dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 13
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 252
  1. #161

    Domyślnie

    A może spotkaliście się z szablonem/naklejką DMUCHAWIEC
    Ogólnie poszukuję coś na białą ścianę do bardzo odważnej kuchni.

  2. #162

    Domyślnie

    Cytat Napisał KamillaDeMon
    A może spotkaliście się z szablonem/naklejką DMUCHAWIEC
    Ogólnie poszukuję coś na białą ścianę do bardzo odważnej kuchni.
    ja mam u siebie naklejki "dmuchawiec" - zapraszam na priv jeśli jesteś zainteresowana.
    http://deccoria.pl/galeria/foto,id,13828,132499

    a tu trochę innych wzorów w moich galeriach:
    http://deccoria.pl/galerie,user,12556

  3. #163

  4. #164

    Domyślnie

    Wiecie może, gdzie dostanę takie naklejki na ścianę ale jakiś tekst lub napisy?

  5. #165

    Domyślnie

    Jestem na etapie urządzania swojego własnego M. Moje pierwsze więc musi wygladać!! Lubię prostotę. W niej widze urok. Postawiłam dodać charakteru swoim wnętrzom i postawiłam na naklejki ścienne. Kuszą Przeglądałam sklepy internetowe i zasoby allegro. Wzorów mnóstwo. Przegladałam także fora by uzyskać informacje i opinie użytkowników. JAk większość poszukuję czegoś gustownego w dobrej cenie. I tutaj także natknełam się na interesującą opinię na temat [MODEROWANO] Miał być "fajny" efekt za rozsądną cenę. Wybrałam dekor, folię, kolor, i dalej krok 1, 2, 3... I wybór dostawy. I tu moje zdziwienie - kurier JEDYNE 50zł! Pocztą kilka złoty taniej. Obliczyłam - naklejka w cenie 29 zł ( brzmi nieźle) w rezultanie kosztowałaby mnie JEDYNE 80 zł! Koszmar! Nabjanie ludzi w butlkę! Stąd pytanie do rzeczywistych użytkowników naklejek, do tych którzy ozdabiali swoje ściany w ten sposób lub tych którzy są w stanie zaoferować cenę dobrze wykończonej naklejki w rozsądnej cenie - gdzie kupić, u kogo nabyć - by zostać usatysfakcjonowaną?
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 10-02-2016 o 07:58

  6. #166

    Domyślnie

    Chcialabym sobie udekorowac taki oto grzejnik naklejka, tylko mam obawy, ze jak przyjdzie sezon grzewczy to ona po prostu sie odklei, jak myslicie ?

    http://www.tanie-ogrzewanie.pl/img/p...o_kos__v_1.jpg

  7. #167
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie Pokój dziecięcy - czy ktoś zna te naklejki?

    http://www.allegro.pl/item1073862100...la_dzieci.html



    Może ktoś kupił i może coś o nich powiedzieć. Czy wysokość łodygi ok. 40cm i największe kwiaty ok. 15cm będą wyglądałay fajnie na ścianie czy są za małe?

    I czy ktoś w ogóle ma pojęcie gdzie można takie kupić i po ile?

    http://cokupic.pl/produkt/FunkyRoom-...305-element-w-
    Ostatnio edytowane przez monikaa13 ; 14-06-2010 o 21:39

  8. #168

    Domyślnie Naklejki ścienne - zdjęcia i pomysły

    Witam
    pomiędzy drzwiami od łazienki a ubikacji ma scianke 50cm i jest ona taka pusta dlatego zastanawiam się nad jakość naklejką aby troszke ją uatrakcyjnic
    Stad też moja prośba o jakieś pomysły, własciwie to w necie jest multum tego typu naklejek, dlatego też bardziej mnie ciekawi jak one w rzeczywistości na ścianie wyglądaja.
    Macie może takie cuda na ścianie? jeśli tak to pochwalcie się
    pozdrawiam

  9. #169

    Domyślnie

    Jedna z moich naklejek http://pixers.pl/naklejki/retro/3410262. Poza tym np. w kuchni lubie motywy japonskie albo roslinne. Fajni sie komponuja zwlaszcza z moim naslonecznieniem (kuchnia + balkon).

  10. #170

    Domyślnie Naklejki i szablony na ścianę-Kto ma w swoim domu?

    Podobają mi się na naklejki na ścianę w postaci cytatów. Znalazłam nawet na Allegro sprzedawcę, który ma takie w swojej ofercie. Powiedzcie mi jak to wygląda z bliska na ścianie? Czy to się nie odkleja po czasie? Możecie wkleić zdjęcia tych naklejek jeżeli macie takie w soim domu? Zastanawiam się czy tego nie zamówić

    A tu link do aukcji: http://allegro.pl/naklejki-na-sciane...354416167.html

  11. #171
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Ja mam już ze 3 lata taką naklejkę i trzyma się rewelacyjnie.Zastanawiam się nawet czy jeśli kiedyś ją będę chciała zerwać nie zejdzie mi z tynkiem
    Przed nalepieniem trzeba ścianę dobrze oczyścić,odkurzyć.
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  12. #172

    Domyślnie

    Lady in red a wkleisz zdjęcie? A jak to wygląda z bliska?

  13. #173
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Zdjęcia poszukam wieczorem w domu.Naklejka wygląda naprawdę ciekawie i jestem zadowolona.
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  14. #174

    Domyślnie

    Nie wiem czy nie zrobię błędu jeśli zastosuje ją w swoim salonie. Zastanawiam się czy te naklejka nie będzie wyglądąć kiczowato? A wy co sądzicie na temat naklejek w postaci cytatów? KIczowate to jest czy fajne?

  15. #175
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Naklejkom - nie.
    Ale jeśli to jest napis, to można rozważyć, o ile wpisze się w 100% w klimat wnętrza. Napis wtedy jest motywem pierwszoplanowym, dookoła którego buduje się resztę, nie odwrotnie: cytat na doczepkę, pozostanie doczepką... Zauważ, że najczęściej naklejki pojawiają się w sypialniach - to najłatwiejsze aranżacje.
    Cytaty na tak: dłuższe, literackie - po polsku lub w języku obcym.





















    Ostatnio edytowane przez joliska ; 16-12-2010 o 07:30

  16. #176
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Osobiście nie przepadam za naklejkami, ale te z napisami, które wrzuciła joliska wyglądają świetnie. Może sama zastanowię się nad czymś takim, ale raczej w sypialni, bo tam nie mam pomysłu na aranżację.

  17. #177

    Domyślnie

    Właśnie zakupiłam. Przewidziana do sypalni na łóżko.

  18. #178
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    To fajnie.Jak nakleisz naklejkę na ścianę wrzuć fotki
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  19. #179
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Czytałam gdzieś w innym Twoim poście,że naklejka już jestCzy mozemy prosić o fotki?
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  20. #180
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja też chętnie zobaczę.

    A co do naklejek to napiszcie jak to jest zrobione, że brzegi się nie odklejają??? Mamy naklejki w pokoju dziecka, naklejki kwiaty, motylki itp. Wszystko ok. ale na brzegach się zadzierają i odklejają. Nie rzuca się to z daleka w oczy ale z bliska widać, że jest poprostu odklejone. To samo na końcówkach liści, są bardzo cieniutkie i normalnie się odklejają.

    Chciałabym bardzo napis do przedpokoju. Wolałabym szablon do malowania ale takich nie ma. Same naklejki Poradźcie coś.

Strona 9 z 13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony