dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 66
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 1306
  1. #1021

    Domyślnie Szare/srebrzyste płytki

    Poszukuję do łazienki jasnych szarych lekko nawet srebrzystych płytek. Najlepiej z połyskiem. Trafiliście na coś takiego?

  2. #1022

    Domyślnie Zlewozmywak granitowy - szerokość mniejsza niż 50 cm

    Witam.
    Jestem na etapie zakupu zlewozmywaka do kuchnie, niestety ze względu na wpuszczany blat pod parapet szukam zlewozmywaka o szerokości mniejszej niż 50 cm.
    Musi to być zlewozmywak z 1,5 komory, granitowy (czarny) i mieć ta szerokość poniżej 50.
    Jedyne co znalazłem to Teka Kea.

    Może ktoś miał podobne dylematy i kupił coś innego, proszę o radę.

  3. #1023
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zunii1

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    pułtusk
    Kod pocztowy
    06-100
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam, gdzie kupię porządne uchwyty kryształowe do kuchni 30 mm ? zakupione na allegro po 10 zł zostały w w ręku?

  4. #1024
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    zunii1

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    pułtusk
    Kod pocztowy
    06-100
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam, gdzie kupię porządne uchwyty kryształowe (30 mm średnica) do kuchni ? te zakupione na allegro po 10 zł - przy otwarciu lodówki kryształ został w ręku.....

  5. #1025

    Domyślnie Jakie nowoczesne krzesła składane do salonu i na balkon?

    Szukam nowoczesnych krzeseł składanych do użytku jednocześnie w
    salonie i na balkonie. W mocnym kolorze, najlepiej pomarańczowy,
    żeby przełamać trochę spokojno-tradycyjny wnętrze.Znalazłem
    dwie takie oferty:

    MAGIS AIR
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sd75_1086c_b.jpg
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	56,8 KB
ID:	301309

    PEDRALI ENJOY 460
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1cb6f_enjoy_460_ro.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	16,2 KB
ID:	301310

    Ale ceny (460 zł, 330 zł) są póki co zaporowe. Czy ktoś może
    mi doradzić jakąś alternatywę?

  6. #1026
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    google

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    olsztyn
    Kod pocztowy
    10-501
    Posty
    10

    Domyślnie

    nieco tańsze propozycje:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zac 269zł.jpg
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	43,1 KB
ID:	301328 zac269PLN
    oraz Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	arco 259zl.jpg
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	61,4 KB
ID:	301329 arco259PLN
    a może znajdziesz cos w ikea?

  7. #1027
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    prezes861

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    70-812
    Posty
    80

    Domyślnie Poszukiwania wanny prostokątnej

    Poszukuję wanny prostokątnej, na rynku jest wielki wybór, ale mam specyficzne wymagania,
    mianowicie będzie to wanna 150 lub 160cm / 70cm
    ale chciałbym, aby powierzchnia użytkowa tej wanny była jak największa.

    http://allegro.pl/wanna-polimat-clas...029824707.html
    Np. tutaj mamy wanne 150cm i powierzchnia użytkowa to 110cm,


    z góry dziękuje
    Ostatnio edytowane przez prezes861 ; 27-01-2015 o 22:44

  8. #1028

    Domyślnie Naklejki szablony- czyli Napis na ścianie

    Witam,
    Mam pytanie czy orientujecie się gdzie znajdę ten napis http://lcdn.wallstickersdecal.com/80...o_wall_art.jpg

    Szukam ale nie znalazłem nigdzie.
    A przy okazji co lepiej naklejka czy z szablonu odmalowane ??

  9. #1029
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ntomek

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    małopolska
    Kod pocztowy
    32-085
    Posty
    8

    Domyślnie

    Szukajcie a znajdziecie
    http://www.aliexpress.com/item/My-Ki...050210459.html
    Cena z wysyłką do Polski.

  10. #1030

    Domyślnie

    Super dzięki nie zauważyłem bo szukałem gdzieś na terenie naszego kraju. Chyba że u nas nie dostepne.

  11. #1031

    Domyślnie

    Na PosterPlate jest dużo takich fajnych tekstów-naklejek na ścianę.

  12. #1032

    Domyślnie Gdzie kupić narożną kabinę prysznicową na wymiar?

    Mam wnękę na 90 cm pomiędzy ścianą i kominem i chciałbym tam zrobić prysznic, przy czym ściana komina ma tylko 40 cm, więc muszę ją jakoś przedłużyć. Oczywiście można dobudować ściankę, ale wolałbym ją przedłużyć szybą i całość zamknąć drzwiami prysznicowymi. Mniej więcej tak jak na rysunku. Niestety taka kabina na zamówienie (90x50) potrafi kosztować ok. 4,5 tysiąca, podczas gdy identyczna (seryjna) 90x90 tylko 3.000 zł. Wiecie może gdzie można zamówić coś takiego taniej, albo może macie pomysł jak inaczej rozwiązać ten problem?
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kabina.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	82,4 KB
ID:	303565  

  13. #1033

    Domyślnie Szukam płytek

    Remont łazienki zbliża się dużymi krokami a ja nadal nie kupiłam płytek. Znalazłam piękne firmy Porcelanosa perłowe kremowe, ale cena duża bo 174zł za m2. Szukam płytek podobnych perłowych innej firmy tańszej. Może ktoś gdzieś widział, bardzo proszę o namiary.

    Pozdrawiam.

    Barbara

  14. #1034
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Pajęczynka

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-100
    Posty
    4

    Domyślnie Jasno szare płytki do łazienki

    Witajcie serdecznie,

    jestem nowa na forum, przeszukałam już chyba wszystkie wątki i się trochę podłamałam;-0 nie wiem czy ja nie umiem szukać czy mam jakieś wygórowane wymagania co do prostych płytek?
    poszukuje prostych jasnych szarych matowych kafli do łazienki o wymiarach 30x60cm. i najlepiej z tej samej serii 60x60 nie mogą być rektyfikowane, ponieważ łącze je z białymi Moduł Bianco Paradyża, który nie jest rektyfikowany.
    a z tych białych już NIE zrezygnuję, bo bardzo mi się podobają

    Większość kafli jest albo rektyfikowana, albo po prostu za ciemna, albo w połączeniu z białym za ciemna i przypomina mokre błoto/piasek. płytki mogą mieć charakter surowy, betonowy, ale wolałabym, żeby przy połączeniu ich razem bardziej przypominały jedną powierzchnię, nie każdy kafelek odznaczał się osobno.

    błagam doświadczonych o pomoc sprawdzałam już słynne Signum z Nowej Gali, całą serię z nowej Gali oglądałam,pilch Vulcano też za ciemne. jedyne jakie znalazłam to prawie za 170 zł/m7 z Grespanii.

    Ewentualnie jest jeszcze seria Minimal z Tubądzina, ale nie do końca to jest to... Czy ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?

    z góry dziękuje!!!

    w załączeniu inspiracje dla mojej łazienki. Niestety brak informacji o płytkach w nich zamieszczonych. nawet kontakt bezpośrednio z architektem zawiódł
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	26,9 KB
ID:	308480   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szara-lazienka-zdjecia_1378703.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	40,8 KB
ID:	308467   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2889.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	30,1 KB
ID:	308476   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka_nowoczesny_bialy_szary_9395586.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	20,3 KB
ID:	308478  
    Ostatnio edytowane przez Pajęczynka ; 13-03-2015 o 13:37

  15. #1035
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    serenada77

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-800
    Posty
    19

    Domyślnie Szukam żółtego grzejnika do łazienki

    Mam problem-łazienka z dodatkami w kolorze żółtym i własnie takiego grzejnika potrzebuje. I nie ma nigdzie Może ktoś wie gdzie można kupić kolorowe grzejniki? Nie chciałabym zmieniać wizji mojej łazienki....

  16. #1036
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał serenada77 Zobacz post
    Mam problem-łazienka z dodatkami w kolorze żółtym i własnie takiego grzejnika potrzebuje. I nie ma nigdzie Może ktoś wie gdzie można kupić kolorowe grzejniki? Nie chciałabym zmieniać wizji mojej łazienki....
    http://www.sklepkati.pl/p93448,mika-...-ral-1018.html

    http://olx.pl/oferta/grzejnik-pulse-...8-ID8U5sH.html


    Tak na szybko na zamówienie prawie każdy producent lakieruje na kolor

  17. #1037

    Domyślnie

    Poszukaj na allegro,wiele grzejników jest dostępnych w dowolnych kolorach palety RAL za niewielką dopłatą.

  18. #1038

    Domyślnie gdzie kupię zaokrągloną pleksę, na szafkę/bardzo, bardzo mi zależy, proszę o pomoc

    szukam takiej pleksy na szafkę do kuchni:
    ,



    bardzo, bardzo mi zależy, plis jeśli ktoś wie gdzie to kupię będę dozgonnie wdzięczna, bardzo bardzo proszę jeśli ktoś wie gdzie takie kupie

  19. #1039

    Domyślnie Tapeta w różyczki

    Czy ktoś podpowie mi gdzie mogłabym kupić taką tapetę? Bardzo podoba mi się ta niebieska w linku :
    http://www.potterybarnkids.com/produ...oMerchRules-_-

    Kiedyś widziałam na muratorze pomysł z użyciem jej w kuchni, ale teraz nie mogę znaleźć, bardzo proszę podpowiedzcie gdzie mogę takie cudo kupić i nie zbankrutować

  20. #1040

    Domyślnie Zakup miski WC stojącej z półką...

    Witam.

    Poszukuję miski wc stojącę z odpływem pionowym z półką. Niestety do tej pory nie udało mi się znaleźć. Nawet wujek google nie pomaga. Może ktoś miał podobny problem i zna jakiegoś producenta, który produkuje tego typu urządzenia sanitarne? Na próżno szukać takich egzemplarzy u wiodących marek.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez wack ; 20-05-2015 o 10:26

Strona 52 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony