dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zenon_tu_jest Zobacz post
    Co myślicie aby zastosować w domu białe meble?
    W jednym pokoju mam ale nie stricte białe lecz waniliowe - sama malowałam. Planuję kuchnię zrobić też w waniliowych.
    Pooglądaj w necie aranżacje z białymi meblami i wtedy zadecydujesz

    A pisanie, że wszystko na białych meblach widać jest jak składanie hołdu brudowi - powstanie plama, to trzeba ją zetrzeć, a nie maskować kolorem. Tym bardziej w kuchni wypada zachować higienę
    Nie zauważyłam, żeby moje waniliowe meble brudziły się bardziej niż dębowe a mam w domu kilka zwierząt i męża
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

  2. #22

    Domyślnie

    Ja bym się na sosnowe meble chyba nie pokusiła, z tego co wiem to sosna z wiekiem ciemnieje od słońca więc nie wiem czy to do końca dobry pomysł... no chyba że zaciągnie się je jakąś bejcą.
    Nigdy nie mów nigdy.

  3. #23
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    hanias78

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Skórzewo
    Kod pocztowy
    60-185
    Posty
    54

    Domyślnie

    Meble dębowe, solidne i wytrzymałe. i to nie tylko w użytkowaniu, ale również na takie wyglądają. Mam i polecam

  4. #24

    Domyślnie

    Mi się bardzo podoba biel i małymi krokami wprowadzam ją do domu - na poczatek poszły szafki na buty i komoda w przedpokoju. Widać kurz, jak wszędzie indziej, widać zacieki (ale w przedpokoju ich nie ma aż tak dużo), jednak klimat jakie tworzą takie vintage rzeczy jest super. Nie ma co rezygnować z fajnych wnętrz, by zaoszczędzić 3 minuty sprzątania.

  5. #25
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym śledzimy budowę meble z palet. Zobaczcie, jak pięknie wyszły takie proste i tanie meble na taras, balkon, do ogrodu.




    Zobacz inne filmy z życia i poradnikowe murator.tv - to Telewizja Budowlana dla Was
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Semafori
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-890
    Posty
    59

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czeslaw222 Zobacz post
    Też jestem zdecydowanym zwolennikiem mebli drewnianych. Są po prostu solidniejsze, a mnie nie interesuje wymienianie szafy co trzy lata, bo wszystkie zawiasy latają. Jeśli zatem planuję jakiś meblowy zakup, tylko drewno (np. Edar).
    Edar akurat moim zdaniem ma fatalne meble... drogie i słabe jakosciowo. Stół od nich chybotał mi się przez złe zamontowanie nogi, a nie chcieli przyjąć reklamacji, twierdząc, ze to wina złego użytkowania. Nie wiem, jak można źle użytkować stół, jedząc na nim obiad....

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    IgorNowak

    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    83-102
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ciężko dzisiaj o dobre meble. Te z litego drewna kosztują bardzo dużo kasy, ale warto wydać na coś porządnego.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 15-01-2016 o 14:02

  8. #28
    Banned
    Ljane

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    04-362
    Posty
    15

    Domyślnie

    Polska firma [reklama] robi porządne, lite meble, blaty i parapety. Meble są solidne, dobrze wykończone, z dobrych gatunków drewna (m.in. dąb, buk, jesion). Mamy od nich blat kuchenny i stół plus krzesła i sprawują się świetnie.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 21-09-2016 o 19:58

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar przemo1
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-940
    Posty
    2.823

    Domyślnie

    Cytat Napisał luki11 Zobacz post
    Szukałem łóżka drewnianego które by pasowało do mojego wnętrza. Szukając w forecie ... znalazłem łożko drewniane .... Jest ono dla mnie wygodne i nie trzeszczy jestem zadowolony z wyboru.
    Pochwal się fotką - chętnie zobaczymy jak wygląda.
    Tylko spokój może nas uratować (tak mawiał mój dziadek)
    Dom wg projektu Z95, 168 m2 pow. użytk., 460m3 kubatury, ogrzewany gazem, podłogówka (100m2)+grzejniki+kominek Zibi. Ocieplony 15cm styr. na ścianach z porothermu, 10cm styr. w podłodze, dach 18+15 cm wełny, okna 3-szybowe.
    Jeśli uważasz, że Ci pomogłem - możesz kliknąć "Podziękuj!".

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony