dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie okna Rabień - nieterminowość na maxa

    mieli montować ok 20 listopada, nie było, potem do 4 grudnia, nie było, potem 8 grudnia, tez nic, a my czekamy dalej. okna rzekomo ze słowacji jada ale co mnie to k.... obchodzi. zapłaciłam, podano mi termin realizacji i nie powinno byc dyskusji. w macie jakies doświadczenie z Rąbieniem????
    Ostatnio edytowane przez andera11 ; 10-12-2010 o 14:24

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał andera11 Zobacz post
    mieli montować ok 20 listopada, nie było, potem do 4 grudnia, nie było, potem 8 grudnia, tez nic, a my czekamy dalej. okna rzekomo ze słowacji jada ale co mnie to k.... obchodzi. zapłaciłam, podano mi termin realizacji i nie powinno byc dyskusji. w macie jakies doświadczenie z Rąbieniem????
    Firma, która sprzedała Ci okna to raczej nie Rąbień - tylko jego lokalny przedstawiciel (dystrybutor). Także proszę zmień nazwę. Niecierpliwisz się z powodu zmiany terminu - poczytaj tematy " czekaniu na okna Jezierskiego" oraz "o opóźnieniach w dostawie okien".

    PS Nie mam nic wspólnego z ww producentem.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał andera11 Zobacz post
    mieli montować ok 20 listopada, nie było, potem do 4 grudnia, nie było, potem 8 grudnia, tez nic, a my czekamy dalej. okna rzekomo ze słowacji jada ale co mnie to k.... obchodzi. zapłaciłam, podano mi termin realizacji i nie powinno byc dyskusji. w macie jakies doświadczenie z Rąbieniem????
    Na jakim profilu PCV miały to być okna?
    Darek

  4. #4

    Domyślnie

    Aluplast 6000. apropo lokalny dystrybutor sprzedaje - owszem ale firma Rąbień jest producentem więc jeśli ci nie wyprodukuja to i dystrybutor nie ma. co by nie było zawaliła produkcja.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał andera11 Zobacz post
    Aluplast 6000. apropo lokalny dystrybutor sprzedaje - owszem ale firma Rąbień jest producentem więc jeśli ci nie wyprodukuja to i dystrybutor nie ma. co by nie było zawaliła produkcja.
    Mamy czasy pozornego dobrobytu
    Darek

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał andera11 Zobacz post
    Aluplast 6000. apropo lokalny dystrybutor sprzedaje - owszem ale firma Rąbień jest producentem więc jeśli ci nie wyprodukuja to i dystrybutor nie ma. co by nie było zawaliła produkcja.
    Albo dystrybutor dał za krótki termin na zamówieniu, obiecał że okna będą by nie stracić zamówienia. Ile dał dni na umowie i jakie to okna tzn. czy są łuki, trapezy, przesuwki ?

  7. #7

    Domyślnie

    w umowie z firmą mamy okna w trzecim tyg od zamówienia. wypadało to na 20 listopada. okna zwykłe jeśli chodzi o kształt plus okno tarasowe witryna. dziś wróciłam z firmy i kolejny przsów terminu. podobno w przyszły piatek maja wjechać do Polski, może do wigilii zamontują. szlak mnie trafia. tu nie oskarżam samego dystrybutora bowiem z Rąbieniem też korespondujemy i nawet dzis mąz rozmawiał z Panem w tej firmie. Pan z Rąbienia zlał totalnie i powiedział, ż ejak mamy ochote to możemy go podac do sądu. szok. nie wiem czy inna firma zrobiłaby mi okna w ciągu 2 tyg czy czekac na te nieszczęsne spóźnione. nie wiem co robić. stoimy z budową 3 tyg przez zakichanego Rąbienia

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    joOkeeR

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Jestem jednym z dealerów firmy OR, chciałem tylko uściślić pewne fakty:
    OR na profil ID 6000 daje do 6 tyg. terminu realizacji (DO DEALERA) + czas zanim dealer raczy zamontować
    OR nie pracowało przez 2 tyg. w przerwie świątecznej...
    Być może termin 6 tyg. wypadł akurat w momencie, kiedy firma nie pracowała...
    Zmierzam do tego, że być może bezpodstawnie oskarża pani firmę OR, mi to wygląda na błąd dealera, który sprzedawał Państwu owe okna, nie informując o wydłużonym terminie realizacji (mnie OR poinformowało o tym, że termin na profil ID 6000 może wydłużyć się do 6 tyg.), poza tym dealer nie chcąc stracić klienta a wiedząc, że termin może się przedłużyć także przez przerwę świąteczną, zaryzykował i przekazał Państwu błędną informację...
    Rozumiem Pani oburzenie jako klienta, ale ja winiłbym tutaj dealera a nie producenta... Ale jest to moja subiektywna opinia

    Pozdrawiam,

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Na jakim stanowisku pracujesz w OR?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony