dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Tapetowanie natryskowe - pytania

    Witam
    Na wstępie powiem iż wiem, że najlepiej wynająć ekipę do takich prac ale... no właśnie ale

    Interesuje mnie tapeta natryskowa... mieszkam w bloku i takie rozwiązanie najbardziej mi pasuje... szukałem na necie ale jak to na necie... ile "tematów" tyle odpowiedzi...
    Wiem, że "profesjonaliści" używają pistoletów "pnełmatycznych" (głównie)... chciałem zakupić sobie tapetę + pistolet (taki do użytku domowego). Trochu się bawię w domu i u znajomych w "remonty" ale nigdy nie miałem doczynienia z malowaniem "pistoletem" zawsze wolałem pędzel i jazda... dodam, że zawsze wolałem zrobić coś sam nawet jak to miałem sknocić i poprawiać.

    Czy muszę mieć jakiś "specjalistyczny" kosztowny sprzęt do takiego natryskowego malowania czy wystarczy coś "taniego"... ja tylko do użytku domowego u siebie. Jak nie to co polecacie do takiego malowania np. z Allegro??

    Czy nakładanie takiej tapety jest trudne?? Na youtube jest sporo filmów na ten temat aczkolwiek nie wiem które są dobre. Może coś polecacie jakąś stronę czy cuś na ten temat??

    Jak pisałem głównie chodzi mi o sprzęt do nakładania tapety i jak to zrobić... u znajomych nakładali prostymi ruchami góra/dół... wiem, że trzeba przygotować odpowiednio powierzchnię ale to już nie problem...
    Chciałem po prostu sam tego spróbować jak mi nie wyjdzie to wezmę fachowca ale... no właśnie... jestem z tych co sami muszą spróbować nawet jak mają sknocić sprawę

    Z góry dzięki za info
    Ostatnio edytowane przez krakow2000 ; 28-12-2010 o 09:00

  2. #2

    Domyślnie

    Nie kupuj przypadkiem żadnych pistolecików do amatorskiego malowania. Jeżeli chcesz malować pistoletem to musisz kupić kompresor. Jest to drogie rozwiązanie i raczej dla profesjonalistów. Sprzęt o którym piszesz to tylko pic na wodę fotomontaż. Wałek to jest narzędzie profesjonalnego malarza i to nie taki do którego wlewa się farbę.

  3. #3

    Domyślnie

    kompresor za 300 zł to tak dużo ? Drożej może kosztować pistolet do niego.
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony