dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    też mam taki dylemat
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  2. #22

    Domyślnie

    Jedno czy dwukomorowy?

  3. #23

    Domyślnie

    Witam Wszystkich,

    Jeżeli nie planujesz zmywarki to przynajmniej 1 duża komora. Ja nie mam zmywarki i mam 1 dużą komorę + 1/2 komory oraz ociekacz. Jestem zadowolona. Dla mnie dwie pełnowymiarowe komory to byłoby za dużo. Naprawdę chwalę sobie ta małą komorę + ociekacz - bardzo użyteczne.

    Pozdrowionka

  4. #24

    Domyślnie

    Mamy psy. Więc 2 komory. Tak się skałda, że przy psim żarciu używamy dużego gara. jest to wygodne.
    Polecam wyciąganą wylewkę w baterii. Super sprawa.

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Uważam że narożny jest mniej wygodny. Nie ma możliwości aby stanęły przy nim 2 osoby. Często się tak zdarza że np. jedna osoba odlewa ziemnaiaki lub kluski a druga w tym czasie coś zmywa lub płucze.
    Jeśli chodzi o liczbę komór to uważam że 1 + 1/2 to minimum. Najlepiej 2.
    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    wyżej było powiedziane, że mniej wygodny jest narożny, którego krawędzie schodzą się pod kątem prostym, natomiast zlewozmywak o formie trójkąta (o podstawie z przodu) nie wydaje się byc niewygodny, a wręcz przeciwnie, miejsca z przodu jest więcej, więc jak to właściwie jest?

  7. #27

    Domyślnie

    Meczylam sie z naroznym zlewem przez 5 lat w swoim mieszkaniu i urzadzajac dom mam jasnosc ze narozny NIE WCHODZI W GRE. Moze i ladny ale wyjatkowo niewygodny.
    Odradzam
    pozdrawiam
    Yna

  8. #28
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    ja myślałam o czymś takim





    następny też jest fajny ale fajnie też kosztuje

    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  9. #29

    Domyślnie

    magi za to można mieć pół kuchni
    Zlew to zlew

  10. #30
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    za ten drugi 3xtak
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  11. #31

    Domyślnie

    Od prawie roku uzytkuje zlew stalowy, narozny FRANKE i do tego z mlynkiem! Gdyby nie bylo zmywary - to istny koszmar, narozne maja za male misy! Mam spory problem by wymyc najwieksze gary! To w zasasdzie jedyny problem. Ale polecam rozdrabniacz, w Castoramie sa juz za 600zl

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yna
    Meczylam sie z naroznym zlewem przez 5 lat w swoim mieszkaniu i urzadzajac dom mam jasnosc ze narozny NIE WCHODZI W GRE. Moze i ladny ale wyjatkowo niewygodny.
    Odradzam
    a jaki miałaś kształt szafki: trójkąt z przodu, czy linia prosta?

  13. #33

    Domyślnie

    Mam zlew narozny Franke 1,5 komory,niebieski od ok.7 lat i jestem bardzo zadowolona(mam duzego psa i mu gotuję,ale mam tez zmywarkę,więc nie zmywam).Na pewno nie rysuje się,nie pęka i nie obłupuje się.Do tej pory juz by to chyba zrobił,a ja go nie oszczędzam .Ma jeszcze tę zaletę,ze nie widać nanim brudu i zacieków wody,stalowy praktycznie po kazdym uzyciu trzeba wycierać.Poza tym stalowy jest "głośny"(strumień wody uderza o blachę).Zdecydowanie polecam fragranit!!Narozne usytuowanie również.Powiem jeszcze,ze siotra ma zlew grafitowy innej firmy(jest tochę bardziej błyszacy)i narzeka,ze u niej bardziej widać brud.Zabrzmiało to wszystko,jakbym myła zlew raczej z rzadka ,ale zapewniam,ze chciałam tylko podkreślić fakt,ze nawet jeśli raz do roku zdarzy się nam zlewu nie umyć i jest brudny to i tak tego nie widać.

  14. #34

    Domyślnie

    zwykły - nie narożny -> wygodniejszy i bardziej ergonomiczny ( wyjdzie w praktyce)

  15. #35

    Domyślnie

    Podbijam mam dylemat narożny bardziej by mi pasował do układu kuchni a zwykły trochę za dużo zajmuje mi miejsca :/
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  16. #36

    Domyślnie

    Witam. Każdy wybiera zlewozmywak jaki mu pasuje do kuchni. Ale poza kształtem i rozmiarem należy zwrócić uwagę na materiał. Polecam wziąć ceramikę. Parę dobrych lat będzie wyglądał jak nowy. Następną rzeczą jest marka z jakiej chcemy wziąć. Osobiście polecam Villeroy&Boch - wysoka jakość wykonania + duża ilość kolorów do wyboru + często akcesoria gratis. Do małej kuchni dobrze będzie się prezentować np. V&B Subway XM


Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony