dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 55 z 66
Pokaż wyniki od 1.081 do 1.100 z 1306
  1. #1081

    Domyślnie Gdzie dostać taką płytę meblową ?

    Witam !

    Kupilismy meble firmy Paged, jest tam taka fajna płyta ozdobna taka o nieregularniej powierzchni w kolorze słomkowym:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC00937.JPG
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	83,9 KB
ID:	339517

    Teraz chciałbym zamówić szafę do zabudowy właśnie z takimi elementami i nie mogę tego namierzyć nigdzie.
    Próbowałem pozyskać ją od producenta ale niestety nie ma takiej możliwości nawet, jeżeli potrzebuję dwóch kawałków 40x90cm. Idealnie to wymiar 18mm
    Może ktoś widział podobną płytę o podobnej barwie ?

    Ewentualnie może być też płyta ratanowa, kiedyś w poprzednim mieszkaniu mieliśmy takie wstawki i ciekawie to wyglądało. Niestety nasza osoba od mebli powiedziała, że producent wycofał się z takich płyt, co też potwierdziliśmy w innym miejscu.
    Tak to +/- wyglądało:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0044.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	53,0 KB
ID:	339519

  2. #1082

    Domyślnie

    Kupiłem dodatkową chłodziarkę w wersji do zabudowy. Wysokość na 122 cm, reszta wymiarów standard. Ponieważ chłodziarka będzie stała w piwnicy, potrzebuję do niej jakąś naprawdę tanią obudowę, w piwnicy jest minimalna wilgoć i nie chciałbym, aby stała na ziemi. Może macie namiar na jakiś sklep, który oferuje taki mebel do złożenia? A może ktoś ma na zbyciu?

  3. #1083
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar kali_fornia
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-001
    Posty
    2

    Domyślnie

    Siema a moja luba ma wlasnie chrapke na przemeblowanie mieszkania i w najblizszym czasie bede musial niestety przejrzec rozne oczywiscie nietandetne oferty , bo moja kobieta jets na tyle wymagajaca niestety . Juz mi cos wspominala o meblach w stylu vintage dlatego jakbyscie mieli tego typu pomysly na sklep to byloby fajnie

  4. #1084

    Domyślnie

    Szukam stolików z surowego drewna jak w inspiracji wątku "prośba o pomoc - salon"
    Ogród - moja miłość

  5. #1085

    Domyślnie

    Witam,
    czy komus nie wpadła w oko gdzieś taka lampa? Oryginał trochę za drogi dla mnie Z góry dziękuję za podpowiedz.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8687.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	48,8 KB
ID:	341277

  6. #1086
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mały biały domek
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Leszno
    Posty
    974
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Szukam lamp, jak te z inspiracji, nad stołem - takie "odwrócone" klosze , wiecie gdzie kupić coś podobnego?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22118-kuchnia_w_stylu_angielskim_apartament_styl_angielski_wnetrze.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	75,2 KB
ID:	343289

  7. #1087

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    potrzebuję pomocy z kupnem szafki okapowej - do okapu szufladkowego do zabudowy (model Amica OTS515W Amica OTS515W szerokość 50 cm). Kuchenka, a więc i okap, jest "wolnostojąca" i nie jest wkomponowana w resztę mebli. Zna ktoś jakiś internetowy sklep z wysyłką gdzie mógłbym kupić odpowiedni model?
    Wymiary okapu:

  8. #1088
    Banned
    pawcio_er

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-348
    Posty
    24

    Domyślnie

    A gdzie w Wałbrzychu mogę dostać meble IWC? bardzo mi się podobają wizualnie, a chciałbym jeszcze dotknąć i sprawdzić, a do Wrocławia mi trochę nie po drodze..

  9. #1089

    Domyślnie

    Może ktoś z Krakowa polecić jakiś sprawdzony i w miarę niedrogi sklep z blatami granitowymi kuchennymi?

  10. #1090
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Przecież tego nie kupuje się w sklepie tylko zamawia na wymiar u kamieniarza
    Znajdż kilku przy cmentarzach i wyslij zapytanie o cenę.

  11. #1091

    Domyślnie Drewniane żaluzje 35mm

    Witam,

    Czy ktoś się orientuje, gdzie można zamówić żaluzje drewniane o szerokośći lameli 35mm?
    Szukałem w kilku sklepach ale bez sukcesów.

    pozdrwiam,
    Paweł

  12. #1092
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Cytat Napisał qki Zobacz post
    Witam,

    Czy ktoś się orientuje, gdzie można zamówić żaluzje drewniane o szerokośći lameli 35mm?
    Szukałem w kilku sklepach ale bez sukcesów.

    pozdrwiam,
    Paweł
    http://rol-den.pl/zaluzje/zaluzje-dr...25-mm-i-35-mm-

    pierwszy przykład nic nie wiem o sklepie....

  13. #1093

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Przecież tego nie kupuje się w sklepie tylko zamawia na wymiar u kamieniarza
    Znajdż kilku przy cmentarzach i wyslij zapytanie o cenę.
    No tak, miałem na mysli kamieniarza Zanim zacznę rozsyłac zapytania chciałem pierwsze zapytać - może ktoś może już sprawdzonego polecić który jest w sensownej cenie i nie spartoli mi tego - jednak blat się częsciej ogląda z bliska niż nagrobki.

  14. #1094

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bejaro Zobacz post
    http://rol-den.pl/zaluzje/zaluzje-dr...25-mm-i-35-mm-

    pierwszy przykład nic nie wiem o sklepie....
    Niestety, mimo informacji na stronie, już takich żaluzje nie sprzedają.

  15. #1095
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał rgal Zobacz post
    No tak, miałem na mysli kamieniarza Zanim zacznę rozsyłac zapytania chciałem pierwsze zapytać - może ktoś może już sprawdzonego polecić który jest w sensownej cenie i nie spartoli mi tego - jednak blat się częsciej ogląda z bliska niż nagrobki.
    Trochę bez sensu pytać na forum ogólnopolskim o kamieniarza. Jak podam ci kamieniarza z Gdańska to wiele ci to nie pomoże. Szukaj w grupie budujących z Twojego regionu.
    Poza tym co można "spieprzyć" w kamieniu?
    Jak zrobi źle to nie odbierzesz pracy i nie zapłacisz. Gwarancji na kamień nikt nie daje.
    A co do cen - wyślij zapytania do kilku firm.

  16. #1096
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    M1i1etek

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Krawcowizna
    Kod pocztowy
    00-012
    Posty
    6

    Domyślnie

    podbijam temat, gdzie kupujecie płytki? naszukałem się już trochę, ale nic konkretnego nie znalazłem, to znaczy albo były mało jakościowe, albo bardzo drogie, także i tak źle i tak niedobrze ...

  17. #1097
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Poiuyt

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Wałbrzych
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał M1i1etek Zobacz post
    podbijam temat, gdzie kupujecie płytki? naszukałem się już trochę, ale nic konkretnego nie znalazłem, to znaczy albo były mało jakościowe, albo bardzo drogie, także i tak źle i tak niedobrze ...
    ale chodzi Ci bardziej o o jakis sklep zwykly czy sieciowy? tu i tu mozesz cos znalezc konkretnego

  18. #1098
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    M1i1etek

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Krawcowizna
    Kod pocztowy
    00-012
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Poiuyt Zobacz post
    ale chodzi Ci bardziej o o jakis sklep zwykly czy sieciowy? tu i tu mozesz cos znalezc konkretnego
    to aż takiego znaczenia nie ma, ważne, żeby było tanie i na lata, a co według Ciebie lepsze? stacjonarny czy zwykły?

  19. #1099
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Poiuyt

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Wałbrzych
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    6

    Domyślnie

    tutaj sobie cos znajdziesz na pewno kumpel mi ostatnio pokazal ten sklep no i trzeba przyznac, ze naprawde solidna firma, nie ma zadnych walkow, cena dostosowana do jakosci a jakosc jest naprawde dobra
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 21-11-2017 o 04:20

  20. #1100
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    M1i1etek

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Krawcowizna
    Kod pocztowy
    00-012
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Poiuyt Zobacz post
    tutaj sobie cos znajdziesz na pewno http://twoje-lazienki.pl/ kumpel mi ostatnio pokazal ten sklep no i trzeba przyznac, ze naprawde solidna firma, nie ma zadnych walkow, cena dostosowana do jakosci a jakosc jest naprawde dobra
    super, wyglądą wszystko bardzo konkretnie, dzięki za namiary

Strona 55 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony