dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Drafus

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    6

    Domyślnie Podłączenie mieszacza i kotła potrzebna pomoc

    Witam serdecznie,
    Chciałbym zwrócić się do Państwa o pomoc w podłączeniu pieca Immergas Vitrix Superior 26KW oraz mieszacza. Niestety 3 Panów podłączało piec i w dalszym ciągu jest źle podłączony, więc postanowiłem się za to zabrać sam. Jeden specjalista podłączał piec 7 tygodni i na koniec się obraził. Drugi i
    trzeci działali wspólnie, ale podłączyli tak ze rury miedziane odchodzące od pieca są nieposkręcane i w mojej ocenie pomylili zimną wodę z ciepłą (ich robotę odbierała moja narzeczona)... Efekt tego jest taki, że wydałem na kotłownie 3,5 tys zł i pieca nie mogę odpalić... Dlatego też będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc związaną z podłączeniem pieca i mieszacza. Jako załącznik wklejam schemat z ponumerowanymi wyjściami i wejściami
    Jeżeli ktoś byłby tak miły i mógł mi napisać, które rury, z którymi połączyć żeby to wszystko ruszyło ( nie wiem jak połączyć numerki z obrazka 1,2, 3, 4 z 5, 6, 7). Dodam, że na parterze mam 50m podłogówki natomiast na piętrach mam grzejniki. Chciałbym także prosić o opinię czy przy układzie pompa, zawór itd. itp. nic nie brakuje i czy tak to powinno być poskładane.

    Sprawa jest dość pilna ponieważ dom jest bez ogrzewania a jesienią rozpoczęte zostały prace wewnątrz budynku. Będę naprawdę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc.

    Dziękuję i pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piec4..JPG
Wyświetleń:	1073
Rozmiar:	26,1 KB
ID:	36237  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony