dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nnataniel

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    1

    Domyślnie jak tu zrobić dobre schody??

    Witam serdecznie,

    Mam stary dom z nową przybudówką. Przybudówka zostaje a stary dom rozbierany jest do gołej ziemi i powstaje na jego zarysie nowy powiązany z przybudówką. Z uwagi na uwarinkowania decyzji WZiZT nie ma możliwości poszerzenia budynku w stronę południową (dół) oraz na zachód (lewo). Wynajęty architekt zaprojektował dom wraz z poddaszem. Największy problem jaki się pojawił jest z wiązany ze schodami. Z uwagi na to, że stara przybudówka ma pokój na poddaszu to również musi być skomunikowana a jest niżej niż poziom poddasza w nowej części. Dodatkowo mała ilość miejsca na "rozbieg" schodów powoduje, że obecnie projektant zaproponował schody o maksymalnych dopuszczalnych parametrach. Nie będą one wygodne i to mnie bardzo martwi. Mam pytanie czy ze swojego doświadczenia (wykonanie, projektowanie itp.) ktoś widzi możliwość zastosowania tutaj jakiegoś układu schodów które będą i funkcjonalne i ładne?

    W załączeniu przesyłam rzuty dołu oraz poddasza. Za pomoc w rozwiązaniu tego problemu będę bardzo wdzięczny.

    Pozdrawiam,

    Daniel
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut poddasza2..jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	35175   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut parteru1..jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	77,4 KB
ID:	35176  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony