dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 13
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 252

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Naklejki i szablony na ścianę

    No własnie- noszę sie z zamiarem zrobienia dekoracji ściennej- albo kupie szablon albo specjalne nalklejki, wolalabym naklejki, ale czy one będą dobrze trzymać sie na ścianie? jakie macie doświadczenia?

  2. #2

    Domyślnie

    O ija też jestem ciekawa,może ktoś się wypowie na ten temat

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    karolinka478

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    ja osobiście nie polecam, gdyż szybko zmieniają kolor i nie wyglądają później estetycznie

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Majowa Alicja

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-325
    Posty
    6

    Domyślnie

    nie słyszałam żeby płowiały, w każdym razie u siebie nie zauważyłam, a już trochę czasu napisy wiszą na ścianie. jeśli macie ze sklejki drewnianej to może warto pomyśleć nad nałożeniem jakieś farby albo bejcy? będzie ciekawie wyglądało, w końcu to drewno, można się nim bawić

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    damianr

    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    witam
    my mamy w domu ściany zdobione malowidłami ale widziałem tez dekoracje naklejane i wyglądają nieźle... - niestety nie wytrzymują próby małych ciekawskich dzieci...
    pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Myśmy niedawno malowali wzorek na ścianie za pomocą szablonu - grecka meandra. Trochę trzeba się namęczyć, żeby w miarę prosto i estetycznie to wyglądało. Ale efekt końcowy jest zadawalający

  7. #7

    Domyślnie

    jak ktos sie chce pobawic farbami to proponuje www.szabloneria.pl

  8. #8

    Domyślnie

    A my w pokoiku córci połaczyliśmy dwa w jednym nakleiliśmy naklejki z Kubusiem Puchatkiem i przyjacółmi a proste elementy jak niebo, rzeka namalowaliśmy sami. Na razie wszystko dobrze sie trzyma a córcia jeszcze nie "zdewastowała' swoimi ciekawski rączkami.
    Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka Alighieri Dante

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    właśnie wczoraj kupiłam naklejki, dziś prawdopodobnie wylądują naścianie. Zobaczymy co z tego wyjdzie .
    Na początku też miałam zamysł, żeby malować, ale doszłam do wniosku, że nie mam tyle czasu by codziennie iść na budowę i się przy tym "bawić", więc poszłam na łatwiznę

  10. #10

    Domyślnie

    Kurcze te szablony są dosyć drogie. Czy to jest jednorazowego użytku?
    Jeśli nie, to może zorganizujemy sobie jakiś rynek wtórny czy wymianę wzorów?

  11. #11
    Morrwa
    Guest
    Morrwa

    Domyślnie

    Cytat Napisał mika31
    Kurcze te szablony są dosyć drogie. Czy to jest jednorazowego użytku?
    Jeśli nie, to może zorganizujemy sobie jakiś rynek wtórny czy wymianę wzorów?
    Nie - one nie są jednorazowe. Ja mam dwa szablony jeszcze dziewicze. Będę się nimi bawić w grudniu - potem chętnie wypożyczę lub wymienię się.

    A czy są drogie - to zależy od rozmiaru.... Ja mam rozmiary największe - XXL - i to faktycznie już jakaś kwota jest - aczkolwiek chyba nie jest ina zaporowa.

  12. #12

    Domyślnie

    Cena nie zaporowa dla 1 sztuki, ale jakby się chciało więcej wzorków to już trochę szkoda .. , także chetnie powymieniam się.

  13. #13

    Domyślnie

    A ja szblony do naklejania wczoraj kupiłam w Ikea,mają 3 wzory do wyboru i cena zadowalająca 26zł szt.

  14. #14

    Domyślnie

    A kupilas w Ikei szablony czy naklejki w końcu?Bo to nie to samo..
    Dzięki za wszystkie opinie..a może pokażecie coś konkretnego od siebie z domów, chętnie pooglądami i pewnie nie tylko ja..

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    a proszę bardzo. Właśnie wczoraj się nakleiły
    I nawet jestem zadowolona


  16. #16

    Domyślnie

    moje z Ikei to naklejki takie cudne maki.


    DarioAS te twoje naklejki super, sciana nabrała "wyrazu"
    [/url]

  17. #17

    Domyślnie

    dARIO- A ILE JEST W KOMPLECIE TAKICH KWIATóW? i W JAKIM Są KOLORZE?

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DarioAS
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.131

    Domyślnie

    w komplecie są cztery sztuki (dlatego tak są ułożone), kupiłam je także w Ikea za niecałe 50 zł. W 10 minut wylądowały na ścianie. Zero brudzenia, męczenia i efekt natychmiastowy .
    Kolor jest albo czarny albo złotawy.

    Karolka22 ja też miałam na oku maki .
    Tylko po pomalowaniu tymi kolorami sypialni zmieniłam koncepcję

  19. #19

    Domyślnie

    Qurczę, szkoda, ze nie tych naklejek w brązie..
    dzięki za porady, dziewczyny..a tak w ogóle, to uważacie, że naklejki będą się dobrze trzymać na ścianie? malunki- wiadomo- są trwalsze, ale pewnie sporo roboty z ich wykonaniem..

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał olutka75
    Qurczę, szkoda, ze nie tych naklejek w brązie..
    dzięki za porady, dziewczyny..a tak w ogóle, to uważacie, że naklejki będą się dobrze trzymać na ścianie? malunki- wiadomo- są trwalsze, ale pewnie sporo roboty z ich wykonaniem..
    Firmy sprzedające gotowe naklejki piszą, że to folia matowa samoprzylepna - więc to chyba taka zwykła folia samoprzylepna z rolki jest?

    Jak masz w pliku obrazek, to można wyciąć ploterem tnącym z folii dowolnego koloru (no może nie pełna paleta, ale sporo kolorów). Nie wiem, jakie są teraz ceny takich usług, jeden cennik w internecie widziałam - 30 zł/m2 (wycięcie, jeśli skomplikowany wzór to więcej) + 10 zł/m2 folia + folia transportowa ok. 12 zł/m2 (chyba że jedna prosta całość, to mozna bez transportowej nakleić). To by dawało na oko ok. 50 zł za m2. Nie wiem, czy to tanio czy drogo, nie mam rozeznania w firmach swiadczących tego typu usługi (dawniej się tym zajmowałam, ale na gładkie powierzchnie, nie ściany). No i jak sie chce cos malutkiego, to trezba pamiętać, że fimy mają tzw. minimalki (czyli zamówienie musi byc powyżej jakijśtam powierzchni czy kwoty, np. co najmniej pół metra).

    Pozdrawiam
    zielony_listek

Strona 1 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony