dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 60 z 66
Pokaż wyniki od 1.181 do 1.200 z 1306
  1. #1181
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie

    Cześć szukam sklepu, który prowadzi sprzedaż dodatków do mebli kuchennych w postaci wysuwanych szuflad do kuchni organizerów do sztućców itp. Chodzi o coś bardzo dobrego w przystępnej cenie. Interesują mnie produkty PEKA lub inne.

  2. #1182

    Domyślnie

    Cytat Napisał manfred1 Zobacz post
    cześć szukam sklepu, który prowadzi sprzedaż dodatków do mebli kuchennych w postaci wysuwanych szuflad do kuchni organizerów do sztućców itp. Chodzi o coś bardzo dobrego w przystępnej cenie. Interesują mnie produkty peka lub inne.
    ikea

  3. #1183
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie

    Ikea odpada jakoś nie mam zaufania do tego asortymentu.

  4. #1184
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał manfred1 Zobacz post
    Cześć szukam sklepu, który prowadzi sprzedaż dodatków do mebli kuchennych w postaci wysuwanych szuflad do kuchni organizerów do sztućców itp. Chodzi o coś bardzo dobrego w przystępnej cenie. Interesują mnie produkty PEKA lub inne.
    Szukaj hurtowni z akcesoriami meblowymi okuciami ... Niektóre mają sklepy internetowe.Ogólnie zaopatrzenie stolarzy.

  5. #1185
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    New Targ
    Kod pocztowy
    34-400
    Posty
    171

    Domyślnie

    Póki co najbardziej przejrzyście znalazłem tutaj

  6. #1186
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Patryk_Domator

    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-025
    Posty
    3

    Domyślnie

    Post usunięty za naruszenie regulaminu forum
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-12-2016 o 20:43

  7. #1187
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Aktualnie całkiem dobra możliwość zaoszczędzenia na zakupach remontowych daje sieć Dobre Dla Domu. Z tego co wiem to nie mają swojego sklepu internetowego ale ich sklepy są w wiekszości średnich czy większych miast w PL.
    Przy zakupie u nich podłogi czy też drzwi można zamówić sobie dodatkowo montaż. Oszczędza się wtedy 12% na cenie produktu z racji tego,że cała usługa razem z produktem jest oprocentowana na 8%.

  8. #1188

    Domyślnie

    szukam takiej tkaniny z której uszyte są zasłony i poduszki na tym zdjęciu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	moroccan-627x427.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	36,2 KB
ID:	378151

  9. #1189
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie takie same, ale wpisz w google "tkanina trellis"

  10. #1190

    Domyślnie

    Cytat Napisał ja_tak_chce Zobacz post
    A jak cenowo to wygląda za wschodnią granicą? często jeżdżę na UA (odpocząć - polecam rejony Zakarpacia, raj na ziemi), ale w sumie nie pomyślałam, zeby materiały budowlane przywozić. Wiem, że to Ukraińcy robią nagminnie zakupy w polskich marketach budowlanych.
    Moje doświadczenia z Ukrainą są bardzo dobre. Rozpiętośc cenowa jest różna i istnieje możliwośc targowania przy dużych zamówienia. Problem jest w tym, że maja trochę prymitywne narzedzia pracy

  11. #1191
    Banned
    bogdan525

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    38-259
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał manfred1 Zobacz post
    Cześć szukam sklepu, który prowadzi sprzedaż dodatków do mebli kuchennych w postaci wysuwanych szuflad do kuchni organizerów do sztućców itp. Chodzi o coś bardzo dobrego w przystępnej cenie. Interesują mnie produkty PEKA lub inne.
    Mają spory wybór różnego rodzaju akcesoriów. Organizery kuchenne,systemy relingowe, szuflady i wiele innych. Nie widziałem produktów PEKA ale jest wiele innych ciekawych opcji.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 30-01-2017 o 15:08 Powód: Lonk reklamowy

  12. #1192

    Domyślnie

    Gdzie kupię wstążki metalowe z ćwiekami ok. 3 -4 cm szerokości? Mają one posłużyć do budowy zagłówka łóżka, takiego jak tu:http://forum.muratordom.pl/showthrea...piracje/page13 Łóżko czwarte od góry
    Ogród - moja miłość

  13. #1193

    Domyślnie

    Hej szukam niezbyt szerokiej szafy do przedpokoju, coś w jasnych kolorach, fajnie jakby miała lustro, choćby niewielkie, ale najważniejszym wymogiem są nóżki. Obok już stoi taka szafka na buty i bardzo podoba mi się łatwy dostęp dla odkurzacza

  14. #1194
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    w ikea mają za szerokie?

    BRW Kaspian (i kilka innych modeli) ma nóżki

  15. #1195

    Domyślnie

    Właśnie w Ikei nic mi się nie spodobało albo za szerokie, albo bez lustra, albo coś mi zawsze nie odpowiadało. BRW staram się unikać, jak tylko mogę, po tym jak na głupią sofę trzeba było czekać kilka tyg, w tych sklepach praktycznie nic nie ma na miejscu, wszystko na zamówienie (i czekanie).

  16. #1196
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Orientujecie się gdzie w sieci możńa zamówić w dobrej cenie firanki razem z szyciem. Szukałam na allegro i nie ma takiej opcji.

  17. #1197

    Domyślnie

    Naprawdę nic nikt z tymi szafami? Szukam czegoś odpowiadającego i znalazłam tylko to spam podoba mi się bardzo, spróbuję przekonać męża, ale może być trudno go namówić jak nie nie to pewnie skończy się na tym brw, ale tego chciałam uniknąć, jeśli ktoś ma jakieś inne propozycję to bardzo proszę o pomoc.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 05-03-2017 o 16:57 Powód: Reklama

  18. #1198
    Banned
    bogdan525

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    38-259
    Posty
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał crle Zobacz post
    Orientujecie się gdzie w sieci możńa zamówić w dobrej cenie firanki razem z szyciem. Szukałam na allegro i nie ma takiej opcji.
    A tutaj sprawdzałaś ? Widzę, że mają sporą ofertę i sądzę, że również szyją pod wymiar. Trzeba dopytać telefonicznie.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 08-03-2017 o 08:20 Powód: reklama

  19. #1199

    Domyślnie

    Na pewno jest taka opcja ale po prostu niedokładnie szukałaś. Poszukaj jeszcze raz. Moja rada jest jedna,. Dobrze sprawdź soobie sprzedawcę, poczytaj o nim komentarze tak aby wiedziec czy umie szyc czy nie Takiej firanki za bardzo nie da się w końcu zwrócić Sam również zamawiałem firany szyte w internecie, z tym,że w sklepie, Konkretnie w . Jestem zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 28-09-2017 o 13:26

  20. #1200

    Domyślnie

    Meble najlepiej polskie, ja mam [SPAM] i sa bardzo dobre, w salonie i w pokoju dziecka, ale teraz chyba nie kupisz przez ich strone tylko przez sklepy albo strony innych sklepów meblowych, abra albo agata róznie

Strona 60 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony