dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44
  1. #41

    Domyślnie Lol

    Dostałaś ciekawe propozycje od doświadczonych ogrodników ale nie, ty wolisz trawkę, która za dwa lata będzie ugorkiem pełnym chwastów i rośliny które nie przeżyją jednego sezonu, bo nawet się nie zainteresowałaś jakie mają wymagania.

  2. #42

    Domyślnie

    Elfir - dzieki, podczytywalam wczesniej Twoj watek o roslinach i powinnam byla to napisac - u sasiadow widzialam krzewy/rosliny i rosna dobrze. Traw zaiste nie widzialam. Moze przecenilam wilgotnosc gleby w kolo domu bo zwykle jestem tam w porze deszczowej... Owszem dosc pusto poniewaz teren to raptem 90m2 i wole potem cos dosadzic niz przesadzic juz na poczatku.

    fredzia-phiphi tak, wole trawke poniewaz mi sie podoba jak napisalam, wzgledy praktyczne przewazaja nad sama estetyka. Pamietaj ze gusta i mody sie zmieniaja, za pare lat obecne ogrodki nie beda uchodzily za szczyt mody, czesc osob sie do nich przekona i bedzie takie chciala a wtedy pewnie powiesz ze takie to sa juz passe
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  3. #43

    Domyślnie Szczerze

    Szczerze mówiąc, nie rozumiem o co ci chodzi...Trawa jest o wiele mniej praktyczna niż deski i żwir a co do mody, nic nie pisałam na ten temat. Tamte plany mi się podobały, bo były ciekawe a ten ogródek według twojego niby - projektu to będzie ponadczasowy, czy jak?

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Amelia 2
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    3.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    245

    Domyślnie

    nicol uparcie trzymasz się teori, że skoro u sąsiadów rośliny dobrze rosną to i u ciebie będą Ty posypałaś wapnem więc już masz inny odczyn gleby a przecież nie wiesz jak sąsiedzi przygotowywali miejsca pod poszczególne rośliny. Hortensja marnieje bo ona woli ziemię kwaśną, nie zwapnowaną! Dołączam się do poprzedniczek - poczytaj o wymaganiach każdej rośliny zanim ją wsadzisz a jeszcze lepiej zanim kupisz i nie będziesz miała z nimi problemów

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony