Witam,
tydzień temu kupiłem ten piec, wszelkie ustawienia wrzuciłem takie jak w książce dołączonej do tego pieca.
Tydzień palę przy ustawieniu: zadana temp. 50'C dla C.O. , nadmuch 80%, podajnik 17 sek., przerwa podawania - 60 sek.
Dzisiaj postanowiłem zmniejszyć zadaną temp. na 45'C i zmniejszyłem również nadmuch na 60%, i podawanie na 14 sek, oraz przerwę podawania na 70 sek.
Zaraz po tym jak temperatura C.O. spadła na 43 i piec podgrzał ją do 45 pokazał się komunikat że jest za wysoka temperatura "*******" - i tu pojawiła się nazwa której nie ma nigdzie w ks. do obsługi pieca. Nie zapamiętałem bo od razu przełączyłem na poprzednie ustawienia dla bezpieczeństwa.
Pytanie jest takie: co to mógł być za komunikat i czemu gdzieś była za wysoka temperatura?

Do właścicieli tych pieców: jeśli komuś się udało ustawić na programatorze prawidłowe spalanie, proszę o jakieś dane.
Obecnie przy tym programie jaki mam wprowadzony ( a dom jest już fajnie nagrzany - 20'C) nie spala się w całości eko-groszek, spokojnie mógłbym jeszcze raz wrzucać zawartość popielnika do ponownego palenia.

Bardzo dziękuje za pomoc.