dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 66
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 1306
  1. #81

    Domyślnie

    Cytat Napisał atika Zobacz post
    Ani stołu, ani krzeseł... to chyba podstępna reklama...
    dlaczego zaraz podstepna reklama ???
    dla scislosci odpowiedz byla do pytania o stol a nie bylo napisane ze stol musi byc koniecznie bialy

  2. #82

    Domyślnie

    Stol jak ponizej jest bialy jak widac...... Ale moze faktycznie trzeba bylo dopisac. Czyli rozumiem ze nikt nie ma bladego pojecia gdzie taki rozkladany stol mozna kupic? Czyli konsultacja ze stolarzem widze bedzie niezbedna

  3. #83

    Domyślnie

    stol bialy, rozkladany - jedyny minus ze najmniejszy podany wymiar to 160cm : http://www.sklep.meble.pl/p50827,nic...60-210-cm.html

  4. #84

    Domyślnie

    I cena mało atrakcyjna Znam ten stół. Niestety 160cm jako minimum go skutecznie dyskwalifikuje

    http://www.meblepumo.pl/product-pol-...ol-GRANAT.html

    Ten jest prawie idealny. Prawie bo nie jest rozkładany

  5. #85
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał wila Zobacz post
    dlaczego zaraz podstepna reklama ???
    dla scislosci odpowiedz byla do pytania o stol a nie bylo napisane ze stol musi byc koniecznie bialy
    No dobra... przepraszam.
    Ale jak ktoś wkleja biały stół to chyba jasne że szuka białego

    A ja sama takiego białego szukam, ale złożony powinien mieć 1,6-2m a rozkładany do 3-3,5m a to już niestety graniczy z cudem...
    Ostatnio edytowane przez atika ; 16-01-2011 o 19:30

  6. #86

    Domyślnie

    To chyba oboje musimy się udać do Ery ... Bo takie rzeczy to tylko tam hehe

  7. #87
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Taki stól widziałam w paged lub fameg-.Sprawdż.
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  8. #88

    Domyślnie

    A na temat tych stojących literek wiecie coś? Gdzie je znajdę ???? Pomożecie?

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    Taki stól widziałam w paged lub fameg-.Sprawdż.
    Paged był już wspominany i zdaje się oni w ogóle białych rozkładanych stołów nie mają

  10. #90
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    buezee
    jakie dokładnie literki chcesz? drewniane piękne są w BoConcept. Metalowe w... (bilobil by się przydał - zaraz mi się pewnie przypomni) a malowane można zamówić i nie jest to wcale takie skomplikowane. Widziałaś moje XMAS na święta?

    mam metalowe! w decorolce
    http://www.decorolka.pl/category.php?id_category=47
    Ostatnio edytowane przez efilo ; 17-01-2011 o 13:36

  11. #91

    Domyślnie

    Efilio chciałabym takie jak te na zdjęciu. Metalowe z połyskiem i w podobnym rozmiarze. Wiesz gdzie takie znajdę??? Te w dekorolce są za małe i matowe. A tych twoich nie widziałam

  12. #92

    Domyślnie

    Zapomniałam dodać zdjęcia

  13. #93
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    na jakim 'tym' zdjęciu?

    te moje:

  14. #94
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A ja bym nie chciała literek tylko cały napis, jakiś cytat albo coś w tym stylu w ładnej czcionce. Jak to zrobić? Gdzie kupić? Do kogo się zgłosić? Chciałabym taki napis w korytarzu. Najlepiej szablon do malowania, naklejki będą odchodziły. Czy ktoś ma jakiś pomysł. Może drukarnia???

  15. #95

    Domyślnie

    Bardzo ładne te Twoje literki Efilio a wiesz, gdzie kupie podobne, jak te na zamieszczonym wcześniej przeze mnie zdjęciu???
    Monika ten sprzedawca z Allegro ma fajne naklejki: http://allegro.pl/naklejki-na-sciane...416468343.html
    Nie wiem czy o takie Ci chodziło, ale mogę Ci je poolecić bo sama u niego zamawiałam i jestem bardzo zadowolona

  16. #96
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  17. #97

    Domyślnie

    A ja szukam, no własnie, jak to nazwać ...
    Stolik do postawienia przy kanapie, taki w kształcie litery C, który podjeżdża pod kanapę.

  18. #98
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

  19. #99
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Nie wiem czy w tym wątku, ale spróbuję, wybieram się w przyszłym tygodniu do Warszawy pobiegać po sklepach z meblami i oświetleniem, ( mój Lublin już obleciałam i kiepski wybór) Czy może ktoś zna i poleci sprawdzone sklepy w stolicy?

  20. #100
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ania i Bartek
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    1.628
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    190

    Domyślnie

    bluezee super te naklejki w linku, u nas nadal puste miejsce na łóżkiem w sypialni, więc może się skuszę na ten goodnight kiss
    galeria i komentarze
    Dziennik
    Mój domek:127m2, kubatura 343m3, docieplenie 15cm wełny na pustak ceramiczny 24cm, dach 35cm ekofiber, wentylacja mechaniczna - rekuperacja, pompa ciepła zirius m2-5, zbiornik akumulacyjny 500l, pierwszy sezon od 01.09.2010 do 08.10.2011 - 3045 kwh, drugi sezon 10.2011 - 110 kwh, 11.2011 - 430 kwh, 12.2011 - 443 kwh, 01.2012 - 464 kwh, CWU - 2+2
    O sobie dla mnie

Strona 5 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony