dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Cena m2 tynku?

    Czy 27 pln to dobra cena za m2 tynku gipsowego wew. Tynki zrobione bardzo dobrze i z dobrych materiałów, ściany przed tynkowaniem proste. W cenie jest robota i materiał. Ile płaciliście średnio za m2 ocieplenia styropianem 10 i tynkowania z zewnątrz?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    DIY

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    M2? już nie, teraz 120m^
    Dzielnica
    Garaż
    Posty
    177

    Domyślnie

    O ile porównywać tę cenę do rzucania gipsu na ścianę za 20zł z materialem, to może wyjść dobrze przy równej warstwie.
    Przy odchyłkach w warstwie rzędu 1-2 czasem więcej cm liczyć się, że po wyschnięciu takiego tynku /oddaniu wody/ na ścianie pojąwi się fala.
    Nie powinieneś odbierać kontrastów. Jeżeli zalezy ci na dobrej jakości i trwałości tynku nie decyduj się na ich wykonywanie o tej porze.
    Jedynie jeżeli min. temperatury w budyku nie spadają poniżej pięciu stopni. Tym sposobem uzyskasz w miarę stałe parametry dojżewania co nada właściwą im twardość.
    Wuj to miejsce urojone, tu nie każdy cię złapie bo nie ma go na mapie.
    Nie odpowiadam na wiadomości PW.

  3. #3

    Domyślnie

    Dobre materiały, czyli jakie, jaki grunt, jaki tynk, jakie narożniki, czy w cenie są listwy przyokienne, co leży w gestii wykonawcy co w gestii inwestora przy tych pracach, w jakim regionie wykonujesz tynki? Z pozoru dla mnie ta cena jest średnio atrakcyjna.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  4. #4

    Domyślnie

    Teren to opololszczyzna, wykańczanie okna w cenie, tynki Knauf albo Dolina Nidy, profile dobre nie markeciaki. Inwestora nic nie interesuje oprócz kasy oczywiście!

  5. #5

    Domyślnie

    Dużo, sam szukam ekipy i jak na razie nikt nie zaproponował mi za tynk gipsowy ceny większej niż 24pln m2,oczywiście z materiałem, narożnikami,listwami przyokiennymi
    Ostatnio edytowane przez tojato ; 16-01-2011 o 14:04

  6. #6

    Domyślnie

    To niestety opolszczyzna stary. A te 24 to w jakim rejonie?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtsw466 Zobacz post
    To niestety opolszczyzna stary. A te 24 to w jakim rejonie?
    małopolska

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtsw466 Zobacz post
    Czy 27 pln to dobra cena za m2 tynku gipsowego wew. Tynki zrobione bardzo dobrze i z dobrych materiałów, ściany przed tynkowaniem proste. W cenie jest robota i materiał. Ile płaciliście średnio za m2 ocieplenia styropianem 10 i tynkowania z zewnątrz?
    jesli ekipa sprawdzona, widziałeś jak robia te tynki, jeśli proponują listwy Protectora a nie badziew z marketu Obi czy casto, to bierz i nie stresuj sie, ze ktos w Małopolsce szuka ekipy, która zrobi za 20zł ze wszystkim.
    trzeba miec świadomość, że za niską cenę otrzymasz produkt za jaki płacisz. listwa przyokienna Protectora kosztuje 8zł netto a w markecie 3,5zł brutto i wbrew pozorom idzie tych listew. to samo z materiałem - ceny worka tez różnią się między sobą o 20-30%

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony