dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 59 z 66
Pokaż wyniki od 1.161 do 1.180 z 1306
  1. #1161

    Domyślnie

    Ja bym proponował szukać w sklepach online. Tam znajdziesz wiele dodatków w naprawdę w dobrych cenach. Jest też większy wybór rolet oraz wszelkiego rodzaju żaluzji.

  2. #1162

    Domyślnie

    Ja swoje robiłem na zamówienie. Mam dębowe, jestem bardzo zadowolony

  3. #1163

    Domyślnie

    a ja się bawiłam, uzbierałam stare fotele z prl, leżankę i komodę - zmieniłam obicie (w sumie sam materiał kosztował mnie tyle, co nowy fotel ), przeczyściłam i pomalowałam nóżki i resztę drewna, do tego poduszki wszyscy się pytają gdzie takie designerskie meble kupiłam strasznie lubię oglądać strony z meblami, sklepów i blogi - w ramach inspiracji, a więc dzięki za linki

  4. #1164
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Gwiazdka.p

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-112
    Posty
    19

    Domyślnie

    Tapety kupowałam na Allegro. Jeśli trafisz na kogoś, kto ma większość pozytywów, to nie masz się czego bać. Pierdołki do domu w stylu paneli i innych brałam z Castoramy, bo blisko, no i pan, który mi remontował, też tam jeździł po gwoździe i niegwoździe.

  5. #1165

    Domyślnie

    Najlepiej nie kupować takich rzeczy w necie. Lepiej jest samemu obejrzeć. Jak ktoś źle zrobi zdjęcia czy coś, to kolory itp. będą się różniły. Chyba, że w jakimś sprawdzonym sklepie, np. http://dkwadrat.pl/
    Ostatnio edytowane przez Frania881 ; 30-09-2016 o 12:39
    A teraz opowiem ci coś o marzeniach. Jeżeli tylko bardzo, bardzo mocno w nie wierzysz, obiecuję, że spełni się każde z nich.

  6. #1166

    Domyślnie

    Czy może ktoś kojarzy płytki z poniższego zdjęcia? Czarne, tłoczone, piękne...

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	płytki czarne z tłoczonym wzorem.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	94,8 KB
ID:	369810

    edit. już wiem To płytki 'Gaudi'.
    Ostatnio edytowane przez Aga-Białystok ; 09-10-2016 o 21:11

  7. #1167

    Domyślnie Co to za płytki? Gdzie kupię?

    Witajcie
    Jestem tutaj nowy więc jeżeli temat jest w złym miejscu to z góry przepraszam.

    Jestem na etapie wykańczania łazienki .

    Interesuje mnie taka łazienka

    Czy wiecie co to są za płytki(czarno szare) ? Może spotkaliście się gdzieś z podobnymi płytkami/ panelami ściennymi.

    http://www.domowladni.pl/upl/t_xl/zdjecie_7197_.jpg

    http://www.domowladni.pl/upl/t_xl/zdjecie_7199_.jpg

    Będę wdzięczny za waszą pomoc

    Pozdrawiam

  8. #1168
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to zdjęcie ma już chyba z 10 lat (pojawia się co jakiś czas na forum), więc stawiam, że ta kolekcja już dawno została wycofana ze sprzedaży.

    zobacz sobie może ci się spodobają Zonda Zon, Solid Black Focus Aparici, Ceramika Color Galaxy 3D Black, venus EUPHORIA Organic Black, tubądzin Finezza
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 12-10-2016 o 10:01

  9. #1169

    Domyślnie

    rozumiem czy w takim razie mógłbym się dowiedzieć co to za kolekcja / firma produkująca te płytki?

  10. #1170
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    kto ci to teraz znajdzie?

  11. #1171
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beata S-B

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Turów
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    12

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was wie, gdzie uda mi się kupić duże tafle luster w kolorze jasnego złota? Mam takie w projekcie domu, niestety fabryka, które je produkowała od kilku miesięcy jest zamknięta Wielu szklarzy, chciało mi wmówić, że brązowe będą dobrą alternatywą, jednak są zdecydowanie zbyt ciemne. Może ktoś z Was też ich szukał? Może jest tu jakiś dobry szklarz? Potrzebuję ich bardzo dużo, są na większości frontów w meblach, na całej ścianie jako dekoracja, lustra łazienkowe, do toaletki... Niestety bez nich, cały misterny projekt domu, który opiera się na bieli i złocie, pójdzie... daleko

  12. #1172
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    raczej tylko dzwonić po szklarzach.
    Może do Dubiel Vitrum? Skoro masz tego dużo, nie będzie to problemem dla fabryki uruchomić produkcję.
    Drugi wynik z google:
    http://sklep.szybka.pl/lustro-zlote-4-mm-p-1865.html
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-11-2016 o 18:39

  13. #1173
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Beata S-B

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Turów
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    raczej tylko dzwonić po szklarzach.
    Może do Dubiel Vitrum? Skoro masz tego dużo, nie będzie to problemem dla fabryki uruchomić produkcję.
    Drugi wynik z google:
    http://sklep.szybka.pl/lustro-zlote-4-mm-p-1865.html
    Dzięki, do Dubiel Vitrum już napisałam, może akurat. Tą firmę, która wyskoczyła Ci w googlach znam, ale niestety u nich te lustra są niedostępne.

    Jeszcze raz dziękuję za pomoc

  14. #1174
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Przede wszystkim napisz do firm ile tego potrzebujesz. Jasne, jednego małego lusterka nikomu się robić nie będzie chciało, ale kilkadziesiąt m2, zamówienie za kilkanaście tysięcy - to co innego.

    http://unitrend.pl/szklo-i-lustra/lustra/

    http://www.szklo-lux.com/sprzedaz_szkla.html

    Z drugiej strony to twoja architekt powinna podać namiary na producenta, skoro użyła tego produktu w projekcie.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-11-2016 o 22:43

  15. #1175
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-11-2016 o 22:58

  16. #1176
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar eduniatrak15
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-589
    Posty
    2

    Domyślnie

    Mo kolega kupował na Ukrainie i był zadowolony.

  17. #1177

    Domyślnie

    A jak cenowo to wygląda za wschodnią granicą? często jeżdżę na UA (odpocząć - polecam rejony Zakarpacia, raj na ziemi), ale w sumie nie pomyślałam, zeby materiały budowlane przywozić. Wiem, że to Ukraińcy robią nagminnie zakupy w polskich marketach budowlanych.

  18. #1178
    Banned
    bogdan525

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    38-259
    Posty
    34

    Domyślnie

    no nie wiem czy tak sie to opłaca... jak ma ci kto przywiezc bo akurat jedzie duzym samochodem to ok, ale jak musiałbys sam po to pojechac, szukać to chyba lepiej wyjdziesz kupując wszystko w pl

  19. #1179

    Domyślnie

    Gdzie mogę kupić choinkę? Żywą, do 100 cm, żeby nie kosztowała majątku! Kupujecie w supermarketach, marketach budowlanych, szukać na targach? Ktoś, coś?

  20. #1180

    Domyślnie

    listwa ozdobna do płytek (w łazience).
    W sklepie zaproponowali mi listwę za 120zł/2,55m. Jednak potrzebuję takich listew 8 i wydaje mi się to trochę drogo. Nie mam zdjęcia listwy ze sklepu. W internecie znalazłem za 44zł/2,5m

    Tylko zastanawiam się czy jeśli jest taka różnica w cenie, to czy idzie to w parze z jakością. Ktoś szukał/kupował takie listwy? Coś może więcej powiedzieć?

    Łazienka:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nowa_8.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	46,5 KB
ID:	375577
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 30-01-2017 o 15:10 Powód: Link reklamowy

Strona 59 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony