dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    issana

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Słuchawka Prysznicowa Body Spa Oxygenics

    Witam
    Szukam info uzytkowników tej słuchawki, chciałabym bardzo obnizyc rachunki za wode, sa za duze. Córka ma zwyczaj lania na siebie strasznej ilosci wody, która idzie w kanal, a mnie nerwy przy tym biorą. Polecono mi tę sluchawkę. Ponoc jej koszt zakupu ok.150 zł szybko sie zwraca. Czy ktos posiada takową> Prosze podzielic sie opinią.
    Dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    130 zł - Google
    dopisane: + koszt wysyłki - wyjdzie coś koło tego
    piszą że z materiału "antykamieniowego"
    i dającego efekt masażu
    żeby efekt nie był odwrotny - dłuuuuuuższe "masaże"
    M. Lenart

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    issana

    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja wiem jaki jest koszt, szukałam info w necie na temat tej , jest tez opis samej słuchawki, bardzo korzystny, ale nie spotklam sie z opinią samych uzytkowników. Mi nie chodzi w tym o same masaze, bo to efekt stosowania dodatkowy, oczywiscie pozytywny, ale samego zuzywania wody, chodzi mi czy faktycznie daje oszczednosc po dajmy na to miesiacu i wiecej.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    waclav

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cześć,

    jestem użytkownikiem Body Spa od kilku miesięcy (kupiłem w dlakieszeni.pl) i ciągle jestem pod wrażeniem słuchawki. Jako, że jestem facetem ważna jest dla mnie funkcjonalność i solidność tej słuchawki. Każdy kto jej używał powietwierdzi, że jest bardzo oszczędna. Wcześniej biorąc prysznic odkręcałem wodę na max., teraz wystarczy 1/5 zakresu i już strumień jest odpowiedni. Fakt, że mam gorącą wodę prosto z rury i nie wiem jak to wygląda w przypadku piecyków gazowych. Byłem sceptycznie nastawiony do efektu masażu i o zakupie zdecydowała raczej konstrukcja i dość dobre materiały, z których wykonana jest słuchawka, ale przyznaję że rano letni prysznic z tą słuchawką ma swoje zalety... co oczywiście nie zastępuje kawy :) Nie wiem jak inne produkty tu była reklama, ale ta słuchawka im się udała.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AlicjaCi

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    U mnie słuchawka sprawdza się znakomicie. Rzeczywiście pozwala zaoszczędzić sporo wody i przynosi sporą ulgę dla mojej kieszeni. Polecam!

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Jedna świeżynka założyła sobie konto na FM, żeby spytać o rewelacyjną słuchawkę prysznicową, a dwie inne świeżynki założyły konta tylko po to, żeby powiedzieć jej, jaka ta słuchawka jest cudna i wspaniała. Jaki ten świat jest piękny, pełen uczynnych ludzi, zawsze gotowych śpieszyć z dobrymi radami...

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony