dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Question Jaki wybrać??????????????????

    Witam, jaki wybrać w miarę dobry piec ??????? taki żeby był na wszystko?? czy piece pleszew są dobre??? bo niektórzy mówią że tak, a niektórzy że nie?????? czy inny jakiś??????

  2. #2

    Domyślnie

    zdań na ten temat jest tyle co użytkowników tego forum, szukaj wad w tematach o piecach i po prostu tych z wadami nie kupuj

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Witam .
    Ja mam z Pleszewa piec, facet (firma?) nazywa się Tilgner - nie chce mi się iść do kotłowni, żeby dokładnie to sprawdzić
    Generalnie miałowy, ale można palić wszystkim - chociaż ja palę tylko miałem.
    9 rok już leci i żadnych problemów, więc z czystym sumieniem polecam.
    Pozdrawiam
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar czp01
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Rybnik - Kamień
    Posty
    2.540

    Domyślnie

    Witam

    Mój jest prawie na wszystko (poza miałem) kocioł Kielar ECO2 z zasobnikiem ( mam go 3 sezon) nic zasadniczego mu się nie zepsuło - ale nie polecam.

    Jak pali się w kotle dobrze podajnikiem z ekogroszkiem czy też miałem to np. kuleje spalanie na dodatkowym (awaryjnym) palenisku, węgla, drewna albo koksu. Jak na tym drugim palenisku tak jak u mnie pali się świetnie i jest duże i wygodne to kuleje spalanie ekogroszkiem z podajnika.

    Wniosek jak coś jest do wszystkiego tzn. że jest do niczego -- ja osobiście byłbym przy wyborze kotła za specjalizacja kotła pod konkretny typ paliwa.

  5. #5

    Domyślnie

    ja mam kocioł z Pleszewa i nie narzekam. Tam jest tylu tych producentów że napewno można trafić na partaczy. Nie ma co kupować kotłów od garażowych spawaczy. Swój kocioł kupiłem od firmy gizex która ma kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji. Kocioł beta z podajnikiem na ekogroszek, pellet ale i z dodatkowym rusztem do węgla lub drewna. Na sterowniku wystarczy zmienić rodzaj paliwa i przełączamy się między np. ekogroszkiem a węglem. Nie jest to może kocioł z najwyższej półki no ale w tej cenie nie znalazłem nic lepszego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony