dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 241 do 252 z 252
  1. #241

    Domyślnie

    Ja kupiłem takie [LINK DO PRASY CODZIENNEJ] i mały był bardzo zadowolony. Trzymają się ściany solidnie i wyglądają naprawdę porządnie. Fajna sprawa
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 25-07-2015 o 20:15

  2. #242

    Domyślnie Naklejki na ściany w pokoju dziecięcym

    Witam,
    jestem obecnie na etapie urządzania pokoiku dla dziecka. Nie bardzo podobają mi się przeładowane tapety, pomyślałam więc o naklejkach na ścianę, takich jak tutaj: [moderowano linki] Czy ktoś z Was korzysta z takiego rozwiązania? Podoba wam się coś takiego?
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 15-08-2015 o 21:43

  3. #243

    Domyślnie

    U nas u młodego w pokoju były kiedyś naklejki ale niestety nie wytrzymały jego ciekawości. Nie wiem może to też po prostu jakość tych naklejek. Teraz jak już jest starszy to sam sobie wiesza plakaty

  4. #244
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Majowa Alicja

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-325
    Posty
    6

    Domyślnie

    zamiast naklejek fajnym pomysłem są drewniane napisy, można takie zamówić na allegro, albo w sklepach z wyposażeniem wnętrz,a jak się przyklei na masę mocująca to nie zostawiają śladów kiedy już zachcemy je zdjąć, co w przypadku naklejek jest raczej niemożliwe.

  5. #245

    Domyślnie

    Teraz faktycznie napisy są w modzie. Wyglądają ciekawie, tylko zastanawia mnie, czy nie płowieją szybko i czy się nie odklejają. Bo wiadomo..na początku wszystko super wygląda, tylko dobrze by było, żeby to z parę lat się utrzymało.

  6. #246
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    karolinka478

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    ja osobiście nie polecam, gdyż szybko zmieniają kolor i nie wyglądają później estetycznie

  7. #247
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Majowa Alicja

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-325
    Posty
    6

    Domyślnie

    nie słyszałam żeby płowiały, w każdym razie u siebie nie zauważyłam, a już trochę czasu napisy wiszą na ścianie. jeśli macie ze sklejki drewnianej to może warto pomyśleć nad nałożeniem jakieś farby albo bejcy? będzie ciekawie wyglądało, w końcu to drewno, można się nim bawić

  8. #248

    Domyślnie

    Można napisy zrobić malowane za pomocą szablonu malarskiego zamiast naklejki, wtedy zdecydowanie dłużej to wytrzyma. Tak jak ktoś wspomniał wcześniej dzieciaki są ciekawskie i często niszczą naklejki (wiem to autopsji), a malunku nie wykończą łobuzy.

  9. #249

    Domyślnie

    Cytat Napisał Secundo Zobacz post
    Witam,
    jestem obecnie na etapie urządzania pokoiku dla dziecka. Nie bardzo podobają mi się przeładowane tapety, pomyślałam więc o naklejkach na ścianę, takich jak tutaj: [moderowano linki] Czy ktoś z Was korzysta z takiego rozwiązania? Podoba wam się coś takiego?
    Do pokoju dziecka znajdziesz tu sporo inspiracji. Mi się szczególnie podobają wzory na ścianę z taśmy malarskiej
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 04-08-2017 o 13:00

  10. #250

    Domyślnie

    Na Homebooku jest sporo takich szablonów. Ja zawsze tam w pierwszej kolejności szukam.

  11. #251

    Domyślnie

    Czasami w marketach można też znaleźć całkiem ładne naklejki w przystępnej cenie. Nie są one może jakoś bardzo wymyślne, ale wszystko zależy od tego, co kto lubi. Niektórym wystarczą takie proste rozwiązania

  12. #252
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Angelika.g

    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-231
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał marzenka.o Zobacz post
    Na Homebooku jest sporo takich szablonów. Ja zawsze tam w pierwszej kolejności szukam.
    dzięki marzenka co prawda nie znalazłam szablonu który mnie zachwycił, ale znalazłam świetne krzesła!

Strona 13 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony