dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 295 z 678
Pokaż wyniki od 5.881 do 5.900 z 13554
  1. #5881
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolek59 Zobacz post
    Aguś chyba ominęłaś mój post
    Karolku-odpowiedziałam #5923

  2. #5882

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolek59 Zobacz post
    Aguś obie sztuki masz w tych samych wymiarach?? Powiedz mi jescze czy ta głębokość nie jest za duża? Nogi Wam nie zwisają w powietrzu wszystkie na jakich dotychczas miałam przyjemność siedzieć były za głębokie Napisz mi jeszcze jak za jakości?polecasz?
    Aga Karolkowi chyba chodzi o ten post

  3. #5883

  4. #5884
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    Aga Karolkowi chyba chodzi o ten post
    Aaa o ten Sorki chyba nie zauważyłam karolkuDzięki Maju za podpowiedź

    Już piszę. Otóż karolku sofki nie są za głębokie i są bardzo wygodne. Nie ma mowy o zwisaniu nóg
    Jakość jest super, już ją polecałam. Obecnie kolejna forumka Juszczakówka ma mieć w czwartek dostawę chestera i fotela AAA i tak, mamy dwie takie same. I co będziesz zamawiała?

  5. #5885

    Domyślnie

    Się zastanawiam Bardzo mi się podobają. Tylko jak pisałam te na których usadawiałam swoje szlachetne 4 litery nie były zbyt wygodne. Poza tym wszystkie te które sobie upatrzyłam w necie na żywca odbiegają i to bardzo i przede wszystkie są bardzo nie wygodne. Więc postanowiłam że sofkę muszę przymierzyć , posiedzieć. Więc ciągle się waham .W sumie mogę polegać tylko na twojej opinii.

    i do końca jeszcze nie wiem jaki wymiar? czy jedną byczą a może dwie ciężka sprawa. Musze pomyśleć
    musze zajrzec do Jusczakowej

    Dzięi za odpowiedz

  6. #5886
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Karolku, nie ma za co W sumie rozumiem Cię, że się boisz zamawiać w ciemno. Masz dwa wyjścia albo tam pojechać - firma jest w okolicy Zielonej Góry, albo znależć firmę w swojej okolicy i obejrzeć. My wzięliśmy dwie, bo mam możliwość zmian w ustawieniu, a z większą jest już kłopot, a z narożnikami to już nie wspomnę Musisz jeszcze pomyśleć

  7. #5887
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Wiecie co właśnie przeczytałam? Najmodniejszym kolorem w tym roku w dodatkach jest kolor... mandarynkowy
    Dla mnie chyba zbyt męczący, ale może jako pojedyncza rzecz?



















    I wieszak


  8. #5888

    Domyślnie

    To chyba ulubiony kolor Admete

    Agawi jeszcze cię pomęczę materiał dawałaś swój czy brałaś od nich? Jaką najlepiej wybrać tkaninę ? Pewnie ty masz już to wszystko obcykane? Przysyłają wzornik bezproblemowo?

  9. #5889
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolek59 Zobacz post
    To chyba ulubiony kolor Admete

    Agawi jeszcze cię pomęczę materiał dawałaś swój czy brałaś od nich? Jaką najlepiej wybrać tkaninę ? Pewnie ty masz już to wszystko obcykane? Przysyłają wzornik bezproblemowo?
    Tak, tak Aga lubi pomarańcz Karolku, męcz, męcz Ty moja kochana trucicielko
    Materiał brałam od nich-plusz Haiti. chcieliśmy bardzo plusz właśnie. Ja zamówiłam do obejrzenia całe próbniki- nie było problemu. Ze swoim materiałem chyba tez możesz złożyć zamówienie. oni generalnie korzystają ze znanej hurtowni tkanin Dekoma. Jak masz możliwość, to koniecznie tam pojedź i pooglądajhttp://www.dekoma.pl/

    Oto mój próbnik

  10. #5890

    Domyślnie

    Aguś ja znowu z małym pytankiem do Ciebie Jaki masz kolor schodów??? Myślisz,że schody można zgrać kolorystycznie z podłogą Sama już nie wiem

  11. #5891

  12. #5892
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    Aguś ja znowu z małym pytankiem do Ciebie Jaki masz kolor schodów??? Myślisz,że schody można zgrać kolorystycznie z podłogą Sama już nie wiem
    Maju, nasz kolor schodów to ciemny orzech Jest o ton ciemniejszy od podłóg. Ja generalnie chciałam, żeby schody się wyróżniały kolorem, ale myślę, że możesz zgrać schody z podłogą- dobrze to wygląda przy łączniach z podłogą- całość będzie spójna

  13. #5893
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    mandarynkowy? mój starszak bardzo lubi

  14. #5894

    Domyślnie

    Dzięki Aguś Tak pytam i pytam...no ale to dobrze zasięgnąć porady drugiej osoby!!! Podoba mi się jak schody i podłoga są w jednym kolorze,i pewnie taka będzie wersja ostateczna

  15. #5895
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Mandarynkowy?

    To ja wyprzedziłam modę o prawie 2 lata...
    W grudniu 2010, strzeliłam Młodemu mandarynkowe pasy w pokoju

  16. #5896
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar admete
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    6.402

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolek59 Zobacz post
    To chyba ulubiony kolor Admete
    No jacha aż mi się oczy zaświeciły jak zdjęcia oglądałam

  17. #5897

    Domyślnie

    Mandarynkowy jakoś do mnie we wnętrzach nie przemawia , ale w ubiorze jak najbardziej mój Mieszko lubi pomarańczowe koszulki ( pokoju już nie chciał z czego byłam bardzo zadowolona ). Tak popatrzyć na to pierwsze zdjęcie to ta sofa jest całkiem całkiem znośna

  18. #5898

    Domyślnie

    Oferta pewnej firmy:
    "Opium to kolekcja we włoskim stylu. Gięte elementy boczne, aksamitowane tyły witryn i subtelne oświetlenie nadają kolekcji prestiżowy charakter."

    Przeczytałam to i od razu pomyślałam o Tobie

    Jeśli będziesz zainteresowana obejrzeniem produktów tej firmy to napisz

  19. #5899
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolek59 Zobacz post
    Dziękuję Niestety nie mam możliwości obejrzeć w realu.
    Nie ma za co karolku W takim razie zamówisz sobie próbniki i po problemie

    Cytat Napisał lasche Zobacz post
    mandarynkowy? mój starszak bardzo lubi
    Oo widzisz lasche, znaczy chłopak ma dobry gust i zna się na modzie

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    Dzięki Aguś Tak pytam i pytam...no ale to dobrze zasięgnąć porady drugiej osoby!!! Podoba mi się jak schody i podłoga są w jednym kolorze,i pewnie taka będzie wersja ostateczna
    Maju, pytaj ile wlezie Ostatecznie wybrałaś dobrą wersję

    Cytat Napisał Amtla Zobacz post
    Mandarynkowy?

    To ja wyprzedziłam modę o prawie 2 lata...
    W grudniu 2010, strzeliłam Młodemu mandarynkowe pasy w pokoju
    Następna znająca się na rzeczy A tak na serio, to uważam, że to bardzo dobry kolor do dziecięcych pokoi, a nie tylko róże i błękity

    Cytat Napisał admete Zobacz post
    No jacha aż mi się oczy zaświeciły jak zdjęcia oglądałam
    To fajnie, ze trafiłam Aga

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    Mandarynkowy jakoś do mnie we wnętrzach nie przemawia , ale w ubiorze jak najbardziej mój Mieszko lubi pomarańczowe koszulki ( pokoju już nie chciał z czego byłam bardzo zadowolona ). Tak popatrzyć na to pierwsze zdjęcie to ta sofa jest całkiem całkiem znośna
    Koszulki to i jak lubię Andżelikow dodatkach to jedynie może poduszki, ale masz rację- sofa ze zdjęcia jest super

    Cytat Napisał mmajeczkaa Zobacz post
    Oferta pewnej firmy:
    "Opium to kolekcja we włoskim stylu. Gięte elementy boczne, aksamitowane tyły witryn i subtelne oświetlenie nadają kolekcji prestiżowy charakter."

    Przeczytałam to i od razu pomyślałam o Tobie

    Jeśli będziesz zainteresowana obejrzeniem produktów tej firmy to napisz
    Majeczko kochana, pewnie dawaj Prześlij mi na priv, co?

  20. #5900
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Aga twój ogród wiosną to raj na ziemi
    I wy taki sami wszystkim od początku się zajęliście?
    U mnie dopiero zaczynam ten temat.

Strona 295 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony