dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 54 z 66
Pokaż wyniki od 1.061 do 1.080 z 1306
  1. #1061

    Domyślnie

    Dzień Dobry,

    Czy ktoś coś może napisać o firmie „Night and Day” z Krakowa? Byłam w salonie i mają ładne meble pokojowe, które robią na zamówienie ale boję się jak to wyjdzie w praktyce. Na ekspozycji meble bardzo ładnie wykonane ale czy te co zamówię będą takie same?

  2. #1062
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PiotrekAK

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Wiecie gdzie mogę kupić takie kinkiety w rozsądnej cenie? Znalazłem kilka ofert, ale najniższa była ~500zł/sztuka.


  3. #1063
    Banned
    Wojtko55

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Bialystok
    Kod pocztowy
    15-814
    Posty
    204

    Domyślnie

    W sumie ciężko raczej będzie znaleźć taniej, bo wyglądają super. Szukaj może na tych stronach typu allegro, czy olx

  4. #1064

    Domyślnie

    ja zamawiałam od nich najpierw stolik, i został wykonany śwoietnie, a później komodę - na to ochydztwo do dziś nie mogę patrzec. Wszystko jets nierówne oprócz górnej powierzchni. Chcialam, żeby poprawili, a oni, że to tak specjalnie etc. innymi słowy wykiwali mnie. Dlatego, jeśli tam idziesz to weź gwarancje, najlepiej na kartce, że jak im coś nie ywjdzie, to poprawią.

  5. #1065
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar FILANTROP
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Gręboszyce
    Kod pocztowy
    56-400
    Posty
    5

    Domyślnie

    ja podobne sprowadzałem kiedyś koledze z Niemiec, Pamiętam, że wyszły taniej niż w Polsce. Może tam poszukaj?

  6. #1066
    Banned
    marynarzyk

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Koszalin
    Kod pocztowy
    75-001
    Posty
    6

    Domyślnie

    Szukam takiego oświetlenia - plafonu. Ktoś wie, gdzie można dostać tanio i porządnie zrobione?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piekny-wystroj-wnetrz---fototapeta-.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	68,3 KB
ID:	330219
    Ostatnio edytowane przez marynarzyk ; 10-09-2015 o 09:59 Powód: złe ułożenie zdjęcia

  7. #1067
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PiotrekAK

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynarzyk Zobacz post
    Szukam takiego oświetlenia - plafonu. Ktoś wie, gdzie można dostać tanio i porządnie zrobione?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piekny-wystroj-wnetrz---fototapeta-.jpg
Wyświetleń:	108
Rozmiar:	68,3 KB
ID:	330219
    To na zdjęciu to nie jest plafon tylko najprawdopodobniej zabudowa z k-g dookoła pokoju a w środku sufit napinany - poczytaj sobie o tym, świetna rzecz

    Duże plafony znajdziesz np. na Aliexpress, pierwszy z brzegu 92x65cm:
    http://www.aliexpress.com/item/2015-...444_6,201409_2

  8. #1068
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    tessau

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-154
    Posty
    20

    Domyślnie

    A czy znacie może kogoś przyzwoitego komu można byłoby zlecić wykonanie dwóch szaf na ubrania. Szafy oczywiście pod konkretny wymiar. Najlepiej kogoś z okolic aglomeracji Śląskiej: Tychy, Gliwice, Katowice i te rejony.

  9. #1069
    Banned
    wodanm

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał tessau Zobacz post
    A czy znacie może kogoś przyzwoitego komu można byłoby zlecić wykonanie dwóch szaf na ubrania. Szafy oczywiście pod konkretny wymiar. Najlepiej kogoś z okolic aglomeracji Śląskiej: Tychy, Gliwice, Katowice i te rejony.
    Mogę Ci polecić studio mebli MODEROWANO .Wiem,że oebcnie mają swoje dwa sklepy.W Tychach oraz Gliwicach chociaż ja osobiście miałem do czynienia jedynie z biurem projektowym z tego pierwszego miasta. Jestem bardzo zadowolony z kuchni. Wszystko jest nowoczesne,zaprojektowane z sensem.Pomieszczenie kuchenne jest dość nieustawne ale meble sprawiają,że wydaje sie o wiele większe niż jest w rzeczywistośći. Maja tam przystępne ceny a czas oczekiwania również nie jest długi ( czekaliśmy na meble jakieś 3 tygodnie, montaż trwał 2 dni).
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 27-10-2015 o 17:54

  10. #1070

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuję tapety jak na zdjęciu, duże srebrne koła- będę bardzo wdzięczna za podpowiedz, może ktoś wie, gdzie można taką lub podobną kupić? Pozdrawiam, Boguśka.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	jak_stosowac_kolor_we_wnetrzu_aranzacje_w_szarosci_szary_grafitowy_stalowy_3c.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	331140
    Ostatnio edytowane przez Boguśka ; 19-09-2015 o 14:04

  11. #1071
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar aleksyv91
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-999
    Posty
    4

    Domyślnie

    Hej. Podepnę się pod ten temat w imieniu swojej siostry. Otóż szukamy łóżek piętrowych dla dzieci. Niestety te, co są w ikei nie wyglądają za porządnie, dodatkowo interesowałoby nas rozwiązanie ze schowkiem na pościel lub jakieś drobne rzeczy pod spodem. Przy przeczesywaniu internetu znalazłem taki sklep meblowy http://meblohand.eu
    Niestety nie znam go, a widzę, żę z asortymentem trafiają w punkt więc chcę zapytać, może ktos z was albo ktoś z waszych znajomych korzystał z usług tego sklepu? Nie przejedziemy się?

  12. #1072

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuję lampy z tego linku
    http://www.wsalonie.pl/a/827/zwykla-...wyklym-pazurem
    Ktoś może wie co to za lampa i gdzie można kupić?

  13. #1073

  14. #1074

    Domyślnie

    Uuuu, nie w Polsce... jaka szkoda. Cena też powalająca . Dziękuję w każdym razie za link, będę szukać podobnego czegoś, tańszego

  15. #1075
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    michallorenz

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Kępno
    Kod pocztowy
    63-600
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 07-10-2015 o 18:15

  16. #1076
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Adrianna.Lisz
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-761
    Posty
    5

    Domyślnie

    A my mamy meble w większości z salonu agata meble i jesteśmy też bardzo zadowoleni, mieszkamy w domu już pięć lat i tyle też mamy meble i jeszcze nic się z nimi nie dzieje. Jednak co do mebli łazienkowych czy kuchennych, a także dużych szaf to oczywiście dla mnie jedynym najlepszym rozwiązaniem są meble na wymiar .... nawet najlepiej dopasowane meble kuchenne nie oddadzą tego efektu, a poza tym meble w kuchni będą służyły przez wiele wiele lat więc nie można na nich oszczędzać najlepiej kupić raz a porządnie

  17. #1077

    Domyślnie

    [Tu pytamy, gdzie kupić i odpowiadamy na takie pytania, a nie reklamujemy]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-10-2015 o 16:35

  18. #1078
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	projekt_wnetrze_minimalistyczne_04_salon.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	79,5 KB
ID:	335046   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5476.jpg
Wyświetleń:	98
Rozmiar:	87,3 KB
ID:	335047   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN0997.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	335048   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1721_2.jpg
Wyświetleń:	81
Rozmiar:	87,2 KB
ID:	335049  
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 24-10-2015 o 10:05

  19. #1079
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Luxum
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-703
    Posty
    579
    Luxum - Wyposażenie nowoczesnych łazienek Nowoczesne wyposażenie łazienek i wnętrz według indywidualnego projektu. W DOWOLNYCH ROZMIARACH, FORMACH I KOLORACH : Umywalki Wanny Brodziki Meble łazienkowe Beton architektoniczny www.luxum.pl Cała Polska

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 07-11-2015 o 18:43

  20. #1080

    Domyślnie

    Ja kupiłam swoje w black red white i sobie je chwalę.

Strona 54 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony