dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Question spawarka - do domowego zastosowania

    Witam wszystkich, zdaje sobie sprawę iż podobne tematy były w przeszłości niemniej jednak chciałem mieć jak najaktualniejsze informacje - dlatego też nowy temat - a nie odkopywanie starych.
    Chce kupic spawarkę w granicy 600-1000zł do drobnych prac przy domowych (naprawa drzwi garażowych zrobienie małej balustrady na balkonie. Wiem że prawdopodobnie bardziej by mi się opłacało to komuś zlecić ale powiem szczeże że takie prace poprostu mnie relaksują - pozatym lubie umieć.

    Myślałem o jakiejś tańszej spawarce inwertorowej no dedra desi 200A lub 201 (nigdzie na necie nie znalazłem róźnic pomiędzy modelami wiem tylko że ta starsza jest droższa). Co do moich umiejętności spawania to może nie są równe zero ale sa nędzne tak więc będzie to też dla mnie sprzęt szkoleniowy.

    Z góry dzięki za odpowiedz,
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    No i dobrze - kup inwertorową, w sam raz do nauki i do spawania średnich elementów
    Remonty czas zacząć !

  3. #3

    Domyślnie

    na inwerter jestem już w sumie zdecydowany teraz pytanie tylko jaki czy lepiej:
    http://allegro.pl/spawarka-inwertoro...393020546.html dedra 200A
    czy też http://allegro.pl/tig-hf-mma-spawark...386125624.html nutool?
    w sumie nie widzę wiekszych różnic wiec szedłbym w tańszą myśle o tych ponieważ obie pozwalają na spawanie MMA plus dają mi w przyszłości szanse na spawanie TIG'em

    Czy któraś z tych znalezionych do czegoś się naddaje (poza podstawką pod kwaitki) ewentualnie w jakim kierunku powinienem iść?
    Pozdrawiam

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Bullineczka

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    RSR
    Posty
    133
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja mam Nutool-a a szwagier ma Dedre obie bez TIG-ów do prac domowych nawet dość intensywnych, działa fajnie chyba 3 rok. Obie to jeden hu tylko w innej obudowie!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony