Przy obecnych mrozach i silnym wietrze - dom nad morzem, temperatura w lazience na poddaszu spadla mi do 13 stopni. Dom ocieplony 15cm, welna w poddaszu 20cm Lambda 0.38 Isover ale niestety tylko między krokwiami, brak warstwy w poprzek krokwi. Na "suficie" ok 30cm wełny takiej samej. Mieszkamy tylko na poddaszu. Na parterze jest działalność. Utrzymujemy temp ok. 20.5 stopni. Kociął 26kw nie m problemu z nagrzaniem reszty domu. Spala około 1 zasobnik na tydzień. czy jest możliwe w jakiś sposób docieplenie skosów? Chodzi mi czy można np. dosypać granulek stryopianowych w skosy? I czy nie spowoduje to jakichś zmian w postaci zawilgocenia itp. Łazienka jest najzimniejszym miejscem w domu..;( Wiem, że mam skopaną podłogówkę w łazience - 8m2 a tylko mjakieś 6 meandr plus drabinka standardowej szerokości i wysokości około metra. Co zrobić? Wywalić drabinke a w jej miejsce dać normalny kaloryfer? Jeśli tak to jaki? Wyjście na drabinke jest na wysokości ok 80cm. Posiadam zawór 4d i 3d na podłogówkę. temp podłogówki 35stopni. Jak pisałem ogólnie nie ma problemu z nagrzaniem reszty domu. Na ściany nie wychodzi szron itp, ale są pllamki wilgoci, tak jakby wkręt płyt gk był mostkiem termicznym. Kłócie podłog nie wchodzi już w gre.