Witam.

Zostałem skierowany do tego działu z takim czymś:






Z tego co zostaje w tym pokoju to na pewno skórzany wypoczynek, i ława oraz sprzęt RTV-SAT .. reszta wypad...

Wstępnie dzisiaj sobie usiadłem i próbowałem w szarych komórkach pookładać jak ma to wyglądać, jedyne co udało mi się osiągnąć to ścianka z tv (3 zdjęcie salonu)



Ścianki ciemniejsze były by odsadzone od ściany jaśniejszej o kilka cm na regipsach tak aby tv był równo ze ścianką, ścianki jaśniejsze podświetlone listwami diodowymi od spodu ciemniejszych ścian... pi razy oko coś takiego:



Myślałem aby po brzegach na ściankach były zimno białe, a po środku niebieskie... i oddzielnie załączane z pilota - nie wiem czy takie coś ma sens.

Nie chce tez na ścianie kłaść kamieni tylko tapetę - widziałem u kolegi po 3 latach jak wygląda taka ścianka i jakoś nie przekonała mnie ona...

Oczywiście wcale ta ścianka nie musi wyglądać tak - jestem otwarty na wszelkie propozycje fachowców...

Następna zagadka to co dalej po wywaleniu tych okropnych mebli... przeglądając allegro wpadły mi w oko takie wzory mebli, nie są za drogie ale za to bardzo mnie i mojej żonie się podobają.





Poradźcie koledzy i koleżanki bo mnie zaczyna od tego wszystkiego głowa boleć a nie mam worka wytkanego milionami aby zatrudniać projektanta itp...