dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 94 z 678
Pokaż wyniki od 1.861 do 1.880 z 13554
  1. #1861

    Domyślnie

    Też mi skromne początki, myślę ze wiele osób życzyłoby sobie mieć taaaakie początki jestem pewna że będzie piękniście bo właściwie juz jest

  2. #1862
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post
    Agawi,

    piękny dom, piękne okna!!!!
    Uwielbiam szprosy

    Czy możesz napisać, jakie wymiary ma okno w kuchni?

    Hej Anju
    wielkie dzięki

    Okno ma wymiar 150x150, i symetrycznie w gabinecie tyle samo

  3. #1863
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał anbama Zobacz post
    Też mi skromne początki, myślę ze wiele osób życzyłoby sobie mieć taaaakie początki jestem pewna że będzie piękniście bo właściwie juz jest

    anbama
    milutka jesteś wiem, że jeszcze mnóstwo pracy zostało i trochę to potrwa zanim będzie tak jak bym chciała.
    Najgorsze, że pozostał jeszcze do wyłożenia taras i schody wejściowe i tylne od ogrodniczego

  4. #1864

    Domyślnie

    Początki zawsze będą owocować w idealnym pięknem......widzę, że kawał roboty macie za sobą i jakoś na serduszku od razu zielono się zrobiło
    Pięknie......czy dobrze widzę..... to chyba CONICA cudne te sosenki, tyle uroku mają w sobie
    Okna ze szprosami cudne....
    I płot prawie skończony..... pomalowany będzie współgrał z całością....
    Aga cudnie u Was....

  5. #1865

    Domyślnie

    Przepiękne te Twoje okna.
    A mogłabyś pokazać je " w całej okazałości" tj. wrzucając zdjęcia prezentujące cały front budynku?

  6. #1866
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Dom piękny, okazały! Ten komin z cegły na tarasie baaardzo fajniutki. Robi klimacik! Brawo za pomysł! Zaczątek ogrodu już jest. Ogrodzenie prawie gotowe, alejki i podjazd wyłożony ładną kostką. No to... nie gorączkować się! Tarasiki też się zrobią. Będzie cudnie! Już w krótce.

  7. #1867
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    Początki zawsze będą owocować w idealnym pięknem......widzę, że kawał roboty macie za sobą i jakoś na serduszku od razu zielono się zrobiło
    Pięknie......czy dobrze widzę..... to chyba CONICA cudne te sosenki, tyle uroku mają w sobie
    Okna ze szprosami cudne....
    I płot prawie skończony..... pomalowany będzie współgrał z całością....
    Aga cudnie u Was....

    Kochana jesteś...
    Trochę pracy już włożyliśmy, ale zostało to cholerne nawadnianie i trawnik
    Dobrze widzisz to Conica i w dodatku jest podwójny, bo zrośnięty z siostrą albo bratem
    Płotek niech sobie poczeka na dokończenie

  8. #1868
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post
    Przepiękne te Twoje okna.
    A mogłabyś pokazać je " w całej okazałości" tj. wrzucając zdjęcia prezentujące cały front budynku?
    Anju, trudno zrobić takie zdjęcie, bo działka jest nieduża, ale coś tam spróbuję pokombinować w najbliższym czasie.

  9. #1869
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy-k Zobacz post
    Dom piękny, okazały! Ten komin z cegły na tarasie baaardzo fajniutki. Robi klimacik! Brawo za pomysł! Zaczątek ogrodu już jest. Ogrodzenie prawie gotowe, alejki i podjazd wyłożony ładną kostką. No to... nie gorączkować się! Tarasiki też się zrobią. Będzie cudnie! Już w krótce.
    Indy-k, te cegiełki to niedokończony grill zewnetrzny Będzie obudowany cegłą identyczną jak komin dachowy
    Mam nadzieję, że w najbliższym czasie, bo sezon coraz bliżej

  10. #1870

    Domyślnie

    Dziękuję
    W projekcie też mieliśmy okna 150 x 150, wymyśliłam sobie większe, 180 x 150, oczywiście otwory już dawno wymurowane, ale porównałam kosztorysy obu wersji, i mało nie zemdlałam. Dlatego raczej wrócę do wymiarów pierwotnych, a każda piękna inspiracja w tym zakresie - pomocna!

  11. #1871
    Gosc_123
    Guest
    Gosc_123

    Domyślnie

    Indy-k, te cegiełki to niedokończony grill zewnetrzny Będzie obudowany cegłą identyczną jak komin dachowy
    Mam nadzieję, że w najbliższym czasie, bo sezon coraz bliżej
    Echhh, to jeszcze lepiej!

  12. #1872
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post
    Dziękuję
    W projekcie też mieliśmy okna 150 x 150, wymyśliłam sobie większe, 180 x 150, oczywiście otwory już dawno wymurowane, ale porównałam kosztorysy obu wersji, i mało nie zemdlałam. Dlatego raczej wrócę do wymiarów pierwotnych, a każda piękna inspiracja w tym zakresie - pomocna!
    Aaa rozumiem Zgadzam się, że czym większe okna tym ładniejsze, ale niestety kosztowne.
    My wydłużyliśmy okno salonowe i w jadalni i niestety też to kosztowało. Ale nic tak nie podnosi ceny okien jak te z łukami- nawet nie chcę już pamiętać ile kosztowały

  13. #1873
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Indy-k Zobacz post
    Echhh, to jeszcze lepiej!
    Mam nadzieję

  14. #1874

    Domyślnie

    My też mamy poteżne okna w salonie ( i nie tylko ) rozmiar okna balkonowego to 232 wysokość i 264 szerokość, do standardowych raczej ich nie można zaliczyć i jeszcze tzw. okno widokowe 170 x 264. Duże okna zawsze nam się podobały i udało się
    Ostatnio edytowane przez Juszczakówka ; 20-04-2011 o 14:29

  15. #1875

    Domyślnie

    Nasze w salonie będzie miało 320 x 230

  16. #1876

    Domyślnie

    Wysokie będzie na 320 ??? to jak wysoki macie strop???? z 4 metry, to jak w dawnych kamienicach.....
    U nas wysokość salonu to 285 cm....

  17. #1877
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juszczakówka Zobacz post
    My też mamy poteżne okna w salonie ( i nie tylko ) rozmiar okna balkonowego to 232 wysokość i 264 szerokość, do standardowych raczej ich nie można zaliczyć i jeszcze tzw. okno widokowe 170 x 264. Duże okna zawsze nam się podobały i udało się

    Ale fajnie Uwielbiam duże okna. My też większość mamy niestandardowe. W salonie 240x230cm, jadalnia 180x180, taras 180x230. Najmniejsze są właśnie w kuchni i gabinecie. I lukarna na górze.

  18. #1878
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post
    Nasze w salonie będzie miało 320 x 230
    Ale zaszalałaś Anju

  19. #1879

    Domyślnie

    a nie, nie, skąd, 320 cm to SZEROKOŚĆ.
    wysokość 230!

  20. #1880
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anjazzielonego Zobacz post
    a nie, nie, skąd, 320 cm to SZEROKOŚĆ.
    wysokość 230!

Strona 94 z 678

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony