dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 13
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 252
  1. #221

    Domyślnie

    Polecicie jakiś wzór do nowoczesnej białej kuchni? Bo takie z kawą nie bardzo mi się podobają

  2. #222
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    MadzialenkoT!
    Miło mi że Ci się podoba Ale żeby aż zapisywać w inspiracjach?.Wydaje mi się,że mój dom jest taki zwyczajny....A jeśli Ci się podoba niedługo otwieram własny watek,więc z góry serdecznie zapraszam

    stokrotkoo!
    To może jakiś napis np.Bon apetit napisany fajną czcionką?Lub jakąś mini sentencję?
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  3. #223
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    A jeśli Ci się podoba niedługo otwieram własny watek,więc z góry serdecznie zapraszam
    To kiedy ten wątek, bo sypialnia narobiła mi smaczka

  4. #224

    Domyślnie

    Dziewczyny, Wy tu obcykane jesteście z dekoracjami i naklejkami, może będziecie w stanie mi pomóc. Spodobały mi się takie naklejki jak widać na zdjęciu
    Załącznik 65254

    Jedyne co znalazłam to http://www.inke.nl/order/order.php?lang=nl , dosyć drogo to wychodzi. Czy może spotkałyście się z takimi naklejkami na rynku polskim?

  5. #225

    Domyślnie

    Moja naklejka:
    [IMG][/IMG]

  6. #226

    Domyślnie

    lady in red no to już czekam w kolejce do czytania

    bluezee fajnie wygląda ta Twoja naklejka, zrób z jakiejś dalszej perspektywy zdjęcie jeśli masz możliwość.

  7. #227

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    Reni, no cudny ten pokoik! W jakim wieku córcia? Pokarz więcej jak możesz pokoju. Ja u swojej planuję w tym stylu i w takiej kolorystyce.


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    I taką tapętkę już zamówiłam
    [URL=http://img844.imageshack.us/i/imagefuncphpm.jpg/]
    Skąd pochodzą fotki "inspiracji"? Pięknie to wygląda Z góry dziękuje za odp.

  8. #228
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar colour
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-654
    Posty
    73

    Domyślnie

    Szablony sprawdzają się bardzo fajnie i są stosunkowo łatwe w użyciu, tylko trzeba uważać na zacieki. Z naklejkami mam natomiast nie najlepsze doświadczenie - przez jakiś czas wyglądały bardzo ładnie (maki chyba z IKEA), były zrobione z zadrukowanej matowej folii, ale po jakimś czasie zaczęły się odklejać od ściany i rolować, niczym nie dawały się przykleić ponownie, ale są też naklejki welurowe, może te trzymają się lepiej ściany niż te z folii (?).

  9. #229

    Domyślnie

    Ten model łózka to już chyba legendą obrósł

  10. #230

    Domyślnie

    Nie wiem, czy tu jeszcze ktoś zagląda, w każdym razie chciałabym zapytać o rodzaj farby na ścianę, na której będzie naklejka. Ponoć musi być tylko farba akrylowa. Lateksowa się nie nadaje? Jakie macie doświadczenia?

  11. #231

    Domyślnie

    faktycznie, kiedyś w mieszkaniu miałam naklejkę, której żywot był bardzo krótki - uznałam, że przyczyną jest kiepska naklejka.... a ściany miałam pomalowane farbą lateksową

  12. #232

    Domyślnie

    Cytat Napisał annawia Zobacz post
    chciałabym zapytać o rodzaj farby na ścianę, na której będzie naklejka. Ponoć musi być tylko farba akrylowa. Lateksowa się nie nadaje? Jakie macie doświadczenia?
    Ja mam nakleję na ścianie lateksowej (farba Beckers z mieszalnika), po ok. 3 latach nie odkleił się ani milimetr naklejki. Lateksowa się nadaje

  13. #233
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    adam_baza

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Posty
    8

    Domyślnie

    Mam do was pytanie czy naklejki na ścianę z biegiem czasu nie racą kolorów i nie zagniją się rogi?

  14. #234
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Lady in red sypialnia piękna. A zdradzisz co masz za mebelki - interesuje mnie łóżko i szafki. Szukam czegoś dokładnie takich i jakoś nie mogę trafić na ładne białe.

  15. #235

    Domyślnie

    Ja nabrałem ochoty sam coś stworzyć na ścianie bez żadnych szablonów.

  16. #236
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    A ja mam pytanie. Co prawda niby szablony oklepane ale u nas zagoszczą - dmuchawce w pokoju starszego syna, żyrafka bądź drzewko z huśtawką w pokoju młodszego, no i zaplanowany jest napis w salonie - biały na czarnej śianie. Ale mam pytanie czy korzystaliście z szablownów wielokrotnego użytku - zastanawiam się jak je się mocuje i czy farba nie podchodzi przy malowaniu. Czy widzieliście gdzieś napisy na ścianę wielkości ok 2,5 m na 2,5 czy takie tylko na zamówienie.

  17. #237
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    My mamy dmuchawiec w łazience i uważam, że wygląda świetnie. Jeszcze nam się nie znudzil przez te parę lat.

  18. #238
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Sapiens

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-264
    Posty
    6

    Domyślnie Jak sprawdzają się naklejki ścienne w pokoju dziecka?

    To się trzyma kupy? Zastanawiam się nad takim zakupem świątecznym. Młody męczy mnie o Chojraka...
    http://allegro.pl/chojrak-tchorzliwy...712985842.html

    To nie odpada od ściany zbyt szybko? Montaż da się zrobić samemu?
    Dzięki za odpowiedzi!

  19. #239

    Domyślnie

    No jak nie będzie odklejal to nie odpadnie.Ja mam alfabet i trzyma sie juz trzeci rok.

  20. #240
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Me*t

    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    65-012
    Posty
    5

    Domyślnie

    Naklejenie takiej naklejki wcale nie jest trudne, jednak warto robić to w 2 osoby, aby od razu usuwać pęcherzyki powietrza. Jeżeli synek nie będzie zdrapywał jej ze ściany, to nie odpadnie.
    Swojej siostrzenicy podarowałam fluorescencyjne gwiazdki i jest bardzo szczęśliwa. Koszt niewielki radość dziecka ogromna

Strona 12 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony