dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 13
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 252
  1. #201

    Domyślnie

    Mamy taką

    robiona na zamówienie, ale zainspirowana gotową. Zmieniliśmy tylko trochę czcionkę i kolorystykę.

  2. #202

    Domyślnie

    No baaaardzo fajnie Jaskie prezentuje się u Ciebie Wogóle teraz jest szał na napisy, wyrazy literki. Też się w to wciągłam. Czekam właśnie na swoje literki, ale takie stojące do postawienia, które lada dzień powinny przyjść
    Ostatnio edytowane przez bluezee ; 24-02-2011 o 13:43

  3. #203

    Domyślnie

    super jaksie, a możesz wrzucić zdjęcie okna z tą roletką ?
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  4. #204

    Domyślnie

    No mogę, ale tu? Zaśmiecamy wątek o szablonach

    U nas tapeta zmywalna była koniecznością, bo bardzo chlapała i brudziła się ta ściana, kiedy zmywałam, obierałam coś itp. Chciałam motyw kuchenny, ale wszytsko zbyt konkurowało z półką, a z niej nie chciałam zrezygnować. Dlatego padło na napisy.

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...a-okna/page109
    tam wstawiłam
    Ostatnio edytowane przez jaksie ; 24-02-2011 o 13:51

  5. #205

    Domyślnie

    jaksie - a mozesz zdradzic ile ta tapeta kosztowala i gdzie ja robiliscie ? Bo w mamita.pl to ceny jednak troche chore sa

  6. #206

    Domyślnie

    Zapytam mojego ministra finansów, bo nie pamiętam. Ale (jak dla mnie) niemało , tyle pamiętam.

    Robiła nam to firma robiąca reklamy i wydruki wielkoformatowe. Oni też przyklejali. Tapeta była w 2 poziomych arkuszach.

    http://kaizen-reklama.pl/v1/strona/

  7. #207
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie

    Jaksie,.....wtrącę się, bo kiedyś już odpowiadałaś na to- i też wtedy zachwyciło się dużo osób, ja też do nich należę!!!!!
    oj, o ile dobrze pamiętam, to coś między 700 a 1000zł
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  8. #208

    Domyślnie

    Tak, pewnie coś koło tego. Warto dodać, że dostaliśmy kilka-kilkanaście projketów najpierw w wersji elektronicznej, a kiedy już zdecydowaliśmy się na konkretny, to dostaliśmy 3 próbki tapety w róznych odcieniach.

  9. #209
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    poketon

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    witam.Od razu powiem że nie jest to reklama ani namawianie do kupna.Od jakiegoś czasu zajmuję się wykonywaniem takich naklejek.Czy to cytaty czy też inne grafiki każde ma swoje wady i każdy powinien być ich świadom.Jeżeli ktoś zamawia naklejkę której elementy są cienkie (okolo 1 mm) to po jakimś czasie po otarciu się o nią ona odejdzie na rogach.No chyba ze ktoś kupił naklejki z folii stosowanej do reklam zewnętrznych-takowe posiadają klej permanentny co przy ich usuwaniu daje efekt zrywania ze sobą farby.Ja używam folii niemieckiem specjalnie przeznaczonej do tego typu zastosowań i jak dotąd problemu nie miałem a i moi klienci tez się nie skarżą. Cytaty z reguły obfitują w cienkie "nitki" stąd też ryzyko odstawania na rogach większe.

  10. #210

    Domyślnie

    w związku z moją wybujałą fantazją i wizjonerstwem odnośnie ścian juz zrobiliśmy zakupy. W salonie będzie naklejka-napis, w sypialny spory szablon a w kuchni naklejki z kawą Teraz tylko trzeba zacząć remont..... Jeszcze 2 tygodnie zostały

  11. #211

    Domyślnie

    Cytat Napisał nielot2 Zobacz post
    w związku z moją wybujałą fantazją i wizjonerstwem odnośnie ścian juz zrobiliśmy zakupy. W salonie będzie naklejka-napis, w sypialny spory szablon a w kuchni naklejki z kawą Teraz tylko trzeba zacząć remont..... Jeszcze 2 tygodnie zostały
    Ziarenka kawy wyglądają bardzo fajnie, kiedyś nawet zrobiłam wizkę w cad kuchnie z taką fototapetą między blatem a szafkami wiszącymi, aby pomóc podjąć decyzję niezdecydowanej użytkowniczce innego forum i nawet sama się przekonałam do takiego wzoru, pomimo że kawy nie lubię.

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    to i ja pokaże, to jednak pokój córki a nie salon,
    Śliczna naklejka; dlaczego takie rzeczy nie były dostępne kiedy ja byłam dzieckiem?!

  12. #212

    Domyślnie

    Ja nie żałuję Dzięki temu miałam na jednej ścianie namalowaną przez ojca scenę z "Calineczki", a na drugiej z "sierotki Marysi i krasnoludków"

  13. #213

    Domyślnie

    Reni cudna ta wrozka, to naklejka czy szablon byl?

  14. #214

  15. #215
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zdrawko

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy ktoś wie gdzie można kupić naklejki na ściane do pokoju dziecięcego?

  16. #216

    Domyślnie

    Zdrawko w internecie jest tego pelno. Ja kupilam np. na allegro.

  17. #217

    Domyślnie

    Remont skończony , wzorki na ścianach

    Naklejka w salonie







    Szablon w sypialni :




  18. #218
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Naklejki w naszym domu:


    wiatrołap: (w rzeczywistości wygląda lepiej,trudno zrobić zdjęcie ze względu na gabaryty pomieszczenia )

    Pozdrawiam
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  19. #219

    Domyślnie

    Sypialnia wyszła bardzo fajnie wiatrołap mniej mnie zachwyca.

  20. #220

    Domyślnie

    lady in red świetnie wyszły Ci, aż sobie zapisałam w inspiracjach

    zdrawko ja mam sprawdzonego allegrowicza, zamawiałam dla różnych dzieciaków w rodzinie napisy z imionami, pociąg i świecące gwiazdeczki - redHotfrog, jak będę kiedyś w odwiedzinach u maluchów to zrobię zdjęcia.

    jaksie masz namiary na tą firmę, bo szukam sprawdzonej do siebie do przedpokoju, jeśli tak to bardzo proszę na Priv.

Strona 11 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony