dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 66
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 1306
  1. #241
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    a mi się te bardzo spodobały, tak na co dzień, dla poprawienia humoru, jakoś optymistycznie mnie nastrajają...i są szare...



    Monikaa - a te "Twoje" też widziałam, ładne, tanie i zapisałam sprzedającego do ulubionych, jak będe potrzebować, to chyba po te sie zgłoszę, choć wolałabym coś bardziej "kanciastego".

    te są też dość fajne:
    Ostatnio edytowane przez atika ; 03-02-2011 o 10:44

  2. #242
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja mam pod kubki z pakamery 'folie filmową' z szarego filcu i nie żałuje 40 złotych. Są ładne zabawne i stanowią jeden z ciekawszych elementów.

    te z dekomotywu sa bardzo porządne i warte swojej ceny. kilkakrotnie sie do nich przymierzałam ale jakoś nigdy mnie te wzory nie przekonały

  3. #243
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    ja mam pod kubki z pakamery 'folie filmową' z szarego filcu i nie żałuje 40 złotych. Są ładne zabawne i stanowią jeden z ciekawszych elementów.
    Folia jest fajna, świetne są też dyskietki - na pewno z pomysłem.


  4. #244
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    tak - myślałam o nich do gabinetu - są w temacie
    a tak w ogóle to pink pug mohe polecic - maja swietna to wycinarke - filc trzyma brzeg jak zaklejony

  5. #245

    Domyślnie

    witam, juz sama nie wiem gdzie znalezc sofe podobna do tej, ktora mam - takze tylko w Was nadzieja.
    posiadam juz jedna taka - na druga identyczna brak funduszy
    http://www.cor.de/start/index.php?wh...ges&language=e

    chcialabym cos podobnego, tylo dluzsze. obecna wraz z oparciem ma ca. 170 cm.

    ktos mi pomoze? z gory dzieki!

    poczatkujaca

  6. #246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    daj jakiegos lepsiejszego linka bo ten page could not be found niewiele pojecia o sofie daje

  7. #247

  8. #248

    Domyślnie

    Poszukuję dywanu dla mojego synka, wymyśliłam sobie, że będzie to puzzel. Nie wiem tylko czy do zdobycia. Chciałabym, żeby kształtem przypominał jednego klocuszka -puzzelka
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  9. #249

  10. #250
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał hazeleyes1982 Zobacz post
    No co ja zrobie, ze chce jakis odjechany miec w lazience i pokoju Mlodego...Zakladac, czy nie zakladac?
    To tu masz kilka innych niż wszystkie:

    na: jaga.com.pl

    2.799,00zł.

    Crossroads, grzejnik z linii Oreca-Design

    dla młodego !!

    ale pewnie u nas niedostępny... projekt http://www.scirocco.it pełno tam takich grzejników lego.
    1.480,00zł. na sklepkati.pl

    firmy termatechnologie

    firmy termatechnologie


    I na koniec taki grzejniczek - mnie zauroczył:



    I pozdrawiam cieplutko...
    Ostatnio edytowane przez atika ; 04-02-2011 o 08:36

  11. #251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    trzeba tylko pamietac ze to moze sluzyc zazwyczaj jedynie jako dodatkowe źródło ciepła. one nie mają takiej wydolności jak zwykły konwektor.

  12. #252
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    atika, swietne te grzejniki. Dzieki! Założylam watek pt "odjechane grzejniki", gdyby ktoś chciał się nieodpłatnie podzielić jakimiś pomysłami

  13. #253
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us

    Szukam fioletowego pantona, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? O dziwo fioletowego nie mogę znaleźć

  14. #254
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    To i ja mam prośbę.
    Efilo Ty jesteś najlepsza w znajdowaniu "niemożliwego do znalezienia" więc ukłony szczególnie w Twoją stronę, choć kazdy poszukujący mile widziany.

    Do znalezienia takie krzesła:



    Może gdzieś w Polsce - albo nieco bliżej niż w Szwecji

  15. #255
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja niestety w krzesłach nie pomoge - mam uraz po szukaniu swoich

  16. #256
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    ja niestety w krzesłach nie pomoge - mam uraz po szukaniu swoich
    no szkoda ale jak trauma to trauma....

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post

    Szukam fioletowego pantona, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? O dziwo fioletowego nie mogę znaleźć
    Znalazłam ale tylko w sklepie w Australii - "podróbki" pantona - ale tanie są ok 200zł. - w Polsce niestety nie,...

  17. #257
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    atika wrzuć linka, tak sobie myślę że może na allegro ktoś kto sprzedaje pantony na zamówienie by sprowadził fiolet

    Mi potrzeba jeden do łazienki, może być podróba.

  18. #258
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    http://www.sokol.com.au/scripts/prod...ield=sortorder - mają takie:



    Znalazłam w Polsce: ta firma http://www.vitra.com/en-pl/contact/s...land/warszawa/ - wchodząc na "światowy" link podają oddział w Polsce.
    U nich widnieje taki śliczny oryginał - ładny kolor - nie wiem jak cena.




  19. #259
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    atika , dzięki, zadzwonie tam i zobaczymy

  20. #260
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarJel Zobacz post
    atika , dzięki, zadzwonie tam i zobaczymy
    To daj znać co się udało załatwić.

Strona 13 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony