawiała -więc to duży plus i nie będzie tak źle, projekt jest dobry naprawdę


    Emirando - projekt juz zapewne daaaaaaaaaawno w urzędzie - a ściany to tylko działówki już chyba będzie można przestawiać .

  9. #5869

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Majeczko, nie wiem dokładnie jaki będzie Twój wystrój wnętrz. Okna i drzwi mogę być w orzechu, a podłoga powinna się różnić ton lub 2. Identyczne kolory nie są wskazane Gamę kolorystyczną możesz zachować, bo klasyczne wnętrza nie znoszą np. mebli w kolorach duet. Wskazana jest raczej jednolitość i elegancja.
    Mebli w kolorach duet na pewno nie będzie (nie podobają mi się)
    Jednolitość i elegancja Właśnie, to jest to co lubię Napisałaś dokładnie to co chciałam przeczytać: okna i drzwi jeden kolor,podłoga ciut inna

    Aga dokładnie takie panele(Balterio- Dąb Prestiż seria Sculpture) wypatrzyliśmy dla siebie myślisz,że do Okien w kolorze" Złoty Dąb" będą pasować

  10. #5870
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Czesc Agus
    Nie zasypalo Was na maxa?
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  11. #5871
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    Aga , wczoraj wieczorem (bo dla mnie popołudnie to juz wieczór ) tak bardzo wysiliłam szare komórki żeby skupić się nad projektem Tess że zapomniałam wypowiedzieć się o nóżkach stołowych
    Ostatnie wstawione przez Ciebie są śliczne i jeśli krzesła jednak z toczonymi nogami to będą ładnie grały z nimi
    Ależ Aga, nic nie szkodzi Dzięki za opinię Taki z bardziej toczonymi musiałabym robić u stolarza, a krzesła i tak z Famegu. Jedyny stolarz to ten Twój, ale jakoś niechętnie chce robić jak się nie zamawia niczego więcej, np. kuchni


    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    Mebli w kolorach duet na pewno nie będzie (nie podobają mi się)
    Jednolitość i elegancja Właśnie, to jest to co lubię Napisałaś dokładnie to co chciałam przeczytać: okna i drzwi jeden kolor,podłoga ciut inna

    Aga dokładnie takie panele(Balterio- Dąb Prestiż seria Sculpture) wypatrzyliśmy dla siebie myślisz,że do Okien w kolorze" Złoty Dąb" będą pasować
    Majeczko to fajnie, że się zgadzamy Poważnie- wybrałaś takie same panele? Myślę, że powinny ładnie zgrać się ze złotym dębem, który jest jaśniejszy


    Cytat Napisał *Kasia* Zobacz post
    Czesc Agus
    Nie zasypalo Was na maxa?
    Hej Kasiu
    Kochana, odkąd były te mrozy z nieba nic nie padało Śniegu jest już mało, a w centrum miasta prawie wcale. Najważniejsze, że nie jest już tak zimnoA co u Was? Jaka pogoda?

  12. #5872

    Domyślnie

    Aguś ja jeszcze cię pomęczę w sprawie sof .Napisz mi jakie ty masz dokładnie wymiary ? Proszę też o cenę, kiedys podawałaś ale mi uleciało

  13. #5873
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolek59 Zobacz post
    Aguś ja jeszcze cię pomęczę w sprawie sof .Napisz mi jakie ty masz dokładnie wymiary ? Proszę też o cenę, kiedys podawałaś ale mi uleciało
    Karolku wymiary sofy to 195/95/82cm, cena 3 tys

  14. #5874

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Majeczko to fajnie, że się zgadzamy Poważnie- wybrałaś takie same panele? Myślę, że powinny ładnie zgrać się ze złotym dębem, który jest jaśniejszy
    Poważnie...poważnie Już poleciałam sprawdzić,jak u Ciebie się prezentują... Nasze w kartonach,czekają na ułożenie Aga a jak z ich jakością...zadowolona jesteś?

  15. #5875
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    U nas pogoda w miare ladna nie pada deszcze hehehe, a temperatura jest okolo 5 stopni na plusie.
    Ja wlasnie od poniedzialku siedze w domu z Mieszkiem (ma zapalenie ucha) wiec mam wiecej wolnego czasu.....
    Zalatwiam w miedzy czasie badanie sluchu dla Synka (ma 3 migdala ktory uciska na uszy i w kanalikach ma wode nie doslyszy na uszy dlatego migdal jest do usuniecia ) tylko ze tutaj nie za bardzo chca mu go usunac bo nigdy nie chorowal na gardlo (zero przeziebien, gryp, angin itp) ale za to chorowal na zapalenie ucha 4 razy w ciagu swojego zycia.... i ten niedosluch.... echhh... do sluzby zdrowia tutaj nie umie sie przyzwyczaic..... chociaz z porodu jestm mega zadowolona...
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  16. #5876

    Domyślnie

    Cytat Napisał agawi74 Zobacz post
    Karolku wymiary sofy to 195/95/82cm, cena 3 tys
    Aguś obie sztuki masz w tych samych wymiarach?? Powiedz mi jescze czy ta głębokość nie jest za duża? Nogi Wam nie zwisają w powietrzu wszystkie na jakich dotychczas miałam przyjemność siedzieć były za głębokie Napisz mi jeszcze jak za jakości?polecasz?

  17. #5877
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    Poważnie...poważnie Już poleciałam sprawdzić,jak u Ciebie się prezentują... Nasze w kartonach,czekają na ułożenie Aga a jak z ich jakością...zadowolona jesteś?
    Majeczko, ale czad Będziemy miały takie same podłogi Jesteśmy bardzo zadowoleni, nic się z nimi nie dzieje, a mieszkamy już ponad 1,5 roku Idealnie sprawdzają się na podłogówce, no jednym słowem cudne są Będziecie zadowoleni

    Cytat Napisał *Kasia* Zobacz post
    U nas pogoda w miare ladna nie pada deszcze hehehe, a temperatura jest okolo 5 stopni na plusie.
    Ja wlasnie od poniedzialku siedze w domu z Mieszkiem (ma zapalenie ucha) wiec mam wiecej wolnego czasu.....
    Zalatwiam w miedzy czasie badanie sluchu dla Synka (ma 3 migdala ktory uciska na uszy i w kanalikach ma wode nie doslyszy na uszy dlatego migdal jest do usuniecia ) tylko ze tutaj nie za bardzo chca mu go usunac bo nigdy nie chorowal na gardlo (zero przeziebien, gryp, angin itp) ale za to chorowal na zapalenie ucha 4 razy w ciagu swojego zycia.... i ten niedosluch.... echhh... do sluzby zdrowia tutaj nie umie sie przyzwyczaic..... chociaz z porodu jestm mega zadowolona...
    Oo Kasiu, to u Was LATO u nas tylko -12 to prowadziwe ocieplenie, po ostatnich mrozach -25C
    Biedny Mieszko mam nadzieję, ze szybko wydobrzeje... Misio w prezencie
    Musicie w takim razie przyjechać do PL na zabieg i to chyba im szybciej, tym lepiej- póki jest mały

  18. #5878
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar *Kasia*
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Irlandia
    Posty
    1.191

    Domyślnie

    Opcja wyjazdu na zabieg do Polski jest wlasnie przez nas brana pod uwage.... tylko musze porozmawiac o urlopie....
    Na pogode naprawde nie ma co narzekac jak nie pada to dla mnie juz jest ok
    Za misia Mieszko bardzo dziekuje cioci
    “If you live to be a hundred, I want to live to be a hundred minus one day so I never have to live without you...”

  19. #5879
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał *Kasia* Zobacz post
    Opcja wyjazdu na zabieg do Polski jest wlasnie przez nas brana pod uwage.... tylko musze porozmawiac o urlopie....
    Na pogode naprawde nie ma co narzekac jak nie pada to dla mnie juz jest ok
    Za misia Mieszko bardzo dziekuje cioci
    No widzisz Kasiu, chociaż tyle dobrego, ze przyjedziecie do kraju Mam nadzieje, ze wszystko odbędzie się bez komplikacji
    Ja już czekam na wiosnę

  20. #5880

Strona 294 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony