dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. #1

    Domyślnie ile za sprzątanie domu

    Ile kosztuje sprzątanie domu raz w tygodniu, takie ogólne, a ile mysice okien? Kompletnie się nie orientuję w tej kwestii, a myslę o jakiejś pomocy w sprzątaniu...
    bansz

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Ok.10 zł godzina.Przynajmniej w Lublinie .
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  3. #3

    Domyślnie

    W Krakowie też ok.10zł za godzinę
    Mareczek, nie zawsze oznacza mężczyznę przynajmniej w tym przypadku

  4. #4

    Domyślnie

    a może ktoś podpowie ile płaci się za sprzatanie takie pobudowlane.
    Chodzi mi o doprowadzenie domu do używalności , jestem na końcówce i przeraża mnie walka z tym kurzem budowlanym.

  5. #5

    Domyślnie

    Ten kurz pobudowlany/poremontowy będzie Ci towarzyszył jeszcze jakiś czas, dłuższy czas.
    Żadna gosposia ani gospoś nie doprowadzą Ci domu do stanu używalności w ciągu kilku dni.
    Po prostu ten kurz musi osiąść i musi zostać wytarty wilgotną szmatką, bo takie są prawa natury.
    Sprawa jest tym bardziej kłopotliwa teraz (w zimie) bo grzejesz zapewne i kurz unosi się w suchym powietrzu.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yaco181
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    lubelskie/mazowieckie
    Posty
    1.352

    Domyślnie

    Warszawa i okolice 15zl/h
    Poddasza to nasza pasja...

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    www.pomocdomowa.pl

    jest też forum o cenach.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  8. #8

    Domyślnie

    Cena w Krakowie za sprzątanie po budowie(bez wynoszenia gruzu itp.)400-450zł za 120-140m2.Więcej info na PW.

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    elka9626

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam za sprzątanie po budowie nik Ci nie pójdzie za mniej niż 15 zł. Trzeba mieć środki czystości odpowiednie do tego typu pracy .Zwykłym ajax nie umyjesz podłogi ,ani kafelek płynem do szyb .Do tego dolicz okna i ośćieznice ,drzwi wyjdzie ci około 30zł za metr .Zalezy jeszcze od wielkośći domu może być więcej .

  10. #10
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Takie bardzo dokładne (z myciem wewnątrz szafek, lodówki, okien, prasowaniem) "regularne" sprzątanie: Kraków, 2 panie, 10 godzin, mieszkanie 72 m2 (+2 balkony) biorą 150 zł; środki czystości trzeba zapewnić. Ceny za sprzątanie domu powinnam dostać wkrótce.

    No i mam nowe ceny: sprzatanie "cotygodniowe" - 8 godzin - ogólne, tzn. bez mycia okien, szafek, odsuwania sofy itp. 80 zł. Powierzchnia 115 m2.
    Sprzątanie po-remotowe (odkurzacz przemysłowy itp. hece) z myciem okien 250 zł.
    Ostatnio edytowane przez Mymyk_KSK ; 15-12-2010 o 21:33

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Beauty
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9.003
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    318

    Domyślnie

    Ceny w Koninie -7zł na godzinę

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał miedzislaw Zobacz post
    orientacyjne ceny w Krakowie masz na stronie http://pogotowiedomowe.com.pl - mala profesjonalna firma sprzatajaca mieszkania i firmy oraz oferujaca inne uslugi dodatkowe. Mozesz porównać sobie jakie są stawki.
    Za sprzątanie jednorazowe i po remontach - drogo.

  13. #13

    Domyślnie

    W Warszawie 8 godzin ok. 120 zł. Trzeba uważać, bo Ukrainki potrafią doliczyć sobie czas dojazdu do owych 8 godzin

  14. #14

    Domyślnie

    10 zl za godzine. Za okna nie bierze ekstra. Fajna babka mi sie trafila
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  15. #15

    Domyślnie

    150 zl Ukrainka,rotacyjne mycie okien czyli raz na tym pietrze za tydz kolejne,sprzatanie i prasowanie-malo go jest bo sama lubie to robic.Dom nie zapuszczony w tyg.tez sprzatam,ona odsuwa meble itp.
    Dom 250m2 Warszawa

  16. #16

    Red face

    Pod Piasecznem - fajna, dokładna pani z Ukrainy bierze 120 zł za cały dom (ok 200 m2). Do tego w tej cenie czasem myje okna, w sezonie ciepłym taras i ganek. Moje środki czystości. Gratiskowo ma u mnie kawę i obiadek

  17. #17

    Domyślnie

    Śląsk, Tarnowskie Góry - około 10 zł za godzinę, wychodzi 50-60 zł za jednorazowe sprzątnięcie domu ok.150 m2. Pani ściera kurze, odkurza i myje podłogi (pokoje, hol, schody wewn i zewn) oraz łazienki. Do tego dochodzą okna i drzwi, metodą rotacyjną. Nie prasuje, nie układa w szafach, nie sprząta np. na półkach w łazience itp. Jest około 4-5 h i w tym czasie nic takiego po prostu nie zdąży. Idealnie było jak miałam czas i pracowałam równocześnie z nią - ogarniałam mieszkanie, żeby ona miała wygodne pole do pracy, decydowałam o np. praniu lub tylko trzepaniu chodników, porządkowałam drobiazgi (np. te kosmetyki na półce w łazience), myłam lodówkę etc. Na koniec, kiedy ona myła podłogi na dole, jechałam po tygodniowe zakupy. Teraz niestety pani pracuje pod moją nieobecność - muszę być w pracy- efekt gorszy, ale lepsze to, niż nic.

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Malwina03
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Kod pocztowy
    05-140
    Posty
    164

    Domyślnie

    u mojej siostry i koleżanki z pracy panie sprzątające (dwie różne) są z ukrainy i jeszcze nic im nigdy nie zginęło

  19. #19

    Domyślnie

    U mnie sprząta Pani z Ukrainy. 12,50 zł za godzinę pracy. Nie wiem czy to drogo czy tanio? Kurz poremontowy wysprzątany i na bieżąco, dwa razy w miesiącu sprzątanie domu. Prace ekstra typu mycie okien, sprzątanie kominka, płatność ekstra. Zawsze kilka złoty więcej mi z kieszeni wyleci, ale widzę, że kobieta nie próżnuje i nie siedzi. Więc o nią dbam i finansowo. Taką pomoc warto mieć.

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dominka

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    212
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Pani z Ukrainy -za dom 180 m2 płacę 120 zł. Posprzątanie zajmuje ok 8 godz.. To pierwsza kobieta, która naprawdę rzetelnie sprząta, a nie "zamiata pod kanapę". Za okna nie płacę ekstra.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony