dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 248
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 4943
  1. #1001
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Aaa, i jeszcze taka śmieszna opowiastka, jak już jesteśmy w temacie zdjęć. Byliśmy dzisiaj u tego fotografa podpisać umowę, pokazywał nam swoje realizacje, otwieram pierwszy album, a tam na drugiej bodajże fotce moja uczennica Jako gość oczywiście, bo to jeszcze nieletnia pannica Nie byłam pewna, czy to ona, więc się nie odzywałam (zdjęcie z profilu, a ona dość mocno wymalowana, wystrojona trochę inaczej niż w szkole i uczesana ładnie przez fryzjera), ale zaczęłam przeglądać pozostałe zdjęcia i nabrałam pewności, bo już w kościele stała przodem do aparatu. Zdziwiłam się, bo fotograf spod Poznania tak naprawdę, a wyglądało na to, że ślubowała jej siostra. Jaki ten świat jest mały

  2. #1002
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar naberia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    2.238
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie

    Ilonko, ja tylko tak na chwilkę. W kwestii ogrodu - też jestem początkująca. Tyle wiem, ile poczytam. Może ten artykuł Ci się przyda:
    http://poradnikogrodniczy.pl/ciecie_rozy.php
    Domek Naberii
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...3%B3wka/page76

    Mieszkamy od 31.08.2011 r.
    Wszystko w niespełna 15 miesięcy

  3. #1003
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam
    Przeczytałam wszystkie strony z zaciekawieniem a trochę tego było, wątek ślubny dodaje tylko pikanterii My ślub braliśmy 2 lata temu tez w lipcu i bez wpadek się nie obeszło, no ale Twoja historia z pałacykiem wściec się można.
    Jestem pod wrażeniem Twego obrazu i łazienki mi się ogromnie podobają, nie takie białe jak u mnie, a że ja co zobacze to mi się zaraz podoba, a wczesniej oglądałam galerie sielskie anielskie to po Twojej wracam do mego stanu normalnego i mniejszej rozpaczy że wszystko zrobiłam nie tak jak chciałam
    Pozdrawiam i będę zaglądała

  4. #1004
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Fajne są te fotki z jajem z tego studia, które wybraliście
    Jeśli tylko oboje macie ochotę na taką niecodzienną sesję to czemu nie? Wszak to raz na całe życie jest

    Ilonko bardzo bardzo fajny ogródek macie! Faktycznie niewielki jak wcześniej zaznaczałaś ale jaki przytulny Teraz już wiem czemu i ja tak dobrze czuję się z taką samą matą założoną na balkonie - wszak ja też koziorożec
    Mam pytanie o piramidkę zbitą z bambusów? Pod nią coś będzie rosło/pięło się może?
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  5. #1005
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    diana_teresa, zapraszam, zapraszam. Czym chata bogata i również pozdrawiam
    pysiaczek, podobno powiedzenie "Home is my castle" zostało wymyślone przez Koziorożca o Koziorożcach

    Jestem po przymiarce sukienki ślubnej - mega zadowolona Ciągle gryzę się w język, żeby nie zdradzić szczegółów narzeczonemu, ale nie wiem, jak to wytrzymam. On jest przekonany, że sukienka będzie w stylu empire (tylko takie mi się podobały, ale jemu już niestety mniej), więc będzie niespodzianka Już się nie mogę doczekać ślubu

    Dobrałam bieliznę, buty (pierwsze lepsze tak naprawdę, bo i tak żadne ślubne mi się nie podobają), biżuterię (będą jednak same kolczyki, bo wszystkie naszyjniki haczyły już o sukienkę i "gryzły" się z kamieniami naszytymi na górze) oraz welon (klasyczny, średniej długości), czas więc na fryzurę. Podobają mi się takie, nieprzestylizowane (moje włosy kręcą się z natury i raczej żyją własnym życiem, ale boję się, że fryzjer swoim zwyczajem będzie chciał je na siłę ujarzmić i zrobi mi na głowie usztywniony hełm z dużą ilością lakieru i brokatu ):



  6. #1006

    Domyślnie

    jestem za ostatnią, świetna i super będzie ci pasowć do sukni

  7. #1007
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    a jak bedziesz miała upiety welon - od dołu czy u góry ?
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  8. #1008
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Yyyy... Nie wiem? W sumie nie myślałam o tym, ale przy takiej fryzurze będzie chyba pasował od dołu?

  9. #1009

    Domyślnie

    Ilonko, super, że przymiarka udana. Mi się podoba fryzura numer 1 i 3. Ale welon... właśnie jak będzie upięty?

    Edit: Też mi się wydaje, że upinany od dołu. Ale ja się nie mądrze, bo welonu nie miałam
    Ostatnio edytowane przez rere79 ; 15-06-2011 o 21:28
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  10. #1010
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    To w takim razie mam pytanie, bo welon zamówiłam dzisiaj i jest pewnie jeszcze czas, żeby wszystko odkręcić - czy welony są uniwersalne? Tzn., czy wszystkie można upinać od dołu albo od góry? Nawet się nie przyjrzałam, jak jest mocowany na głowie, panie mi założyły, a ja się zgodziłam, że taka długość jest ok.

  11. #1011
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ja miałam upięty w podobny sposób jak na fotce, sięgał do połowy pleców i był wykonczony koronką ech.....stare czasy ale któa z nas w dziecinstwie nie latała z chustką na głowie marząc o welonie
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  12. #1012
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Hihi, no właśnie dzisiaj, stojąc w tej sukience, poczułam, jak spełniają się moje dziecięce marzenia o byciu księżniczką Ale wstydziłam się o tym komukolwiek powiedzieć

  13. #1013
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Ilonko, na welonach się nie znam - nigdy za nimi nie przepadałam Ale dwa słowa w temacie fryzury...
    Uwielbiam takie luźne upięcia, ich fachowa nazwa to out of bed Zażyczyłam sobie taką fryzurę na ostatniego sylwestra. Robiła mi ją bardzo profesjonalna stylistka fryzur (poleciła mi ją bratowa, która jest znaną aktorką, więc już kogo jak kogo, ale takie gwiazdy czeszą najlepsi). Dziewczyna pięknie mi podpieła włosy. Byłam zachwycona. Na tym wszystkim tona najsilniejszych lakierów - nie myśl sobie A i tak zanim wyszła, pół fryzury było już rozwalone Ona mówiła, że to fryzura na tzw. krótkie wyjścia - na premięrę np. - przebiec się po czerwonym dywanie i ukryć w ciemnej sali kinowej Strasznie się męczyłam w tej fryzurze na sylwestrze
    Mówię to po to, żeby Cię uświadomić, że to ma być Twój wieczór, masz się bawić cały dzień i całą noc (a fryzura powstanie pewnie niezłych parę godzin przed uroczystością), i głupio żebyś ciągle myślała o koku
    Ale też nie chcę cię zniechęcać W końcu w TzG piruety dziewczyny w takich fryzurach robiły
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  14. #1014
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    heh jak sie fryzura rozwaliła to chyba dopiero wyglądała na fryzure "właśnie wstałam z łózka"

    ja też mam lekko kręcone włosy i szczerze powiem że nie lubie jak mi coś lata przy twarzy
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  15. #1015
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    A ja właśnie lubię takie rozwiane, nieuporządkowane fryzury (kiedyś z tym walczyłam, ale nie było wyjścia - albo zaakceptuję, albo zetnę się na zapałkę ). A że rozwalają się po krótkim czasie - przywykłam U mnie to norma, nawet w ciasnej kitce po godzinie wyglądam, jakbym dzisiaj rano grzebienia nie widziała Narzeczony żartuje, że jestem antytalentem fryzjerskim, ale to wina tych włosów - nic a nic się nie słuchają

    Na zdjęciach z dzieciństwa to dopiero miałam na głowie kołtun Raz brat się zdenerwował, związał je w kitkę i ciach - mama wróciła z pracy, rozpuściła, a tam schody z włosów Podobno płakała, kiedy je wyrównywała, bo trzeba było obcinać prawie przy skórze

  16. #1016
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene Zobacz post
    heh jak sie fryzura rozwaliła to chyba dopiero wyglądała na fryzure "właśnie wstałam z łózka"

    ja też mam lekko kręcone włosy i szczerze powiem że nie lubie jak mi coś lata przy twarzy

    No dokłądnie Bo te fryzury niby wyglądają na takie niedbałe, a prawda taka, że tam każdy kosmyk musi być podpięty na swoim miejscu Ponoć taki efekt najtrudniej uzyskać i najdłużej się robi. I niestety od razu widać, jak jakiś kosmyk się przemieści
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  17. #1017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Ilonko, po tym co piszesz - to tym bardziej nie polecam Bo niestety look'u jak ze zdjęć powyżej nie uzyskasz Raczej poczochrańca trzepakowego - bez urazy
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  18. #1018
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Magda chyba ma racje....zepnij na gładko, schowaj pod welonem albo zostaw luzem zebys sie nie stresowała jakimś tam kosmykiem
    ja schowałam pod welonem...w końcu welon nosi sie (najczęściej) raz w życiu
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  19. #1019
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar diana_teresa
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    3.346
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Mnie z fryzur najbardziej podoba się 3, uważam że jak ktoś ma takie falowane włosy to cudnie to wygląda, co do rozpadu fryzury to i tak zawsze świadkowa powinna mieć wsuwki i w razie czego fryz podratować. Ja koleżance na jej weselu w łazience co godzinę coś podpinałam i nie było źle. Mnie się też bardzo podobają rozpuszczone falowane włosy, ale co kto lubi. Ja miałam dwa śluby jeden cywilny a potem kościelny na cywilnym miałam rozpuszczone i podkręcone i ładnie to wyglądalo, na kościelnym miałam koka jak hełm że nawet na poprawinach wyglądał idealnie. A co do welonu to mi tylko przeszkadzał miałam upięty pod kokiem i wszystkie ciocie przy składaniu życzeń które chciały mnie wycałować mi go wyrywały w tańcu też przeszkadzał i zaczepiał się o kryształki w sukni.

  20. #1020
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Ilonko oczywiście fryzura 3 wg mnie Też uwielbiam te luźne upięcia, ale niestety wiem po siostrze która tak szła do ślubu że już do życzeń była bardzo out of bed

    Jak MagdaZZZ słusznie wspomniała, to jest fryzura na krótkie pozowanie do zjęć na czerwonym dywanie i hopsa.

    Ilonka pokaż swoje buty, bo ja swoje zamieściłam które też ślubnymi nie są

    Jeszcze w kwestii welonów to są na pewno takie na grzebyku co się je tak "wciska" i domyka i są takie jak mój z samym grzebykiem które się nakłada od góry. Ale ja mam długi, hiszpański z haftem i tylko do kościoła, w samochodzie już zamierzam go ściagać
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

Strona 51 z 248

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony