dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 53
  1. #21

    Domyślnie

    Cpt_Q My też się kłaniamy
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał iza mama gabora
    Mam wolne dwa dni jeśli ktoś potrzebuje takiej pani z okolic G-ka-zapraszam na priv
    Ja bym chetnie skorzystała, ale ja niestety z Koleczkowa k Gdyni jestem. Ostatnia Pani znikneła mi zaliczka za jedno sprzatanie z góry. A tak dobrze sie zapowiadała. Sprzatała u nas ok 8 miesiecy. Człowiek całe życie sie uczy

    a jak się tak wszyscy odnajdują i witają to ja tez znam Koleczkowo--- współpracuję z firmą Ludek - Marconi, pewnie znacie.

    I oczywiście przejeżdżam przez miasteczko jadąc do Jastrzębiej Góry

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paty
    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał iza mama gabora
    Mam wolne dwa dni jeśli ktoś potrzebuje takiej pani z okolic G-ka-zapraszam na priv
    Ja bym chetnie skorzystała, ale ja niestety z Koleczkowa k Gdyni jestem. Ostatnia Pani znikneła mi zaliczka za jedno sprzatanie z góry. A tak dobrze sie zapowiadała. Sprzatała u nas ok 8 miesiecy. Człowiek całe życie sie uczy

    a jak się tak wszyscy odnajdują i witają to ja tez znam Koleczkowo--- współpracuję z firmą Ludek - Marconi, pewnie znacie.

    I oczywiście przejeżdżam przez miasteczko jadąc do Jastrzębiej Góry
    a tak Ludka trudno nie znac duza firma

  4. #24

    Domyślnie

    Korzystam i bardzo mi to odpowiada. Pani do sprzatania przychodzi 2 x w mcu i sprzata tzw. całość. Okna myje też. Oprócz tego oczywiście sprzątam sama i pedzę dzieci do porządków, ale tzw. generalne robi pani sprzątająca. Teraz będę się przeprowadzać i bardzo chciałabym, żeby nasza pani też tam sprzątała do czego ją namawiam. Mam tez nianię, która codziennie mi prasuje i robi takie codzienne ogarnięcie, bo dzieci juz urosły . Zresztą teraz niania przychodzi głównie do szczeniaka swieżo nabytego Bardzo mi pomagaja w zyciu te dwie Panie, każda z osobna, tak więc jestem ZA.

  5. #25

    Domyślnie

    tak juz czlowiek oczytal sie tych opowiesci o tesciowych i toksycznych matkach, ze w koncu tytul tego watku ukazal mi sie jako:

    Przemoc domowa - czy warto

    tyle w temacie

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Altaries
    tak juz czlowiek oczytal sie tych opowiesci o tesciowych i toksycznych matkach, ze w koncu tytul tego watku ukazal mi sie jako:

    Przemoc domowa - czy warto

    tyle w temacie


  7. #27

    Domyślnie

    No. W poniedziałek na rekonesans ma do mnie przyjść taka miła pani. Bierze 10 zł za godzine sprzatania, wiec całkiem, całiem. Zeznam co i jak
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  8. #28

    Domyślnie

    Ja powiesiłam ostatnio ogłoszenie pod kościołem - moja koleżanka twierdzi, że w ten sposób zdobywa się świetne nianie i panie do pomocy ...... mija tydzień i zero reakcji. Rozpuściłam wici wśród znajomych - nie tak łatwo znaleźć kogoś do sprzątania.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    nie mam, ale jakoś nie wiem, czy chciałabym, by obca osoba mi sprzątała
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  10. #30

    Domyślnie

    Zależy jaki dom sie prowadzi i jak się jest obciązonym pracą ale w pewnych przypadkach warto mieć stałego rezydenta ( Ukrainka, mieszka w tym samym domu, sprzata gotuje,, odprowadza dzieci, ma prawo sprzatac w innych domach, pomagać przy organizacji przyjęć jak ktoś ze znajomych potrzebuje - stąd ma dodatkowe dochody)

  11. #31

    Domyślnie

    Mam Panią do sprzątania i polecam. Przychodzi 1 raz w tygodniu, na bieżąco myje okna. Jedno sprzątanie to 50 zl. Przychodzi jak mnie nie ma w domu, wracam z pracy i jest czysto. Co za ulga. Mam zaoszczędzone jedno popołudnie, dobry humor.Nie jest to koszt który się odczuwa, pani jest zadowolona ,że ma pracę, sprżąta codziennie jeden dom lub mieszkanie.Zdarza sie,że coś stłucze lub zniszczy ale przecież mi to tez się zdarza . Traktuję to jako normalną sprawę.Żałuję,że jak byłam młoda, zapracowana, z małymi dziecmi to nie stać mnie było na taki luksus.Wypoczęta zrelaksowana żona to więcej dla związku niż szafa ciuchów.
    nie jestem sama skoro wokół jest cały świat

  12. #32

    Domyślnie

    A moje panie liczą sobie za godziny - po 20 zł od każdej - wychodzi dużo ... jak się umówię na trzy godziny to wychodzi 60 zł tygodniowo ale nie jest posprzątany cały dom ... nawet całe prasowanie nie zrobione
    Zniszczenia do tej pory (niecałe dwa miesiące):
    zalane drzwi w łazience (napuchła framuga)
    talerz crisp z mikrofali umyty w zmywarce - do wyrzucenia
    patelnia teflonowa umyta w zmywarce - jak wyżej

    zastanawiam się czy warto tyle bulić
    ale z kolei mam te parę godzin weekendu.

  13. #33

    Domyślnie

    Bo niestety sprzątać też trzeba umieć. Ja korzystałam z pomocy dochodzących pań wielokrotnie, ale próby zostawiania samych w domu nie były zbyt udane. Teraz pracuję ok 20 godzin tygodniowo ale mam na głowie rocznego synka i budowę i czasami to aż mi wstyd (z powodu bałaganu oczywiście). Zawsze byłam świetnie zorganizowana, nie wiem co to się porobiło....

  14. #34
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Xiff
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Königshütte
    Posty
    437

    Domyślnie

    Cytat Napisał BK
    A moje panie liczą sobie za godziny - po 20 zł od każdej - wychodzi dużo ... jak się umówię na trzy godziny to wychodzi 60 zł tygodniowo ale nie jest posprzątany cały dom ... nawet całe prasowanie nie zrobione
    Zniszczenia do tej pory (niecałe dwa miesiące):
    zalane drzwi w łazience (napuchła framuga)
    talerz crisp z mikrofali umyty w zmywarce - do wyrzucenia
    patelnia teflonowa umyta w zmywarce - jak wyżej

    zastanawiam się czy warto tyle bulić
    ale z kolei mam te parę godzin weekendu.
    Co to jest talerz crisp? i czemu do wyrzucenia?
    ja caly czas myje moje teflonki w zmywarce i jakos zyja....


    ok.. juz sobie poszukalem... ale te talerzyki co sprzedaja sie nadaja do zmywarki, nie znalazlem zadnego co nie mozna myc w zmywarce...
    Xiff..

  15. #35

    Domyślnie

    Tyle że mój talerz crisp do mikrofali ewidentnie tego nie polubił ... bo widać na nim zdarty teflon - plamy. Ma już staruszek 7 lat ale nie było widać śladów zużycia do dnia umycia w zmywarce - po wyciągnięciu ze zmywary po prostu widać że jest zniszczony. Może teraz technologie lepsze ...

    Drzwi dalej napuchnięte od wody.
    Nie ejstem zadowldowolona z mycia podłóg -fugi brudne i kurz pod łóżkiem (tam nie widać brudu ...)
    Za 20 zł za godzinę mogę chyba oczekiwać efektów i jakości?

    Porządne całodzienne sprzątanie (9 godzin) kosztowało mnie raz 180 zł - chyba trochę dużo?

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał majar69
    Ja powiesiłam ostatnio ogłoszenie pod kościołem - moja koleżanka twierdzi, że w ten sposób zdobywa się świetne nianie i panie do pomocy ...... mija tydzień i zero reakcji. Rozpuściłam wici wśród znajomych - nie tak łatwo znaleźć kogoś do sprzątania.
    ja znalazlam zmotoryzowaną opiekunkę do rozwożenia dzieci i panie do pomocy w sprzątaniu w ciągu godziny na Gumtree
    Polecam

    Choć pań to chyba dalej będę szukać. Z drugiej strony znam opowieści straszliwe o tanich paniach do sprzątania

  17. #37

    Domyślnie

    BK strasznie drogo płacisz za godzinę sprzątania. Chociaż ja raz też miałam taką panią do mycia okien, za ok 3 godz zawołała 100 zl - nie zawołałam jej więcej.

  18. #38

    Domyślnie

    Ja akurat wszystko lubię zrobic sama - bo jest dokladnie tak jak chcę. Ale biorę pod uwagę fakt, ze jeszcze nie mam dzieci. Jak sie w koncu zdecuduję a chcialabym pewnie dwoje - to czasu na sprzatanie będzie znacznie mniej - wtedy moze pomyśle o Pani do Sprzątania.
    Mam też wrażenie ze jakas dziwna moda na panie sprzatające sie robi. Nie mam na mysli nic złego, bo jak kogOs stac to czemu nie. Mam znajome ktorym biznesiki sie dobrze kreca i zauważyłam ze jak jedna wzięla pania do sprzatania, to druga nie chciala byc gorsza i zrobila to samo, itd.
    Nasze życie jest ekscytujące tylko dzięki możliwośći spełnienia marzeń - P. Coelho
    http://forum.muratordom.pl/maly-dwor...ac,t146945.htm

  19. #39

    Domyślnie

    miałam też panie do sprzatania .Było super pod tym względem ,że domek czysciutki i człowiek nie musi tyrać .(choć nie zawsze idealnie-ale z drugiej strony czy my zawsze sprzatamy idealnie?) .Po naszej przeprowadzce pani było za daleko by u nas sprzątać.Wtedy też zobaczyłam jak rozleniwiły się moje dzieci.Trochę walki z mojej strony i sprzątamy sami dzieciaki mają dyżury (oczywiście płatne) i jakoś sobie radzimy. Bardzo mi się podoba jak mój 15 letni syn wyzywa jak mu ktoś brudzi podłoge kiedy on dopiero co ją umył)) W przyszłości synowa powinna być zadowolona ))
    aaggaa=dżempel.nie mogę się zalogować

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    aaggaa, płacisz dzieciom za sprzątanie????????
    Przepraszam, a Tobie ktoś płaci za sprzątanie, zrobienie obiadu czy zakupów?
    Jeśli chodzi o panie sprzatające. Korzystałam raz, bo wcześniej było mi szkoda kasy. Poza tym dom nie jest jakoś straszliwie wielki, żeby sobie z nim nie poradzić. Byc może zmienię zdanie przy drugim dziecku. Ten raz to był tydzień temu gdy poprosiłam sprzątaczkę z firmy mojej mamy, żeby przyszła umyć mi okna i porządnie wyszorować płytki na podłogach. Jednak było to podyktowane tym, że w 8 miesiącu ciąży po prostu nie mogę tego robić.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony