dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 46
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    To za mycie okien płaci się "ekstra"? Nie za godzinę ogólnego sprzątanie-niezależnie czy to odkurzanie czy mycie?
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał buleczka_77 Zobacz post
    Pod Piasecznem - fajna, dokładna pani z Ukrainy bierze 120 zł za cały dom (ok 200 m2). Do tego w tej cenie czasem myje okna, w sezonie ciepłym taras i ganek. Moje środki czystości. Gratiskowo ma u mnie kawę i obiadek
    Buleczko czy mozna poprosic namiar na ta Pania ?
    Nie Wiesz czy boi sie psow ? Jestes w domu kiedy Ona pracuje ?

    Proponuje pisac tu razem z cena jaka to okolica , byloby wygodniej szukajacym .

  3. #23

    Domyślnie

    Za każdym razem gdy widzę ten tytuł: "ile za sprzątanie domu"

    Odpowiadam w duchu: "Królestwo! ...i może jeszcze konia!"

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    JanciaS

    Zarejestrowany
    May 2011
    Kod pocztowy
    62-025
    Posty
    3

    Domyślnie Szok???

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    To za mycie okien płaci się "ekstra"? Nie za godzinę ogólnego sprzątanie-niezależnie czy to odkurzanie czy mycie?
    Widzę, że temat mniej więcej od roku "pusty", ale sorry podobnie puste są wypowiedzi w nim zawarte i swój post umieszczam, dla nazwijmy to uświadomienia innych. Ludzie, rozumiem, że każdy głównie dba o swoje, bo też taka jestem, nikt nie jest instytucja charytatywną, ale to samo tyczy się osób które dla nas pracują. Jak tak przeglądam fora to wszyscy narzekają, że pracodawca mało płaci, że złodziej, dorabia się na biednych pracownikach. A minimalne już odwrócenie ról, zatrudnienie osoby do sprzątania i co robicie? Zdziwienie że za okna płaci sie dodatkowo???? A może jeszcze ugotować obiad, wyprasować, wybrać i dupcie podetrzeć? Dziwię, się, że realnie staramy sie oceniać koszt pracy jeżeli my mamy pracować, a dostajemy zaćmy gdy kogoś zatrudniamy. Pomijam kwestię zatrudniania na czarno (ile z Was zgłasza taką osobę do urzędu, ile płaci za nią ZUS i podatek????? W sumie dodatkowy Wasz zysk (pomijam również, jak wy byście podeszli to tego, że pracujecie powiedzmy rok, a zero ubezpieczenie i składki emerytalnej....) Czy nie lepiej, uczciwiej i łatwiej podpisać umowę z firmą (Tu była reklama-----------------------------------------------------------------)? Przecież jak będzie zbyt to dane osoby znajdą i tak zatrudnienie w takich firmach, bedą mieli ZUS itd, wy nie będziecie ryzykować że zatrudniacie na czarno, A to że drożej, no cóź... cenicie swoją pracę? Ceńcie również pracę innych....

  5. #25

    Domyślnie

    JanciaS i przez tę Twoją firmię osoby sprzątające zarobią więcej? przez pośrednika?
    trochę szacunku dla integligencji forumowiczów
    i precz z tą reklamą!

  6. #26

    Domyślnie

    Średnia pensja netto w tym kraju to około 2600 miesięcznie. To daje na 22 dni robocze i 8 godzin 14,7 zł na godzinę.
    Większość Polaków marzy o zarabianiu takich pieniędzy - często wykonując prace cięższe.
    Na tym wątku nikt nie podważał wysokości zarobków osób sprzątających.

  7. #27
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sjanek

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-300
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał robertsz Zobacz post
    Ten kurz pobudowlany/poremontowy będzie Ci towarzyszył jeszcze jakiś czas, dłuższy czas.
    Żadna gosposia ani gospoś nie doprowadzą Ci domu do stanu używalności w ciągu kilku dni.
    Po prostu ten kurz musi osiąść i musi zostać wytarty wilgotną szmatką, bo takie są prawa natury.
    Sprawa jest tym bardziej kłopotliwa teraz (w zimie) bo grzejesz zapewne i kurz unosi się w suchym powietrzu.
    Tak to prawda, przy jednym "posiedzeniu" nie da rady wysprzątać mieszkania po remoncie tak, że mucha nie siada, min. 2 sesje sprzątające. Jeżeli systematycznie w mieszkaniu jest sprzątane to i łatwiej o czystość, szybkość i niższe nakłady na sprzątanie.

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    desmond

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Otwock
    Kod pocztowy
    02-400
    Posty
    5

    Domyślnie

    u nas pani z Ukrainy przychodzi raz w tygodniu na 3 h za 30 zł

  9. #29

    Domyślnie

    15 zł za godzinę to stawka jeszcze w porządku, sam się chętnie załapię i będę zapier... a kurz nie zdąży osiąść

    Ja sprzątam osobiście - nikt tak dobrze nie posprząta jak ja !
    ale jakbym miał braki w czasie to może byłbym zmuszony komuś zapłacić - nie chciałbym się jednak rozczarować bo z 15 zrobiłoby się 5zł
    a co do firm..
    to firma firmie nierówna i jeśli ktoś woli (bo ja tak) pracować w szarej strefie, to z przyjemnością zapłacę mu 10zł plus "VAT"
    bo człowiek, któremu zapłacę pieniądze wykorzysta a Państwo mi je zmarnuje..
    fachowcem nie jestem.. ale mam dwie prawe ręce do roboty ..

    > Zapraszam na bloga: http://www.forumekspert.pl/index.php...u-macierzanka/
    rbr 11Kw - https://esterownik.pl/sterownik/2996

  10. #30
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    aksuda

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    zielona góra
    Posty
    396
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    W ZG sprzątanie po remoncie od 20 zł /h (firma)

  11. #31
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ooddii
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Jelenia Góra
    Kod pocztowy
    58-500
    Posty
    11

    Domyślnie

    A czy ktoś się orientuje w cenach we Wrocławiu? lub ma kogoś poleconego?

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gosia.s

    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-001
    Posty
    4

    Domyślnie

    To ja też chętnie skorzystam, tyle, że z Poznania.

  13. #33
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mi$iek

    Zarejestrowany
    May 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    W Poznaniu 1 h sprzątania kosztuje około 10zł/netto. Jak sprzątnie ekstra np umycie okien, wypranie firan itp trzeba się dogadać ze sprzątaczką.

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Ja mam dwie panie (z linku powyżej) od 5 lat. Zajmują się sprzątaniem zawodowo. Płacę 600 pln za 300mkw. Dwa oddzielne mieszkania, raz w tygodniu., chemia moja. Za okna jest oddzielnie- 100 za dzień. Zazwyczaj 2 dni, bo samych dachowych mam 10 szt.
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  15. #35
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Tomas75

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-566
    Posty
    3

    Domyślnie

    Uważam, że 10 zl za godzine to za mało gdziekolwiek by to było w Polsce. To jest bardzo ciężka praca. 10 zł to za ulotki sie dostaje za godzine.

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    15zl/h Pani od sprzątania sama tyle chciała i tyle dostała. W jej zakres wchodzi wszystko oprócz prania i sprzątania sypialni.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  17. #37
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    olgajulia

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-463
    Posty
    2

    Domyślnie

    Wszystko zależy od naszych wymagań. Jeśli chcemy, aby posprzątała nam dom naszymi środkami i na naszym sprzęcie jakaś znajoma lub wyszukana pani do sprzątania to 10-15zł za godzinę jest ok. Jeśli zależy nam na profesjonalnym podejściu, nie chcemy sprzątać już mieszkania w ogóle to najlepiej skorzystać z usług firm sprzątających, od których roi się obecnie na rynku i ceny mają dosyć przyzwoite. Mają własne profesjonalne środki i potrzebny sprzęt. Ja wpisałam w google kompleksowe sprzątanie mieszkania i znalazłam cennik firmy sprzątającej.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 24-02-2015 o 22:43

  18. #38

    Domyślnie

    10 zł za godzinę, jak coś ekstra poproszę to daję więcej.

  19. #39
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    olgajulia

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-463
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o Poznań to konkurencja jest duża i można sobie przebierać w firmach sprzątających Ostatnio robiłam sobie takie rozeznanie i patriotycznie wybrałam firmę ze swojego regionu Ceny są ok, opinie też http://beautifulspace.pl. Korzystałam z różnych takich jednorazowych "sprzątań" (to się tak odmienia? ) i przed świętami też znowu się do nich uśmiechnę

  20. #40

    Domyślnie

    ok 10zł/h
    Bycie nowym jest cechą świata, który stał się obrazem.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony