dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 61 z 66
Pokaż wyniki od 1.201 do 1.220 z 1306
  1. #1201

    Domyślnie

    Na początku, jako nowa forumowiczka, witam wszystkich serdecznie
    Poszukuję takich oto krzeseł albo przynajmniej czegoś podobnego. Czy ktoś może widział gdzieś takie?
    Będę ogromnie wdzięczna za info
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biala kuchnia cztery katy 1.jpg
Wyświetleń:	153
Rozmiar:	57,3 KB
ID:	383194  

  2. #1202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  3. #1203

    Domyślnie

    Rany, ale wtopa. Przez myśl mi nie przeszło, że to metalowe krzesła. Jakoś nie wpadłam na to, że na drewno to może być za cienkie
    Dzięki wielkie

  4. #1204
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak chcesz znaleźć podobne drewniane (tylko grubsza rama) to wpisz w google "krzesła prowansja", coś podobnego wyskoczy.

  5. #1205
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marciakM

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-289
    Posty
    10

    Domyślnie

    ja ostatnio tez szukałam krzeseł i widziałam duzy wybór na [] ja sie zastanawiam własnie czy zamówic sobie drewniane czy metalowe.Kiedys myslałam ze jak stół ma nogi metalowe to krzesło tez musi iadekwatnie z metalowymi.Widziałam jednak w kawiarni połączenie drewnianego stołu i metalowych krzeseł i naprawde fajnie to wyglądało,a co Wy o tym myslicie? szkoda ze fotki nie zrobiłam
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 18-03-2017 o 17:43

  6. #1206

    Domyślnie

    Nie ulega wątpliwości, że materiały potrzebne do remontu i urządzenia domu powinny być brane z wysokiej półki. To zapewni nam spokój na całe lata. Wiem z doświadczenia, że nie warto oszczędzać na :spam: dzięki którym powstanie wygodny i piękny dom. Jak coś robić to porządnie, a nie na pół gwizdka. Dzisiaj jest wiele możliwości na kupienie profesjonalnych materiałów w rozsądnych cenach. Internet w tym zakresie stoi szerokim otworem.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 28-04-2017 o 14:14 Powód: link reklamowy

  7. #1207

    Domyślnie

    Dość pilna sprawa: czy ktoś ma albo zna kogoś kto ma może dosłownie jedną sztukę płytki Paradyż Tecniq Bianco półpoler 60x60 w odcieniu A2. Albo może ktoś wie gdzie mogę dostać jedną sztukę? Przedzwonię we wtorek do salonu Paradyża w Łodzi i zapytam ale może jest ktoś kto akurat ma ...

  8. #1208
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał yoora Zobacz post
    Dość pilna sprawa: czy ktoś ma albo zna kogoś kto ma może dosłownie jedną sztukę płytki Paradyż Tecniq Bianco półpoler 60x60 w odcieniu A2. Albo może ktoś wie gdzie mogę dostać jedną sztukę? Przedzwonię we wtorek do salonu Paradyża w Łodzi i zapytam ale może jest ktoś kto akurat ma ...
    W mniejszych sklepach z płytkami raczej nie znajdziesz. Nie wiem czy jest taka opcja ( takie sklepy zwykle sprowadzają całe serie płytek ze sklepu ponieważ to im się właśnie opłaca). jednej płytki raczej nie sprowadzą.
    Mozesz ewentualnie dowiedzieć sie w marketach budowlanych. W OBI widziałam ostatnio sporo kolekcji Paradyża. I tam myślę,ze nie powinno być z kupnem jednej płytki ( polecam swoją drogą przy remoncie kupować zawsze kilka płytek więcej na zaś - znam ten ból.....).

  9. #1209

    Domyślnie

    Cześć, mam mały problem, szukam płytek podłogowych 60 x 60 koloru szarego, białego i czarnego (max połysk). Problem polega na tym że gdzie nie szukam to kosztują po 80zł-120 za m2. Czy naprawdę nie ma tańszych a dobrych? nowa gala ma tanie płytki (40złm2) ale z tego co wyczytałem to te płytki to bubel. Czy wypowie się ktoś na ten temat? czy zna ktoś miejsce gdzie można kupić za cenę do 60zł m2 (mile widziane jeszcze tańsze) płytki 60x 60 połysk koloru czarny, szary, biały które są godne polecenia?

  10. #1210
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Adam_1980

    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    41-900
    Posty
    24

    Domyślnie

    Hej. Może mi ktoś poradzi gdzie kupić płyty z tworzyw sztucznych ( abs pvc pcv itp ) wielkości G/K lub OSB. Chciałbym tym obłożyć ściany wewnątrz garażu i zrezygnować z płytek. Ma ktoś jakieś doświadczenia lub namiary?

  11. #1211

    Domyślnie

    Przecież tego jest mnóstwo w internecie, a jak chcesz stacjonarnie kupić to chociażby casto ma sporo płyt.

  12. #1212
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kleo3

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Sucha Beskidzka
    Kod pocztowy
    34-200
    Posty
    1

    Domyślnie

    Hej, czy ktoś wie gdzie mogę kupić oryginalne marokańskie płytki do łazienki? Takie płytki są niestety drogie a ja chciałabym kupić w necie w atrakcyjnej cenie.

  13. #1213
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał kleo3 Zobacz post
    Hej, czy ktoś wie gdzie mogę kupić oryginalne marokańskie płytki do łazienki? Takie płytki są niestety drogie a ja chciałabym kupić w necie w atrakcyjnej cenie.
    spróbuj tutaj

    http://lmgtfy.com/?q=glazura+maroka%C5%84ska

  14. #1214
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PiesekLeszek

    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Skąd
    Toruń
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    4

    Domyślnie

    ja polecam meble. mają fajny wybór niedrogich i stylowych mebli
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 28-09-2017 o 13:30

  15. #1215
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mojnowydom

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-101
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,

    Gdzie kupię fotel taki jak na zdjęciu lub podobny?

    Pozdrawiam!Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Salon zielona kanapa 2.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	91,3 KB
ID:	398108Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Salon zielona kanapa.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	398109

  16. #1216

    Domyślnie

    Poszukuję parawanu do 1000 zł nawannowego z częścią stałą, nieskładającą się. Takie coś jak na zdjęciu, tylko chciałabym, żeby oba skrzydła miały kształt prostokąta.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parawan.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	34,7 KB
ID:	398860

  17. #1217

    Domyślnie

    Polecam meble, firanki i wiele innych rzeczy u osób, ktore robią je na zamówienie. Łatwo znaleźć ogłoszenia w sieci, opinie, często wychodzi taniej i solidniej niż w sklepie.

  18. #1218
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	projekt_wnetrze_minimalistyczne_04_salon.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	79,5 KB
ID:	399091Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	beton kominek.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	75,6 KB
ID:	399092Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	f418e7a84210885f4b0bf14cf952.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	73,7 KB
ID:	399093
    Okładziny ścienne z naturalnego betonu architektonicznego do szybkiego montażu na klej systemowy, z możliwością docinania i wiercenia otworów.
    Piękne i dobrze urządzone pomieszczenia w nowoczesnym stylu.
    http://luxum.pl/beton_artystyczny_pl/
    To nie sztuka wybudować nowy dom. Sztuka sprawić by miał w sobie duszę...

    http://luxum.pl/

    Awangarda wyposażenia wnętrz

    Zajrzyj osobiście lub wirtualnie do nowego salonu w Krakowie.
    Galeria Wnętrz Kreatywnych Luxum
    https://luxum.pl/wirtualny-spacer/



  19. #1219
    Banned
    Palin123

    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-317
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o panele, to u mnie sprawdził się rzeszowski Merkury Market. Kupowałam jasne panele, zależało mi na kolorze i korzystnej cenie. Korzystam z nich dopiero od roku, więc jeszcze nie wiem jak się sprawdzą, ale wyglądają super

  20. #1220

    Domyślnie

    Czy ktoś się orientuje gdzie znajdę te płytki?

    https://www.homebook.pl/produkty/488...grs-130a-60x60

    Potrzebuję 30m2 koniecznie beżowych - niestety nie są już produkowane (dzwoniłam do producenta)

    Z góry dziękuję za wszelkie informację dot. lokalizacji
    Mama przede wszystkim...

Strona 61 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony