dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Czy polskie jest złe? - OKPOL

    Velux,Fakro,Roto - wszystko kręci się wokól tych firm.Ceny ogólnie rzecz biorąc na podobnym poziomie ( różne promocje).Velux - stara firma,sama nazwa czaruje ale szyba 1,2 W/m,Fakro przebój ale szyba już 1,0 W/m Roto trochę mniej popularne.Nowy gracz to Okpol,trochę mnie kusi - okno 1,1 W/m automatyczny nawiewnik.Czy będę be kupując Okpol i usłyszę na forum - a dlaczego nie Velux,tylko Fakro itp.,itd.Proszę o opinię użytkowników tych okien ale nie na zasadzie "mam takie i są najlepsze"

  2. #2

    Domyślnie

    Mam 3 takie okna ale dopiero od pol roku wiec nie moge z reka na sercu ich polecic. Jak narazie OK.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Heath
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    1.468
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Przy okazji trochę innego tematu wywiązała się dyskusja na interesujący Cie temat:

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...ighlight=velux

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Miałem okpola założonego jakieś 3 lata temu w starym domu. Przez ten czas nic złego o nim nie mogłem powiedzieć.
    Teraz mam fakro. Przeważyła uznana marka.

  5. #5

    Domyślnie Re: Czy polskie jest złe? - OKPOL

    Cytat Napisał androzek
    .........Nowy gracz to Okpol.....
    Nie taki znów NOWY
    od 10 lat conajmniej na rynku

    okien nie mam ,
    złych opini nie słyszałem ,

  6. #6

    Domyślnie

    Sprzedaję takie i nie mam żadnych reklamacji. Są nie gorsze od bardziej znanych.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    fakro to też w 100% polska firma
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar rafałek
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    6.643
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    179

    Domyślnie

    W 2004 roku porównywałem OKPOLA do FAKRO. Sprzedawca przekonywał mnie że są w tej samej cenie... i były tylko, ze o innych parametrach - (bez rozszczelnienia, bez nawiewnika i coś tam jeszcze.
    Swoją wypowiedzia nie chce nic zarzucic jakości - chcę tylko pokazać, że sprzedawca często by sprzedać to co ma w danej chwili na sklepie będzie porównywał dwa rózne modele by udowodnić że np. cena jest taka sama... Uwazajcie na to.

  9. #9

    Domyślnie

    Drodzy forumowicze! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów. Od 25 lat produkujemy okna dachowe. W 2015 roku wprowadziliśmy technologię SuperThermo, pozwalającą na wyprodukowanie okien energooszczędnych, które nie potrzebują dodatkowych bloków termicznych. Jeżeli chcecie widzieć więcej, serdecznie zapraszamy do kontaktu
    Pozdrawiamy,
    Eksperci firmy OKPOL
    http://www.okpol.pl/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony