dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 66
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1306
  1. #1001

    Domyślnie szklanki

    Kto mnie poratuje - szukam szklanek takich jakie można dostać w ikei - te kultowe z grubego szkła. ale nie mam ikei w pobliżu więc pomyślałam że może w marketach albo jakiejś sieciówce dostanę takie albo chociaż podobne. any ideas?

  2. #1002
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Panna Z.
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Gdańsk/Wrocław
    Posty
    460

    Domyślnie

    Jeśli chodzi Ci o te:

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10270478/

    To podobne mozna kupic np. w NanuNana - sieciówka z pierdołami, która jest w wielu galeriach handlowych. Cena ok. 2-3 złote.

  3. #1003

    Domyślnie Bidet z fontanną. Gdzie kupić ???

    Witam!
    Od dłuższego czasu poszukuje bidetu z natryskiem od środka muszli w górę. Coć jak tutaj http://www.youtube.com/watch?v=ooNaPJoZnOM
    Czy wie ktoś gdzie znajdę coś takiego ? Na wszystkich stronach bidety tylko ze stojącą wylewką

    Pozdrawiam

  4. #1004
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    lilla123

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Biała Podlaska
    Kod pocztowy
    21-500
    Posty
    1

    Domyślnie płytki ceramiczne

    hej czy ktoś może wie gdzie najszybciej można znaleźć jednolitą, żółtą, podłużną płytkę ?
    Ostatnio edytowane przez lilla123 ; 09-07-2014 o 19:46

  5. #1005

    Domyślnie Krzesło składane do małego przedpokoju

    Czy ktoś widział jakąś tańszą alternatywę dla takiego krzesła do małego przedpokoju?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	skagerak_krzeselko_skladane_cutter__s1920467.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	8,8 KB
ID:	273139

    (Kompletny opis produktu jest na: http://fabrykaform.pl/Skagerak_krzes...er-p30035.html)

  6. #1006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    szukałam swego czasu i nie znalazłam.

  7. #1007
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar MissOlii
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    UK
    Posty
    23
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Question szukam pastelowych płytek do kuchni

    Jak w temacie szukam płytek w kolorze pastelowym, dokładnie zbliżonym do koloru szyb lacobel Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	l1.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	41,3 KB
ID:	273684

    niebieski, turkusowy przydymiony jasny...

    mżna w ogole gdzies dostac takie kafelki w duzym formacie? czy w ogole mozna dostac cos z pasteli, jakies plytki ktore nie beda w ogole przypominaly plytek lazienkowych?

    Z gory dzieki za pomoc. Nie mieszkam w Polsce wiec nie mam rozeznania kto, co produkuje

  8. #1008

    Domyślnie Podłużne panele świetlne wpuszczane w sufit

    Mam niedużą łazienkę (4m2), z lustrami na dwóch narożnych ścianach po sufit. Szukam lamp podtynkowych, wpuszczanych w podwieszany sufit, które pozwolą mi osiągnąć efekt jak na tym zdjęciu:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	387ff0393035080f8d1b5ad66d97a62f.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	31,0 KB
ID:	274206

    Dla mnie jest to wrażenie światła, które równomiernie leje się po ścianie i lustrze.

    Myślałem o wykorzystaniu taśm ledowych, bo są długie i wąskie, ale patrząc na przykłady mam wrażenie, że dają za mało światła:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7b28c9d546bd27dab2dcd0f117e2586f.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	29,9 KB
ID:	274207

    Myślałem też o lampach punktowych ułożonych w linii w równych odległościach, ale daje to trochę inny efekt: światło jest mocno skupione i punkty świetlne wyraźnie odpijają się w lustrze.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dcbb26f5804148f2c4cffc4884070e56.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	14,5 KB
ID:	274208

    To co znalazłem to wpuszczane panele ledowe:

    oraz oprawy rastrowe


    Nie bardzo wiem, jaka jest różnica między panelami ledowymi a oprawami rastrowymi.

    Zastanawiam się też, który z paneli ledowych byłby lepszy. Jeden ma tylko 31cm długości, ale może jak na moją łazienkę to starczy? Drugi ma 120cm długości, ale jest też jednocześnie dosyć szeroki.

  9. #1009

    Domyślnie Stolik/szafka obok kanapy ????

    Mam problem ze znalezieniem czegoś (2 sztuki) co mógłbym postawić przy końcach narożnej kanapy( na lampkę itp). Jakiś stolik, szafka lub mały regalik. Zależy mi na nowoczesnym stylu. Oprócz szafek nocnych nie mogę niczego innego znaleźć. Czy może widzieliście coś takiego? Z góry dziękuję za odpowiedzi
    Dom parterowy, pow. użytkowa (i do ogrzania) 150m2 , garaż nieogrzewany. Ściany ytong 36cm + 15cm styropianu, podłoga 15cm styropianu, strop monolityczny 25cm wełny. Pompa ciepła 10kW, odwierty 180m2. Ogrzewanie podłogowe w całym domu. Wentylacja grawitacyjna.

  10. #1010
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.152
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  11. #1011

    Domyślnie Retro, ażurowe krzesła

    Dzień dobry
    Szukam produktu takiego jak w linku,

    http://www.sklep.meble.pl/p307025,kr...-cm-biale.html

    ale po pierwsze tańszego i najlepiej niepomalowanego lub do renowacji, gdyż szkoda kupować nowe krzesło i obdzierać je z farby Zwiedziłam kilka różnych antyków/antykwariatów/bałaganów wszelakich i nie ma, a to podobno popularny wzór krzesła kiedyś był. Gdyby ktoś mógł mi pomóc byłabym wdzięczna.

  12. #1012
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    gummibear

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-810
    Posty
    1

    Domyślnie Poszukuję zlewu - ktokolwiek wie niech pomoże

    Witam,

    poszukuję zlewu do szafki o szerokości 50cm i głębokości 60cm. Zależy mi na jednokomorowym białym ceramicznym lub emaliowanym w rozsądnej cenie (czyli nie w tysiącach).
    Bardzo odpowiadałby mi model z Ikei: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09897225/ niestety ten jest tylko do szafek 60cm.
    Będę wdzięczna jeśli ktoś mnie nakieruje =)

  13. #1013
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    qbax5

    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Nowa Dęba
    Kod pocztowy
    39-460
    Posty
    3

    Domyślnie Poszukuje płytek czarno czerwonych

    Tak jak w temacie poszukuję czarnych i czerwonych płytek do łazienki takich jak na zdjęciu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	43,0 KB
ID:	277760 Najbardziej zależy mi na tym żeby czerwone płytki na ścianie i podłodze były w jednym kolorze i dużym formacie (ścienne, podłogowe mogą być innego formatu). Bardzo proszę o odpowiedzi i pozdrawiam.

  14. #1014

    Domyślnie krzesło poliwęglan- gdzie takie kupie

    bardzo proszę o pomoc w znalezieniu firmy gdzie dostanę takie krzesło:


    co prawda tu jest do kupienia:
    http://www.bellelliufficio.it/pl/pro...UTRALNYMI.html

    ale mam niemiłe doświadczenia w kupowaniu z zzagranicy;(

    czy widział je ktoś tu w Polsce bezpośrednio?

  15. #1015

    Domyślnie NovaBell Light - podobne

    Witam, bardzo podobają się nam płytki NovaBell Light - podobne http://www.alekafelki.pl/design/_gal...00_3/12620.jpg tylko cena już gorzej... czy ktoś robi podobne płytki do tych lewych na zdjęciu?

  16. #1016
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar pastorek23
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski, Poland
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    97
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Question Poszukuje łóżeczka dla dziecka

    Witam.

    Nie wiem czy dokładnie to dobre miejsce ale nie wiem gdzie szukać łóżeczka dla dziecka a może znacie jakiegoś stolarza który mi takie łóżeczko zrobi jak na foto poniżej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżeczko v2 f2.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	41,5 KB
ID:	286594 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżeczko v2 f3.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	32,3 KB
ID:	286595 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżeczko v2 f4.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	286596

  17. #1017
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar dimitri4
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    51
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Czy ktoś wie gdzie można kupić taką ozdobę

    Hej, czy ktoś wie gdzie można kupić taką ozdobę (metalowe cosik) ze zdjęcia.

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...00bbae9fd.html

  18. #1018

    Domyślnie

    Cytat Napisał pastorek23 Zobacz post
    Witam.

    Nie wiem czy dokładnie to dobre miejsce ale nie wiem gdzie szukać łóżeczka dla dziecka a może znacie jakiegoś stolarza który mi takie łóżeczko zrobi jak na foto poniżej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżeczko v2 f2.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	41,5 KB
ID:	286594 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżeczko v2 f3.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	32,3 KB
ID:	286595 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łóżeczko v2 f4.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	86,0 KB
ID:	286596
    takie łóżeczko widziałam w sklepie dziecięcym w Zielonej Górze, tylko nie wiem czy tak góra wywinięta i chyba tego pikowania nie ma, ale bardzo podobne.

    edit: na allegro jest podobne, ale cena zabójcza, ponad 6tys zł.
    Ostatnio edytowane przez mycha.:) ; 29-10-2014 o 21:01

  19. #1019
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    TomaszNow1

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Rybnik
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    20

    Domyślnie naklejka na szafę

    [ATTACH=CONFIG]287278[/ATTACH


    Witam
    Gdzie kupię naklejkę na szafę (jak na załączonym zdjęciu)?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szafa.jpg
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	287278  

  20. #1020

    Domyślnie pomocy!gdzie kupie taka polke??

    witam czy ktos z Panstwa pomoze mi znalesc producenta lub chociaz sklep gdzie kupie taka szafke-polke nocna?Podbila moje serce))dziekuje ,pozdrawiam serdecznie!!
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	organizacja-przestrzeni-sypialnia-999.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	37,1 KB
ID:	289277  

Strona 51 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony