dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pood

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5

    Domyślnie Jak wyremontować i zmodernizować stary dom

    Syn kupił siedlisko z piętrowym domem /klockiem/ i jeszcze starszym parterowym. Zrobił remont na parterze w klocku a ponieważ zbliżamy się do wieku emerytalnego więc zaproponował abyśmy z żoną zrobili sobie remont na piętrze aby na emeryturze mieszkać na wsi razem z nim. Nie odpowadało nam to więc dostaliśmy propozycję remontu starego domu / pokój 25m, kuchnia 20m i przybudówka ok. 10m/ który w 1 wersji był przeznaczony do rozbiórki. Propozycję przyjąłem i teraz mam problem jak przeprowadzić remont ponieważ do czasu emerytury będę mieszkał w mieście a z domu będę korzystał tylko w dni wolne. Jak rozwiązać ogrzewanie ? Syn chce doprowadzić wodę, kanalizację i c.o ze swojego domu /odległ między domami ok.1m/ . Wodę tak ale z c.o to nie wiem czy to dobry pomysł. Ja myślałem o kominku z obiegiem powietrza wymuszonym bo do póki nie mieszkam to nic by się nie stało, tylko na zimę wodę z instalację wod-kan bym spuścił. Zamierzam na ściany położyć płyty karton-gips, podłoga styropian, wylewka, panele. Na łazienkę syn proponuje wydzielić z kuchni, ja chcę łazienkę w przybudówce. Gdy bedę miał zamieszkać na stałe to budynek ocieplę bo do tego czasu to powoli ze względu na kasę. Jakie wy widzicie rozwiązanie?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	04..jpg
Wyświetleń:	2139
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	37740   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03..jpg
Wyświetleń:	1726
Rozmiar:	101,3 KB
ID:	37741   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	06..jpg
Wyświetleń:	1646
Rozmiar:	101,5 KB
ID:	37742   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	01..jpg
Wyświetleń:	1567
Rozmiar:	97,6 KB
ID:	37743  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony