dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Profile Schuco SI80 czy CT70 ?

    Jak w temacie. Stoję przed wyborem stolarki i zdecydowałem się na profil SCHUCO, teraz mam dylemat SI80 czy CT70?
    Wiem, że to inna półka inne parametry cieplne itd. Ale czy warto dopłacać do droższego profilu? Dom z phorotermu 25 cm + 18 cm styro.
    Dopłata do SI 80 z pakietem 3 szyb u=0,5 ok 3000 zł, przy CT70 pakiet szyb U=0,7
    Warto?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ironsmith

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Jarocin
    Kod pocztowy
    63-200
    Posty
    576

    Domyślnie

    hej ja właśnie czekam na montaż schuco wybrałem si80, ekonomicznie nie są uzasadnione nie liczyłem ale tak szacuję że zwrot szybko nie nastapi ale chciałem takie kupuje je na kilkanaście lat tak przynajmniej zamierzam, powiedzmy że po wybudowaniu i oddechu finansowym po kilku latach nie chcę stwierdzić że różnica 3tys spowodowała wybór okna powiedmy sobie szczerze to raczej dobre wybrałem z wykońcczeniem automitivefinsh DB703 ładne. tak na prawdę budowa to kompromisy tam gdzie wiem że przez kilkanaście lat nie chcę wkładać rąk wybieram to co najlepsze na co mnie stać. Może inny profil 82 będzie tańszy (napewno) ale jeśli wybrałeś tak jak ja schuco czym cie przekonały, też nad tym długo myślałem pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    ironsmith - jakże rzadko spotykane racjonalne podejście do tematu

    Qba30 - a dlaczego w CT70 zaproponowano Ci profil Clasic zamiast CAVA ? Bo co ? cena mało atrakcyjna ? Bo w CAVA może zapiąć szybę Ug=0,5 a nie tylko 0,7
    no chyba że jakieś antywłamy czy dźwięki masz

  4. #4

    Domyślnie

    Taką mi złożono ofertę... Dopytam jeszcze o profil cava + szyba 0,5
    Dzięki

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qba30 Zobacz post
    Taką mi złożono ofertę... Dopytam jeszcze o profil cava + szyba 0,5
    Dzięki
    Ja ma różnicę między CT 70 Cava a SI 82 Cava ok. 1000 zł.
    Biorę SI 82. Fakt okien mało, RU i białe.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony