dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 46
  1. #21
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    Sluchajcie czy po zdjeciu paneli posadzki samopoziomujace daja maja jakis zapach bo ja po zdjeciu swoich paneli zawsze mam taki sam chemiczny intensywny zapach z mojej wylewki MAPEI Planolit 315.Zastanawiam sie czy to normalne?Musialem wietrzyc teraz pokoj przez 2 dni ,i teraz juz tak nie smierdzi..

  2. #22
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    Zbigniewa ten Atlas to nie ma nic wspolnego z posadzka samopoziomujaca.Robilem ta posadzke zgodnie z opisem producenta i byla tak gesta ze trzeba bylo ja rozprowadzac .Nie wiem co z tego wyjdzie zobaczymy.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Przykryj folią malarską.
    Ewentualne nierówności wyrównaj zaprawa wyrównującą, ale to po niedzieli.
    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 10-12-2010 o 19:11

  4. #24
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    Folia to jutro ,bo nie mam ,musze kupic.Mam nadzieje ze bedzie lepiej niz poprzednio , ze nie popeka.Tak na marginesie to stosowalem SAM 100 .

  5. #25
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    Zbigniew100 jakie narzedzia miec najlepiej do tego wyrownywania,zeby to najlepiej wyrownac?Przykrywac ta mase wyrownujaca folia pozniej?Mam takie mieszkanie ze wszystko wysycha bardzo szybko , nie wiem czemu ale tak jest.

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Szeroka szpachla jak do gładzi gipsowej.
    Tak przykryć.

  7. #27
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    30 cm czy dluzsza?

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    starczy

  9. #29
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    Zbigniew100 gruntowac ta wylewke samopoziomujaca przed wylaniem tej wyrownujacej?

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Jej, jej, jej , co to się porobiło ?
    Nie możemy nakładać zaprawy na starą wylewkę. Mamy doprowadzić do poziomu ze starym.

  11. #31
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    Nie nakladałem na stara wylewke tylko na ta co wylalem na Atlas SAM 100.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zbigniew100 Zobacz post
    Jej, jej, jej , co to się porobiło ?
    Nie możemy nakładać zaprawy na starą wylewkę. Mamy doprowadzić do poziomu ze starym.
    mówiłem żeby wszystko zdjął i zrobił od nowa , ale dopiero by wtedy narozrabiał

  13. #33
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    Ale nie rozumiem co narozrabialem tak ,wytlumaczcie.Dalej juz tego wyrownywal nie bede , najwyzej na plytach wyrownam bo tylko pogorsze.

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Spokojnie , zaprawa wyrównująca jest świeża, weź poziomice ,przykładaj i nadmiar zaprawy zetrzyj kawałkiem pumeksu, papieru ściernego na klocku,..
    Na koniec skrop wodą , przykryj folią , idź spać.
    Będzie dobrze

  15. #35
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    Dzisiaj juz nic nie bede robil bo jest za pozno,nie bede halasowal.Jutro jak wyschnie to zobacze poziomica jak wyglada ten poziom.Jak bedzie zle to wyrownam na plytach .Po prostu ciezko jest to wyrownac uzywajac samej pacy , kileni i poziomicy.Sama posadzke samopoziomujaca jest ciezko dobrze rozprowadzic .Jeszcze myslalem zeby na te wszystkie nierownosci wylac na calosci jeszcze jedna samopoziomujaca posadzke MAPEI Ultraplan od 1 do 10mm ale dam sobie chyba spokoj.Zbigniew 100 ten Atlas ktory mi poleciles jest za gesty na posadzke samopoziomujaca ,bardzo ciezko sie go rozprowadza.Samopoziomujaca powinna byc rzadka zeby ja fajnie rozprowadzic.

  16. #36
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    Zbigniew100 sluchaj a czy da sie zrobic nowa wylewke ,czesciami ?Gdybym np.zerwal ta stara popekana i ukladal nowa wylewke met po metrze ,przy pomocy jakiejs listwy ktory wyznaczalaby poziom i bylaby zalewana.Wtedy sciagal bym nadmiar betonu przeciagajac paca po listwach ?Czy jest to mozliwe do zrobienia ?Mysle ze wtedy wyszlo by lepiej niz jest teraz.

  17. #37

    Domyślnie

    o człowieku - jeszcze z tym się babrasz?!

  18. #38
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    Babram sie jeszcze bo nie mam czasu skonczyc, zawsze cos!!

  19. #39
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał dizee Zobacz post
    Zbigniew100 sluchaj a czy da sie zrobic nowa wylewke ,czesciami ?Gdybym np.zerwal ta stara popekana i ukladal nowa wylewke met po metrze ,przy pomocy jakiejs listwy ktory wyznaczalaby poziom i bylaby zalewana.Wtedy sciagal bym nadmiar betonu przeciagajac paca po listwach ?Czy jest to mozliwe do zrobienia ?Mysle ze wtedy wyszlo by lepiej niz jest teraz.
    Cytat Napisał jar.os Zobacz post
    o człowieku - jeszcze z tym się babrasz?!
    Cytat Napisał dizee Zobacz post
    Babram sie jeszcze bo nie mam czasu skonczyc, zawsze cos!!
    O , jeszcze nie ma paneli.
    Robienie wylewki fragmentami spowoduje, że będziesz miał oddzielne fragmenty, czyli to co jest teraz.
    Szczerze mówiąc to nie rozumiem jakie masz problemy.
    Panele to podłoga pływająca , czyli nie związana z posadzką. To ,że są spękanie nie przeszkadza. Ważne aby było równo i poziomo. Nie ma potrzeby robić nowej wylewki .

  20. #40
    dizee
    Guest
    dizee

    Domyślnie

    No tak ,spekania mi nie przeszkadzaja ale po tym wyrównaniu ,które sam zrobiłem to tez równo nie będzie .Nie wiem wlaśnie czy bedzie lepiej czy gorzej niż było,Na ta posadzke ida najpierw plyty takie 5mm wyrownujace z Barlinka ,a potem dopiero panele.Czyli mam jeszcze 5 mm zapasu do wyrownania poziomu do poziomu podlogi w przedpokoju i kuchni.Dlatego mam pytanie czy mozna by jeszcze raz wyrownac ta posadzke jakas wylewka sampoziomujaca do 5mm zeby zniwelowac te wszystkie nierownosci?Czy taka cieniutka wylewka jest prosztsza do zrobienia?Bo na pewno nie poszlonu na nia tyle materialu co na tamta.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony